این لندن ، اونت نوجوان یک خط کمک به خودکشی سه رقمی ملی می خواهد و سیاستمداران در حال اقدام هستند

پس از عدم دسترسی به کمک خود ، یک زن 19 ساله انتاریو برای یک خط کمک به خودکشی سه رقمی تلاش می کند و سیاستمداران شروع به گوش دادن می کنند.

وی به سی بی سی نیوز گفت ، مادی موگریج ، از لندن ، انت ، در سنین جوانی با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کند ، اما اوضاع به ویژه از 13 سالگی بدتر می شود و افکار ترسناک شروع به فرو ریختن می کنند.

در آن سال اولین بار بود که او به یک سرویس آنلاین پیشگیری از خودکشی مراجعه می کرد ، اما این نوجوان جوان گفت هیچ کس به گریه او برای کمک پاسخ نمی دهد.

موگریج به یاد می آورد: “من حدود دو تا سه ساعت آنجا نشستم و هیچ کس دیگر حاضر نشد. آنها فقط گفتند که من در صف بعدی هستم.”

“من واقعاً احساس کردم واقعاً واقعاً واقعاً تنها بوده است ، زیرا افرادی که قرار است به شما کمک کنند حتی نمی توانند به شما کمک کنند ، آن وقت شما چه می کنید؟ قطعاً این یک تجربه بسیار ویرانگر بود و بزرگترین چیزی که به یاد می آورم احساس تنهایی در آن است.”

روز بعد موگریج یادداشت خودکشی نوشت و از خانه خارج شد. خوشبختانه ، یک دوست صمیمی علائم هشدار دهنده ای را برای خانواده خود پرچم گذاری کرد و آنها توانستند بلافاصله وارد عمل شوند و از او کمک های تخصصی بگیرند.

اما Muggridge تشخیص می دهد که همه افراد زندگی خود نمی توانند مداخله کنند. به همین دلیل نوجوان دادخواست آنلاین را آغاز کرد ، که بیش از 30،000 امضا به دست آورده است و از دولت فدرال خواسته است یک خط تلفنی سه رقمی خودکشی و بحران را اتخاذ کند: 988 ، که او امیدوار است در نهایت به یک سرویس اعزام تبدیل شود که افراد در بحران با پزشکی و متخصصان بهداشت روان

مطلب جدید جذاب
تعداد جلسات شیمی درمانی در سرطان

در حال حاضر ، خدمات پیشگیری از خودكشی CanadaSuicide یک شماره تلفن ملی 10 رقمی و 24 ساعته برای خدمات پیشگیری از خودكشی راه اندازی می كند ، اما موگریج گفت كه اگر شخصی در بحران باشد ، یادآوری تعداد طولانی مانند آن دشوار است.

“شرط می بندم که آنها کارهای بزرگی انجام می دهند … اما من فقط احساس می کنم این چیزی نیست که همه از آن مطلع باشند. وقتی در شرایط اضطراری هستید و شامل سلامت روان نیستید ، می دانید با 911 تماس بگیرید. شما مجبور نیستید Google را بزنید آن … بنابراین فقط فکر می کنم اگر عددی داشته باشیم که بسیار کوتاه تر و بسیار مشهورتر باشد ، بسیار مفیدتر خواهد بود. “

موگریجیس در تلاش است تا این کشور مانند ایالات متحده خط تلفنی 988 را اتخاذ کند. آن کشور قرار است تا سال 2022 با هزینه ای معادل نیم میلیارد دلار در اولین سال فعالیت ، خط بحران خود را برقرار کند.

اخیراً ، تاد دوهرتی ، نماینده كاریبو-پرنس جورج و مشاور ویژه رهبر محافظه كار ErinO’Tooleonmental تندرستی سلامتی ، پیشنهادی را در پارلمان ارائه كرد كه خدمات پیشگیری از خودكشی موجود در این كشور را با شماره 988 گرد هم بیاورد.

او افرادی مانند موگریج را که با او در ارتباط بوده و همچنین کاتلین فینلای مدافع بهداشت روان را به خاطر فشار دادن برای یک خط بحرانی که به راحتی قابل یادآوری است تحسین می کند.

تاد دوهرتی ، نماینده محافظه کار ، از كاریبو-پرنس جورج ، تأكید كرده است كه اجرای خط سه رقمی بحران مسئله ای حزبی نیست ، بلكه مسئله نجات جان انسان ها است. (تاد دوهرتی)

دوهورتی به سی بی سی نیوز گفت: “این ابتکار قطعاً اقدامی است که مانع حیاتی افرادی که خواهان کمک هستند را از بین می برد.” “مردم نیازی نیست که سعی کنند یک عدد 10 رقمی را به خاطر بسپارند. آنها مجبور نیستند فقط برای گرفتن یک دایرکتوری پیچیده با یک شماره تماس بگیرند یا از آنها بخواهند وقتی که دقیقه ها حساب می شوند و زمانی که زمان ضروری است ، در حالت انتظار قرار گیرند. “

“کسانی که به دنبال کمک هستند باید بتوانند آن را دریافت کنند و راهی ساده برای سه رقمی است.”

مانند بسیاری از کانادایی ها ، این مسئله نزدیک قلب دوهرتی است. وی توضیح داد که چگونه در نوجوانی دوست صمیمی اش در 14 سالگی با خودکشی درگذشت. وی گفت که مایل است مانع زندگی بیشتر کانادایی ها با درد ، اندوه و س questionsالات بی پایان باشد که در اثر خودکشی یکی از نزدیکانشان بمیرد.

موگریج امیدوار است كه خط تلفنی بتواند درست مانند 911 به یك مركز اعزام تبدیل شود ، با این حال ، دوهرتی گفت اگرچه دوست دارد چیزی شبیه به آن را ببیند ، اما تمرکز اولیه ایجاد خط تلفن است.

وی گفت: “اولین قدم ما ایجاد اراده سیاسی در بین راه با همكارانمان از چهار طرف مجلس است” ، وی افزود كه تصمیم گیری در مورد تکرار نهایی به نظر می رسد.

دکتر آلیسون کرافورد ، افسر ارشد پزشکی خدمات پیشگیری از خودکشی کانادا ، گفت که روند همه گیر COVID-19 تقاضا برای خدمات پیشگیری از خودکشی را 200 درصد افزایش داده است.

وزیر بهداشت پتی هاجدوهاس اعلام کرد که وی برای کشف چگونگی اجرای یک عدد پیشگیری ملی سه رقمی آماده است.

دوهورتی از حاجدو در مجلس عوام س askedال كرد كه آیا او سعی می كند از طریق تلفن مستقیم حمایت خود را به اتفاق آرا اعلام كند و اگرچه او پاسخ روشنی نداد ، وی گفت كه برای اطمینان از رسیدگی فوری به افراد بحران زده با دوهورتی كار خواهد كرد.

در مورد موگرجید ، در حالی که او فکر می کند ایجاد خط اولین قدم عالی است ، وی گفت که فشارش را ادامه می دهد تا زمانی که خط بحران نیز به سرویس اعزام تبدیل شود.

وی گفت: “بنابراین ممکن است نظراتی از مردم به من داده شود که به من بگویند این چقدر برای آنها مهم است ، چقدر فکر می کنند این می تواند به مردم کمک کند … من قصد ندارم پس از اینکه آنها فقط خط بحران را اجرا کردند منصرف شوم.”

اگر به کمک احتیاج داری:

سرویس پیشگیری از خودکشی کانادا: 1-833-456-4566 (تلفن) | 45645 (متن) | crisisservicescanada.ca (چت).

انجمن کانادایی پیشگیری از خودکشی: یک مرکز بحران 24 ساعته پیدا کنید.

تلفن راهنمای کودکان: 1-800-668-6868 (تلفن) ، مشاوره چت زنده در www.kidshelpphone.ca.

جوانان همچنین می توانند کلمه CONNECT را به شماره 686868 پیامک کنند تا به صورت محرمانه با یک پاسخگو بحران آموزش دیده و داوطلب برای پشتیبانی گفتگو کنند. 24/7/365.