انتاریو با افزایش صعودهای ICU به بالاترین موج 2 ، 707 مورد جدید COVID-19 را گزارش می دهد

نخست وزیر داگ فورد در نشست خبری روزانه استان در روز سه شنبه به طور محسوسی غایب بود ، زیرا دفتر او اندکی بعد از ظهر اعلام کرد که وی یک “قرار ملاقات پزشکی غیر منتظره اما غیر مرتبط با COVID و غیر فوری که مانع از شرکت وی می شود” است.

این کنفرانس خبری در انبار شرکت توزیع دارویی مک کسون با وزیر بهداشت کریستین الیوت همراه با ژنرال بازنشسته ریک هیلیر ، رئیس کارگروه توزیع واکسن انتاریو و دیگران آغاز شد.

س .الات مربوط به شیوع واکسن انتاریو در کنفرانس خبری روز سه شنبه در مرکز توجه قرار گرفت.

تعداد کمی از مشخصات ارائه شده بود ، اما الیوت گفت که واکسن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اجباری نخواهد بود. در پاسخ به این سliedال که آیا لازم است واکسن بزنند ، الیوترپلی پاسخ داد که نخست وزیر به صراحت گفته است که می خواهد واکسن ها داوطلبانه باشد.

الیوت در پاسخ به این س whoال که چه کسی ممکن است در صف اول واکسیناسیون باشد ، گفت این موضوعی است که استان در حال حاضر با گروه ویژه خود در مورد آن بحث می کند ، اما جمعیت آسیب پذیر و کارگران خط مقدم از اولویت ها هستند.

در مورد اینکه چه کسی این گروه ویژه را تشکیل می دهد ، الیوت گفت که این شامل یک متخصص اخلاق زیستی است و اسامی اعضا باید در “مدت کوتاهی” منتشر شود.

انتاریو 1770 مورد دیگر از COVID-19 را در روز سه شنبه گزارش داد ، زیرا تعداد بیماران مبتلا به این بیماری که در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان هستند به 193 نفر رسید.

مطلب جدید جذاب
لیست وب سایت های خبری جدید

موارد جدید شامل 727 مورد رکورد در تورنتو بیشترین آمار در طول یک روز در شهر و همچنین 373 مورد در منطقه Peel و 169 مورد در منطقه York است.

عفونت های جدید میانگین هفت روزه موارد روزانه را به 1670 مورد می رساند ، که همچنین یک رکورد جدید است.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

  • منطقه دورهام: 72
  • منطقه واترلو: 61
  • همیلتون: 58
  • منطقه هالتون: 47
  • ویندزور-اسکس: 47
  • سیمکو مسکوکا: 36 ساله
  • اتاوا: 34
  • منطقه نیاگارا: 15
  • ولینگتون-دافرین-گلف: 13
  • خاکستری بروس: 12

(توجه: تمام ارقامی که برای موارد جدید در این داستان استفاده می شود در داشبورد وزارت بهداشت انتاریو COVID-19 یا در خلاصه اپیدمیولوژیک روزانه آن مشاهده می شود. تعداد موارد در هر منطقه ممکن است با آنچه توسط واحد بهداشت عمومی محلی گزارش شده متفاوت باشد ، زیرا گزارش واحدهای محلی ارقام در زمان های مختلف.)

همچنین در پرونده های جدید امروز 299 مورد مربوط به مدارس وجود دارد: 253 دانش آموز و 46 کارمند. در حال حاضر حدود 737 مدرسه از 4828 مدرسه بودجه دولتی انتاریو یا حدود 15.3 درصد ، حداقل یک مورد COVID-19 دارند ، در حالی که در حال حاضر 7 مدرسه به دلیل بیماری تعطیل هستند.

هم اکنون 14524 مورد تایید شده و فعال COVID-19 در سراسر استان وجود دارد که بیشترین تعداد در هر زمان از زمان شیوع بیماری در اواخر ژانویه است.

اوج جدید در حالی است که شبکه آزمایشگاه های انتاریو 34640 نمونه آزمایش ویروس کرونا ویروس جدید را پردازش کرده و میزان مثبت بودن آزمایش را 5.1 درصد گزارش کرده است. 34000 تست دیگر به صف اضافه شد تا تکمیل شود.

مطلب جدید جذاب
14 نکات کسب و کار اینترنتی موفق در سال 1400

در همین حال ، یک گزارش از خدمات مراقبت های ویژه داخلی انتاریو که با CBC تورنتو به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که 26 نفر دیگر با عفونت تایید شده ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته به مراقبت های ویژه منتقل شده اند و مجموع آنها به 193 نفر رسیده است. فقط چهار روز پیش ، 151 بیمار در ICU بودند . مقامات بهداشت عمومی 150 مورد را به عنوان آستانه زمان انجام جراحی های برنامه ریزی شده و اقدامات لازم به تعویق انداخته یا لغو کرده اند.

گزارش امروز این استان بیان می دارد که فقط 185 بیمار تحت مراقبت های ویژه هستند. اختلاف بین ارقام مربوط به زمان بندی شده در داده های استانی است که به طور معمول تعداد روز قبل را منعکس می کند. آمار مراقبت های ویژه انتاریو برای پذیرش ICU بیشتر است.

علاوه بر این ، در مجموع 645 نفر با موارد تایید شده COVID-19 در بیمارستان های انتاریو هستند ، در حالی که 112 نفر در ونتیلاتور هستند.

امروز هفت مورد دیگر از مرگ ناشی از COVID-19 گزارش شد که شمار رسمی را به 3،663 نفر رساند.

از این هفت نفر ، سه نفر 90 ساله ، سه نفر 80 ساله و یک نفر 60 ساله بودند. شش مورد از این موارد به شیوع موسسات وابسته است ، مانند موارد مراقبت طولانی مدت.