انتاریو گزارش 1،746 مورد جدید COVID-19 ، میانگین 7 روزه به بالاترین سطح صعود می کند

نخست وزیر داگ فورد قرار است یک نشست خبری را که از ساعت 1 بعدازظهر در واگ برگزار می شود ، برگزار کند. دفتر فورد می گوید وزیران دارایی و آموزش به وی ملحق می شوند.

می توانید آن را به صورت زنده در این داستان تماشا کنید.


انتاریو گزارش کرد که 1746 مورد دیگر COVID-19 در روز دوشنبه وجود دارد ، زیرا محدودیت های شدیدتر در پنج منطقه استان اعمال می شود.

موارد جدید شامل 622 مورد در تورنتو ، 390 مورد در منطقه پیل ، 217 مورد در منطقه یورک و 108 مورد در منطقه دورهام است. آنها میانگین هفت روز را به بالاترین سطح کابل 1570 می رسانند.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

 • منطقه واترلو: 74
 • همیلتون: 54
 • ویندزور: 38
 • منطقه هالتون: 35
 • اتاوا: 29
 • سیمکو مسکوکا: 28
 • منطقه نیاگارا: 22
 • ولینگتون-دافرین-گلف: 22
 • خلیج تندر: 21
 • انتاریو شرقی: 15
 • میدلکس-لندن: 14

(توجه: تمام ارقام استفاده شده در این داستان در داشبورد وزارت بهداشت انتاریو COVID-19 یا در خلاصه اپیدمیولوژیک روزانه آن موجود است. تعداد موارد در هر منطقه ممکن است با آنچه توسط واحد بهداشت عمومی محلی گزارش شده متفاوت باشد ، زیرا واحدهای محلی ارقام را در زمان های مختلف.)

در به روزرسانی امروز 102 مورد مربوط به مدرسه وجود دارد: 86 دانش آموز ، 15 کارمند و یک نفر که شناسایی نشده است. این عفونت ها شامل 19 مورد در یک مدرسه ابتدایی شرق تورنتو است که با آزمایش هدفمند دانش آموزان ، معلمان و سایر کارکنان بدون علامت مشخص شد.

مطلب جدید جذاب
شکایات مربوط به شرکت های مخابراتی امسال 19 درصد کاهش یافته است ، اما خطاهای صورتحساب هنوز هم یک گوشت مهم گوشتی است

در حال حاضر 14197 مورد تایید شده و فعال COVID-19 در سراسر استان وجود دارد که بیشترین موارد از زمان گزارش اولین مورد در انتاریو در 25 ژانویه بوده است.

شبکه آزمایشگاه های انتاریو 39406 نمونه آزمایش ویروس کرونا ویروس جدید را پردازش کرده و میزان مثبت بودن آزمایش را 4.6 درصد ثبت کرده است.

تعداد افراد در بیمارستانهای انتاریو به 618 نفر افزایش یافت که بیشترین تعداد در هر نقطه از موج دوم بود و به دلیل خطای زمان بندی ، داده های مربوط به 40 بیمارستان در این رقم موجود نبود. افرادی که تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند 12 تا 168 نفر افزایش یافته اند. مقامات بهداشت عمومی گفته اند که 150 آستانه زمانی است که امکانات باید شروع به تعویق انداختن یا لغو اقدامات برنامه ریزی شده برای اسکان بیماران COVID-19 کنند. بعلاوه ، از 168 مورد موجود در ICU ها ، 108 مورد در دستگاه های تهویه قرار دارند.

این استان همچنین از هشت مورد مرگ و میر دیگر خبر داد و شمار رسمی کشته ها را به 3 هزار و 656 نفر رساند.

در همین حال ، هفته گذشته دولت استانی اعلام کرد که Windsor-Essex را به سطح هشدار قرمز چارچوب طبقه بندی شده خود منتقل می کند ، سخت ترین سطح در کوتاهترین زمان قفل.

در این سطح ، 10 مشتری در رستوران ها و بارها در فضای داخلی پذیرایی می کنند ، در حالی که اجتماعات اجتماعی باید کمتر از 5 نفر در داخل خانه و 25 نفر در فضای باز داشته باشند.

مطلب جدید جذاب
با پایان یافتن انتخابات ایالات متحده ، دیگر سهام شرط بندی و بازارهای قمار جمع نمی شوند

در همین حال ، Halidimand-Norfolk در حال تغییر به سطح نارنجی است و سه منطقه دیگر Hastings Prince Edward ، Lambton و Northwester به سطح زرد تغییر می کنند.

این استان می گوید قبل از اینکه تغییری در نظر گرفته شود ، مناطق حداقل 28 روز یا دو دوره جوجه کشی COVID-19 در دسته های جدید خود باقی خواهند ماند.

مقامات می گویند که آنها به بررسی هفتگی داده های بهداشت عمومی ادامه می دهند تا ببینند آیا مناطق دیگری به مداخله اضافی نیاز دارند یا خیر.