انتاریو گزارش کرده است که 1،589 مورد جدید COVID-19 به دلیل قفل شدن تورنتو ، Peel رکورددار است

نخست وزیر داگ فورد قرار است یک نشست خبری را با شروع ساعت 1 در کوئینز پارک برگزار کند. دفتر فورد می گوید که چندین عضو کابینه ، از جمله وزیر بهداشت ، به او ملحق می شوند.

می توانید آن را به صورت زنده در این داستان تماشا کنید.


انتاریو روز گذشته دو هزار و 589 مورد دیگر از بیماری COVID-19 را گزارش کرد ، که یک رکورد دیگر یک روزه است زیرا تورنتو و منطقه پیل به یک قفل دوم منتقل می شوند.

موارد جدید شامل 336 مورد در تورنتو ، 535 مورد در Peeland 205 در منطقه یورک است. آنها پس از شش روز افزایش متوالی ، میانگین هفت روزه را تا 1423 رانندگی می کنند.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که در به روزرسانی امروز افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

 • منطقه واترلو: 83
 • همیلتون: 61
 • ویندزور: 56
 • منطقه هالتون: 53
 • منطقه دورهام: 41
 • اتاوا: 40
 • ولینگتون-دافرین-گلف: 30
 • سیمکو مسکوکا: 25
 • منطقه نیاگارا: 24
 • شهرستان برانت: 16
 • خلیج تندر: 16
 • میدلکس-لندن: 13

[Note: All of the figures used in this story are found onthe Ministry of Health’s COVID-19 dashboard or in its Daily Epidemiologic Summary, which includedata from up until 4 p.m. the previous day. The number of cases for any regionmay differ from what is reported by the local public health unit, because local units report figures at different times.]

60 مورد از عفونت های جدید مربوط به مدارس بود که 51 دانش آموز و 9 نفر از کارکنان آن شامل آنها بود. در مجموع 676 ، یا حدود 14 درصد از 4828 مدرسه بودجه دولتی انتاریو حداقل یک مورد از COVID-19 را گزارش کرده اند. سه مدرسه به دلیل بیماری تعطیل مانده اند.

موارد اضافی در حالی است که آزمایشگاه های انتاریو 37،471 نمونه آزمایش را برای ویروس کرونا ویروس جدید پردازش کرده و 18394 مورد به صف تکمیل شده اضافه شده است. این استان میزان مثبت بودن آزمایش را به طور کلی 4.6 درصد گزارش کرده است.

با به روزرسانی امروز ، 13004 مورد فعال COVID-19 در این استان تأیید شده است که بیشترین تعداد در هر زمان از زمان شیوع بیماری در اواخر ژانویه است.

علاوه بر این ، 19 نفر دیگر مبتلا به COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، این استان باعث افزایش تعداد رسمی کشته ها به 3505 نفر شده است. این مرگ و میر اضافی شامل 11 نفر از ساکنان مراقبت های طولانی مدت و 20 سالگی مانین ، پنجمین فرد در 20 سالگی است که با COVID-19 در انتاریو می میرد. تا کنون در این ماه ، 360 نفر مبتلا به ویروس کرونا ویروس جدید در سراسر استان درگذشته اند.

تعداد افراد با موارد تأیید شده در بیمارستان ها 23 نفر افزایش یافت و به 507 نفر رسید. از این تعداد 156 بیمار تحت مراقبت های ویژه تحت درمان هستند. مقامات بهداشت عمومی 150 مورد را به عنوان آستانه ای برای جراحی ها و اقدامات غیرمستقیم که احتمالاً به دلیل فشارهای سنگین بر روی بیمارستان بستری می شوند ، تعیین کردند.

قفل دوم برای تورنتو ، پیل آغاز می شود

در همین حال ، تورنتو و منطقه پیل وارد محدودترین لایه برنامه حفاظت از بیماری همه گیر انتاریو شده اند.

این بدان معناست که حداقل برای 28 روز آینده ، خرده فروشان غیر ضروری فقط می توانند وانت حاشیه ای را ارائه دهند ، در حالی که رستوران ها به غیر از سفارشات حمل و تحویل بسته نیستند.

خدمات شخصی نیز مجبور به تعطیلی شده اند ، اما مدارس و مراکز نگهداری از کودکان همچنان باز هستند.

نخست وزیر داگ فورد این اقدام را روز جمعه اعلام کرد ، اما تا ساعت 12:01 صبح امروز عملی نشد.

این امر به ساکنان تورنتو و پیل این امکان را می داد تا آخر هفته سهام خود را تأمین کنند و بسیاری از آنها مراکز محلی را تحت فشار قرار دادند ، حتی در حالی که این امکانات ساعت ها طولانی شده بود تا از آمدن افراد به یکباره جلوگیری کند.

در حالی که تورنتو و پیل با سختگیرانه ترین اقدامات روبرو هستند ، سایر مناطق استان نیز شاهد تشدید قوانین هستند.

منطقه دورهام و واترلو امروز در رده بندی قرمز به منطقه یورک پیوستند. این قوانین رستوران ها ، سالن های بدنسازی و فودکورت ها را به 10 نفر از مراجعه کنندگان داخل منزل که دارای فاصله اجتماعی هستند محدود می کند ، حتی با محدودیت های شدیدتر در اجتماعات خصوصی.

نواحی اطراف هورون ، پرت ، سیمکو ، ماسکوکا و ویندزور-اسکس به طبقه بندی نارنجی منتقل شده اند که باعث می شود تجمع در مشاغل کارمندان به 50 نفر در داخل خانه یا چهار نفر در هر میز در رستوران ها انجام شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>