آموزش تعمیرات موبایل [سخت افزاری و نرم افزاری]

دوره آموزشی شامل: مبانی الکترونیک – مبانی مخابرات- -نقشه خوانی – عیب یابی – زبان تخصصی مربوط به تعمیرات موبایل – نرم افزار- نحوه تعویض انواع آی سی و قطعات SMD , اموزش تعمیرات موبایل شهرری BGA – و بسیاری از نکته های کاربردی و تجربی . آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات موبایل ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ آیا آموزشگاه برای کارآموزانی که از شهرستان ها شرکت میکنند خوابگاه درنظر گرفته است؟ آیا امکان کارآموزی پس از دوره آموزش تعمیر موبایل موجود است؟ آیا آموزشگاه به کارآموزان خود بعد از پایان دوره مدرک معتبر می دهد؟ بله. آموزشگاه فنی پویان در نظر دارد برای افرادی که دوره آموزش تعمیرات موبایل را میگذرانند، دوره کارآموزی برگزار کند تا کارآموزان تسلط کامل را کسب کنند. اکثر افراد ترجیح میدهند گوشیهای تلفن قدیمی خود را نگه دارند و در صورت خرابی، آن را تعمیر کنند. اکثر کارآموزان فنی مایل هستند از بین دورههای آموزش فنی مختلف، دوره آموزش تعمیرات موبایل را بگذرانند و همین امر باعث شده روزبهروز به مغازهها و تعمیرگاههای تعمیرات تخصصی تلفن همراه اضافه شود. در اوایل ورود گوشی های موبایل هوشمند به بازار دیجیتال، اکثر کاربران این وسایل جوانان بین سنین 16 تا 30 سال بودند اما امروزه شاهد آن هستیم که طیف وسیعی از افراد میانسال از این وسیله کاربردی بصورت روزمره استفاده می نمایند.

کارآموز بعد از اتمام دوره از نظر فنی صلاحیت ورود به بازار کار را پیدا میکند و درضمن شخص تا شش ماه میتواند از پشتیبانی فنی ما استفاده کند که این امر باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر برای شروع کار می شود. این مساله میتواند به علت سود عالی و هنچنین کلاس کار بالای شغل تعمیرات موبایل باشد. درآمد تعمیرکار موبایل عبارتی است که هر کارآموز فنی قبل از اسمنویسی در دوره آموزش تعمیر موبایل، در مورد آن تحقیق میکند. اول اینکه شاید کارآموز هزینه خریداری تمام تجهیزات را در ابتدای آموزش و قبل از ورود به بازار کار نداشته باشد و اصلا نیازی هم نباشد و دوم اینکه تعداد معدودی از کارآموزان ممکن است به هر دلیلی مایل نباشند بعد از یادگیری مهارتها وارد بازار کار شوند، در این صورت آنها میمانند و یه سری تجهیزات که روی دست آنها باد کرده و باید به نصف قیمت آنها را بفروشند. در ایران با توجه به قیمت بالای تلفن همراه، تعمیرات تخصصی این رشته بسیار محبوب شده است.

مطلب جدید جذاب
خرید بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان کشور

این مساله به علت قیمت بالای گوشیهای تلفن همراه در مقایسه با میانگین درآمد مردم جامعه است. درآمد تعمیرکار موبایل، چه نرمافزار و چه سختافزار به عوامل مختلفی از جمله تجربه، مهارت، سرعت عمل، تنوع و کیفیت خدمات و مشتری مداری تعمیرکار و همچنین مکان و ساعات کاری تعمیرگاه، قیمت ارائه شده و میزان تبلیغات بستگی دارد. این عوامل باعث شده بسیاری از کارآموزان به دنبال یادگیری تعمیرات تلفن همراه برای ورود به این کسب و کار باشند. کارآموزان میتوانند جهت اخذ مدرک طبق روال استاندارد آزمون های ادواری اقدام نمایند. مولتیمتر یا اهممتر برای تست خازن، دیود، مقاومتها، ترانزیستور و سایر قطعات و همچنین تست مسیرهای تلفن همراه و ولتاژگیری باتری کاربرد دارد و در آموزش تعمیر موبایل بیشتر از آن جهت عیبیابی استفاده میشود. حرفه تعمیر موبایل به دو دسته تعمیر نرمافزار تلفن همراه و تعمیر سختافزار تلفن همراه تقسیم میشود که کارآموزان با توجه به علاقه و استعداد خود یکی یا هر دو را برای یادگیری انتخاب میکنند. تعمیرات و عیب یابی نرم افزار موبایل (از جمله باز کردن قفل ها و محدودیت های پایه شبکه) و درک تفاوت سیستم عامل در انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه (iOS ، Android ، روت کردن) کدهای MMI / USSD – اهمیت این کدها و نحوه کاربرد آنها در تعمیر موبایل یا شرایط اضطراری.

شرکت در دوره تعمیر موبایل یکی از بهترین روش ها برای اشتغال سریع و یادگیری مهارت های مورد نظر در زمانی کوتاه می باشد. مدت زمان دوره آموزش تعمیر موبایل چند ساعت است؟ مدت زمان دوره ۴۵ ساعت میباشد. برخی از مشکلات نرم افزاری موبایل در مدت زمان کمی قابل عیب یابی و رفع هستند. اما ما در آموزشگاه همراه ایرانیان تمامی کلاس های آموزشی تخصصی را در کمترین زمان ولی با فایده فراوان برای شما متخصصان آینده به صورت نیمه وقت، تمام وقت برگزار می کنیم و طبق راحتی هنرجو هر ساعت، هر زمانی می تواند از دوره های ما استفاده مفید ببرد و روی پشتیبانی همه ساعته ما هنگام یادگیری حساب کند. فن آموزان برنامه های آموزشی تعمیرات تبلت و تلفن همراه را متمرکز بر آخرین پیرفت های تکنولوژی این محصولات ارائه می دهد. شعبه همراه ایرانیان در شیراز یک شعبه مجهز و تکمیل مانند دیگر شعبه های آموزشی همراه ایرانیان است که تمامی کلاس های آن در کارگاه های بسیار مجهز و تخصصی ای برگزار می گردد. اگر می خواهید از هزینه های اولیه راه اندازی شغل تعمیر موبایل مطلع شوید ، این کار تقریباً 15 تا 50 میلیون تومان هزینه دارد (بستگی به کیفیت تجهیزات و حرفه ای بودن بیزینس شما).

مطلب جدید جذاب
الیزابت هولمز، بنیانگذار ترانوس، درخواست تجدید نظر خود را برای آزاد ماندن از دست داد، با یک لایحه هنگفت جبران خسارت مواجه شد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش تعمیرات موبایل جهاد دانشگاهی کرج لطفا از صفحه ما بخواهید.