افسر پزشکی ویندزور بصورت آنلاین مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. او این لحظه را برای پسرش قابل یادگیری کرده است

افسر پزشکی ویندزور-اسکس می گوید که او پس از دریافت پیام های تهدیدآمیز در مورد استفاده از COVID-19 ، که او را وادار به شکایت به پلیس کرده است ، از آزار و اذیت آنلاین بدبین است.

با توجه به هفته آگاهی از قلدری ، که از روز یکشنبه آغاز شد ، دکتر واجید احمد در جلسه توجیهی روز پنجشنبه COVID-19 در مورد پیام هایی که دیگران از طریق ابتلا به بیماری همه گیر دریافت کرده اند ، از طرف بهداشت به سلامت وارد شدند. در حالی که وی گفت قبلاً نیز قربانی قلدری شده است ، اما در ماه های اخیر این میزان فقط افزایش یافته است.

“ما نامه های تهدیدآمیزی به واحد بهداشت و همچنین ایمیل دریافت کرده ایم که بازهم همه قابل درک است. مردم ناامید شده اند ، مردم ناراحت هستند … غیرمعمول است ، مردم این کار را می کنند ، به ویژه این بار ، به ویژه هنگامی که همه از اثرات COVID ، “احمد گفت.

“پیامی که می خواهیم به اشتراک بگذاریم این نیست که قلدری کسی را اذیت کنیم.”

وی ادامه داد که پسر 13 ساله وی پیام های آنلاین دیده است و “وقتی چیزهایی را می خواند یا می بیند افرادی نظرات ناخوشایندی درباره من می دهند ، او نیز ناراحت می شود ، احساس می کند که آنها حق انجام این کار را ندارند. “

اما احمد گفت که او از این لحظات برای آموزش بچه هایش در مورد زورگویی و نحوه واکنش آنها استفاده می کند.

“من از این به عنوان فرصتی برای آموزش آنها استفاده می كنم. آنچه مردم انجام می دهند ، از عهده ما نیست یا از عهده هر كسی برمی آید ، شما نمی توانید رفتار را كنترل كنید … تنها چیزی كه می توانیم تغییر دهیم دیدگاه جامعه است ، یادگیری مهربانی است ، این است که یاد بگیرید خوب باشید که نظر خود را داشته باشید … اما داشتن یک عقیده به این معنا نیست که می توانید هرکسی و هرکسی را درباره هر آنچه به آن اعتقاد دارند به چالش بکشید و آنها را به روش مطلوبی بترسانید. “

“لطفا احترام بگذارید ، با همه مهربان باشید”

اما فقط او نیست که این مسئله را تجربه می کند.

احمد گفت موارد بسیاری وجود دارد که افراد به صورت آنلاین دیگران را مورد آزار و اذیت قرار می دهند و پیام های نفرت انگیزی را برای آنها ارسال می کنند ، مخصوصاً مربوط به COVID-19.

احمد می گوید مهم است که به یاد بیاوریم شرایط سختی که اکنون همه می گذرانند و مهربان باشیم. (مایکل ویلسون / سی بی سی)

“شایعات آنلاین می توانند در ارتباط با موارد احتمالی ، تهدیدهای مربوط به افشای اطلاعات در مورد تماس های نزدیک و حتی تهدیدهای انجام شده باشد [the]احمد گفت.

“آزار و اذیت آنلاین می تواند تأثیرات جدی داشته باشد ، افرادی که مورد آزار و اذیت سایبری قرار می گیرند اغلب احساس انزوا ، ترس ، تنهایی و احساس ناامیدی می کنند که ممکن است به دلیل همه گیری بیشتر شود.”

احمد برای جلوگیری از این امر گفت که مردم از ترس علائم خود را پنهان می کنند یا آزمایش نمی شوند [of] آنچه ممکن است به دلیل تشخیص آنها به آنها گفته شود. “

رئیس پلیس ویندزور ، پام میزونو ، روز پنجشنبه به سی بی سی نیوز گفت که او نمی تواند در مورد همه شکایات دریافت شده از واحد بهداشت صحبت کند و همچنین از هیچ شکایتی از جامعه اطلاع ندارد. اما ، وی گفت كه از طرف پلیس شکایتی در مورد آزار و اذیت و آزار و اذیت دریافت می كنند كه “آنها كاملاً آنها را جدی گرفته و از آنها كاملاً تحقیق می كنند.”

میزونو گفت ، پیام های آنلاین و مزاحمت های اینترنتی می توانند عناصر مجرمانه ای داشته باشند كه می توانند اتهاماتی را به آنها متهم كنند.

وی گفت: “اگر عنصری تهدیدكننده وجود داشته باشد ، اگر از معیارهای تعیین اتهام تهدید برخوردار باشد ، افسران ما در این مورد تحقیق خواهند كرد.”

در اوایل این هفته ، دو نفر از ساکنان ویندزور گفتند که پس از ارسال و پاسخ دادن به پست ها ، در مورد افکار خود در مورد راهپیمایی علیه محدودیت های COVID-19 تهدیدهای کتبی دریافت کرده اند.

یکی از این افراد به نام استفان هارگریوز گفت که وی پس از نوشتن اینکه با استفاده راهپیمایان از پرچم رومانی که سوراخی در آن بریده شده ، نمادی از انقلاب رومانی ، مخالف است ، به تهدیدی خشن علیه خانواده اش فرستاده شد.

یک سازمان دهنده راهپیمایی می گوید که او اعتقاد ندارد پیام واقعی است یا عضوی از گروه او آن را ارسال می کند. هارگریوز گفت که او شکایتی را به پلیس ویندزور ارائه کرده است و او می فهمد که تحقیقات در حال انجام است. سرویس پلیس ویندزور در صورت ادامه هر نوع تحقیق تأیید نمی کند.

احمد گفت که در حالی که مردم از نظرات خود برخوردار هستند ، نباید دیگران را زورگو یا انگ بزنند.

در حالی که وی خاطرنشان کرد که مردم باید منابع معتبر را دنبال کرده و به اطلاعات غلط اشاره کنند ، گفت که انجام این کار به روشی مثبت و مهربان امکان پذیر است.

در پایان روز ، احمد گفت که او فقط می خواهد مردم در مورد تأثیر پایدار الهامات فکر کنند.

وی گفت: “لطفا احترام بگذارید.” “با همه مهربان باشید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *