آمبولانس خریداری شده از کیجیجی به داروساز کیپ برتون کمک می کند عکس های آنفولانزا بزند

یک داروساز در کیپ برتون اطمینان می دهد که ساکنان جوامع روستایی امسال واکسن آنفولانزا دریافت می کنند.

مایکل هت ، مالک و داروساز در Medicine Shoppe در بندر هاوکسبری ، نیویورک ، یک آمبولانس قدیمی را که از کیجیجی خریداری کرده بود به یک کلینیک سیار تبدیل کرد. او از آن برای انتقال واکسن آنفولانزا از جوامع و مشاغل totravelto استفاده می کند.

هت گفت که این برای کسب و کارهایی که مایل به گرفتن آنفولانزا برای کارمندان خود هستند ، اما همچنین سفر به جوامع روستایی که خدمات بهداشتی خوبی ندارند ، خوب است.

هت گفت: “ما در تلاش هستیم تا مناطقی را متمرکز کنیم که افراد ممکن است از جمعیت سالخورده یا کودکان خردسال برخوردار باشند ، بنابراین مجبور نیستند آنها را در ماشین سوار کرده و نیم ساعت یا 45 دقیقه رانندگی کنند.”

هت گفت می تواند به مشاغلی که مایل به تزریق واکسن آنفولانزا به کارمندان خود هستند سفر کند. (Brent Kelloway / CBC)

کلینیک سیار معمولاً در پارکینگ مرکز جامعه راه اندازی می شود. این امر نیاز به پروتکل های همه گیری در داخل مرکز جامعه را از بین می برد.

هات گفت: “ما تمرکز خود را روی مکانهایی مانند لوئیزدیل ، جودیک ، مولگراو ، Aulds Cove قرار داده ایم و این همیشه پذیرا بوده است.”

هت در حال حاضر در دکترای برنامه داروسازی در دانشگاه مموریال نیوفاندلند ثبت نام کرده است. ایده یک کلینیک سیار از طرحی حاصل شد که وی مجبور شد 10 ایده خوب خدمات ارائه دهد.

اعصاب را تسکین می دهد

گراهام مک کنزی ، داروساز و صاحب داروسازی استون در بددک ، گفت که انتقال واکسن به مناطق روستایی بسیار مهم است.

مک کنزی گفت: “شاید این افراد حتی از مراجعه به مطب پزشکی یا داروخانه نیز عصبی باشند.”

MacKenzie گفت كه او به كمتر از ده جامعه اجتماعي روستايي مراجعه مي كند كه برنامه واكنش به آنفولانزا در جامعه را برنامه ريزي مي كنند. وی اخیراً در هند بروک در شهرستان ویکتوریا بود.

مک کنزی گفت: “من فقط خوشحالم که به نوعی از داروخانه بیرون می آیم و هر سال آنها را انجام می دهم.”

هت گفت ، به غیر از اینکه کلینیک سیار آنها در خارج از منزل باشد ، روش تزریق واکسن آنفولانزا در داروخانه کاملاً مشابه است.

هت گفت: “ما فقط در پارکینگ پارک می کنیم ، مردم رانندگی می کنند ، آنها یک شماره را انتخاب می کنند و منتظر می مانند.”

مردم همچنین پس از دریافت گلوله ، 15 دقیقه در اتومبیل خود پارک می مانند.

داستان های برتر بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>