انتاریو گزارش 987 مورد جدید COVID-19 ، 16 مورد مرگ دیگر

انتاریو 987 مورد دیگر COVID-19 را در روز چهارشنبه و 16 مورد مرگ و میر مرتبط با این بیماری گزارش کرد ، این بیشترین میزان در یک روز از زمان شروع مجدد عفونت در اواخر تابستان است.

موارد تازه تأیید شده میانگین هفت روز را به کمی بیش از 972 رسانده است که بالاترین میزان در هر نقطه از همه گیری است. میانگین هفت روزه معیاری است که به ارائه مقایسه ای بین روز به روز کمک می کند تا تصویری واضح تر از روند طولانی مدت در تعداد پرونده های روزانه ارائه شود.

تورنتو 319 مورد جدید را ثبت کرده است که بیشترین موارد مربوط به سایر واحدهای بهداشت عمومی است. منطقه پیل 299 مورد دیگر را مشاهده کرد و منطقه یورک 85.

پیل و یورک در حال حاضر در مرحله آخر مرحله 2 28 روزه اصلاح شده هستند ، اما روز شنبه هر دو به جای “محدود کردن” استان حرکت می کنند ، که مربوط به سطح نارنجی خطر در سیستم جدید است که توسط دولت سه شنبه ارائه شده است. .

تورنتو یک هفته بعد پیر و یورک را در همان گروه دنبال می کند. با این حال ، برخی از کارشناسان بهداشتی که با CBC News صحبت کردند ، هشدار دادند که چارچوب کدگذاری شده برای رنگ ، آستانه هایی را برای اعمال اقدامات بهداشت عمومی COVID-19 بیش از حد بالا تعیین می کند. (شما می توانید در پایین این داستان ارائه دولت درباره سیستم جدید را بخوانید.)

نخست وزیر داگ فورد روز چهارشنبه از برنامه دولت خود دفاع کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم این یک طرح خوب است. وقتی صحبت از شفافیت می شود بی سابقه است.”

در همین حال ، منطقه دورهام روز چهارشنبه 62 مورد دیگر را تایید کرد.

مناطق دیگری که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

  • اتاوا: 48
  • منطقه هالتون: 47
  • همیلتون: 32
  • سیمکو مسکوکا: 25
  • منطقه واترلو: 21
  • نیاگارا: 16

945 مورد دیگر در گزارش امروز مشخص شده است. در حال حاضر حدود 8321 مورد تایید شده و فعال عفونت در سراسر کشور وجود دارد.

موارد جدید گزارش شده امروز در حالی است که آزمایشگاه های استان 28،567 آزمایش ویروس کرونا را به اتمام رسانده اند ، سومین روز متوالی با کمتر از 30،000 آزمایش. ظرفیت فعلی روزانه حدود 50،000 است و مقامات بهداشت استان گفتند که این هفته هدف ایجاد ظرفیت 100000 آزمایش آزمایشگاهی روزانه تا اواسط دسامبر وجود دارد ، علاوه بر این حدود 100،000 آزمایش سریع که قرار است از ماه جاری در گروه های اولویت دار مستقر شود.

چهارشنبه ، در کنفرانس خبری روزانه استان ، فورد گفت که “نمی تواند مردم را مجبور به آزمایش کند”. هنگامی که آزمایش بدون علامت در انتاریو مجاز بود ، سطح آزمایش در تابستان بالاتر بود. تقاضا برای آزمایش با گسترش موج دوم ویروس افزایش یافت ، که منجر به عقب ماندگی شد که از آن زمان پاک شده است.

فورد گفت: “خارج از كوبیدن هر درب و كشاندن افراد برای آزمایش ، ظرفیت ما در حال حاضر تا 50،000 است.”

“اگر علائمی از خود نشان دادید ، لطفاً آزمایش کنید.”

این استان همچنین 16 مورد تلفات دیگر به تلفات رسمی COVID-19 خود اضافه کرده است که اکنون رقم 3،182 نفر است. در هفت روز گذشته ، 71 نفر مبتلا به COVID-19 در انتاریو جان خود را از دست داده اند ، در حالی که میانگین هفت روزه مرگ و میر با ارقام امروز کمی بالاتر از 10 نفر است.

بعلاوه ، تعداد افراد در بیمارستانهای انتاریو با موارد تایید شده COVID-19 به 367 نفر رسید که بیشترین تعداد در طول موج دوم بیماری است. در اوج بهار ، بیش از 1000 بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان بستری بودند.

از 367 بیمار فعلی ، 75 نفر تحت مراقبتهای ویژه تحت درمان هستند و 44 نفر تحت ونتیلاتور هستند.

یافا می گوید ، قوانین در سیستم جدید کدگذاری شده بر روی رنگ ممکن است تغییر کند

در سیستم جدید کدگذاری رنگ ، مناطقی که کمترین میزان ویروس آلودگی ، میزان مثبت بودن و انتقال جامعه را دارند ، با مجاز ترین قوانین در یک گروه سبز قرار می گیرند.

سپس با تدابیر سختگیرانه فزاینده از طریق گروه های زرد ، نارنجی و قرمز به سمت بالا حرکت می کند و دارای یک سطح “قفل” خاکستری است که در آن حداکثر اقدامات انجام می شود.

منتقدان گفتند برخی از معیارهای سیستم مشکل ساز هستند و این امر به ضرورت 10 درصد مثبت بودن قبل از حرکت یک منطقه از طبقه نارنجی به قرمز نشان می دهد.

معاون ارشد پزشکی بهداشت انتاریو گفت که قوانین ممکن است تغییر کند.

دکتر باربارا یافه گفت: “اگر متوجه شویم که چارچوب موردی وجود دارد ، مطمئناً به دولت توصیه می کنیم.”

تضمین سیستم “نتیجه مخرب” ، کارشناسان

کالین فورنس ، اپیدمیولوژیک کنترل عفونت از دانشگاه تورنتو ، گفت که این چارچوب جدید محدودیت ایجاد یک جامعه را در گروه قرمز بسیار بالا قرار می دهد به طوری که قبل از گسترش قابل توجه جامعه تحقق نخواهد یافت.

وی گفت: “این تضمین كننده نتیجه فاجعه بار است.” “نحوه اجرای آن مشت مشت و صریحاً خطرناک است.”

فورنس افزود كه استان براي كنترل بهتر ويروس نياز به انجام آزمايشات نظارتي بيشتري از افراد در موقعيت در معرض خطر مانند كارمندان بهداشت در خط مقدم ، كارگران بار و رستوران و معلمان در مدارس با تهويه نامناسب دارد.

مدیر عامل انجمن پرستاران ثبت شده انتاریو گفت که این سیستم جدید به شیوع بیماری کمک خواهد کرد و در سال جدید بخش هایی از استان در قفل محصور می شوند.

دوریس گرینسپون ، که پیشنهاد کرد فورد تحت فشار قانونگذاران خودش قرار دارد تا محدودیت ها را در بعضی مناطق خاص کاهش دهد ، گفت: “زمستان در راه است و تا آن زمان ما دیگر فرصتی نخواهیم داشت اگر امور از کنترل خارج شوند.”

“آیا او از بهترین شواهد متخصصان اپیدمیولوژی و مقامات بهداشت عمومی پیروی خواهد کرد یا … آیا او فشار گروه خود را تأمین خواهد کرد؟”

آندره هوروات ، رهبر NDP ، اظهار نگرانی کرد که فورد به حرف متخصصان بهداشت گوش نمی دهد

وی گفت: “اگر بسیاری از كارشناسان ، و بسیاری از افراد آینده ، بگویند كه این ما را به سمت بحرانی سوق می دهد ، دولت باید واقعاً نگاه سختی داشته باشد.”