بازار خوب لوکس StockX اولین مکان کانادایی را در تورنتو افتتاح می کند

طرفداران کانادایی مارک هایی مانند Supreme ، Bape و Kaws ممکن است به زودی سریعتر و راحت تر بتوانند کمد خود را از کالاهای مرسوم ، مد روز و سخت پیدا یا خالی کنند.

StockX ، بازار آنلاین مستقر در دیترویت و فروشنده کفش های کتانی ، لباس های خیابانی ، کیف های دستی و کالاهای قابل جمع آوری ، با داشتن اولین مرکز احراز هویت در این کشور ، حضور خود را با آجر و ملات گسترش می دهد.

اسکات کاتلر ، مدیر اجرایی StockX ، گفت: این شرکت تورنتو را به دلیل اشتیاق بازار و تقاضای کاربران در سراسر کشور برای مرکز انتخاب کرد.

“ما شاهد رشد فوق العاده ای در کانادا هستیم ، به ویژه از فروشندگان ما ، که فقط در سال گذشته تقریبا 200 درصد افزایش یافته اند و کانادا ، از دید مشتری ، بسیار جذاب است و جامعه بسیار پرشوری از علاقه مندان به کفش های کتانی و خیابانی است. ، “او در مصاحبه ای گفت.

برای افراد ناآشنا با شرکت وی که بیش از 1 میلیارد دلار آمریکا ارزش داشته و خود را به عنوان “بازار سهام” به بازار عرضه می کند ، این کالاها بر روی کالاهای لوکس ، نسخه محدود یا کالاهای کوچک از مارک های مورد علاقه جمعیت زیر 35 سال است.

برای کاربران StockX ، نادرتر بهتر است و پول غالباً موردی نیست. این بدان معناست که به جای چین ، تمبرها و سکه هایی که والدین و پدربزرگ و مادربزرگ آنها جمع آوری کرده اند ، کاربران فریاد StockX برای مجسمه های Bearbrick ، ​​اسباب بازی های FunkoPop ، کفش های کتانی Air Jordan ، کیف پول Balenciaga و ساعت های Rolex را دارند.

کاربرانی که چنین کالاهایی را برای فروش می گذارند ، آنها را در وب سایت StockX پست می کنند و به مردم اجازه می دهند با توافق در پرداخت مبلغی که قبلاً توسط فروشنده تعیین شده بود ، در مورد آنها پیشنهاد دهند یا آنها را خریداری کنند.

StockX برای پردازش پرداخت به همه فروشندگان ، هزینه سه درصد و هزینه معامله بستگی به میزان استفاده شما از حساب خود و کالایی که می فروشید ، می گیرد. هزینه معاملات می تواند برای فروشندگانی که به ندرت از سیستم عامل استفاده می کنند به 9.5 درصد و برای فروشندگانی که 100 فروش یا 25000 دلار فروش در سال انجام می دهند ، به 8 درصد برسد.

فروشندگان 10 دلار برای حمل و نقل پرداخت می کنند ، در حالی که خریداران بیش از 19.99 دلار چنگ می زنند تا محصول خود را به دست آنها برسانند. همچنین خریداران کلیه مالیات های محلی ، ایالتی ، فدرال یا بین المللی را که در هنگام خرید مصرف کنندگان برای قیمت ها در نظر گرفته می شوند ، پوشش می دهند ، بنابراین بعداً قبض دریافت می شود تعجب نمی کنند.

گرچه از نام خانوادگی دور است ، اما نام تجاری Supreme آمریکا به یکی از مطلوب ترین نام ها در بین 35 سال و زیر جمعیت تبدیل شده است. (دیمیتریوس فریمن / بلومبرگ)

کاتلر امیدوار است که داشتن یک مرکز احراز هویت در تورنتو به بیشتر کانادایی ها تبدیل شود که در خانه معاملات خود را انجام دهند و به کاهش عوارض و مالیات های سنگین که می توانند چنین فروش هایی را هنگام عبور از مرز ایالات متحده آزار دهند ، کمک خواهد کرد.

وی گفت: “خریداران هزینه حمل و نقل کمتری دریافت می کنند ، زمان حمل و نقل کوتاه تری دارند و فروشندگان از هزینه حمل و نقل و پرداخت سریعتر لذت می برند.”

فقط در ماه اکتبر ، او گفت که بازار کانادا کمک می کند تا کفش ها و اقلام Adidas Yeezy Boost 350 V2 Carbon از همکاری مک دونالد و Fortnite خواننده رپ تراویس اسکات به بالای لیست پرفروش ترین های StockX برسد.

گسترش سهام StockX در بازار در حالی صورت می گیرد که همه گیری COVID-19 باعث اخراج گسترده مردم ، کاهش ساعات کاری و درآمد کمتری برای کانادایی ها شده است.

بسیاری از آنها از زیرزمین خود گردگیری کرده اند یا برای پرداخت قبوض یا اجاره خانه از گنجینه های محبوب جدا شده اند ، بازار فروش مجدد را تقویت کرده و ردیابی بازارهای آنلاین مانند Kijiji و eBay را افزایش می دهند.

کیجیجی گفت: یک نظرسنجی توسط دانشگاه دو کبک مونترال و MBA Recherche انجام شده است که 82 درصد کانادایی ها در اقتصاد دست دوم در سال 2018 شرکت کردند ، به طور متوسط ​​961 دلار از فروش کالاهای دست دوم و 723 دلار از خرید آنها درآمد کسب کردند.

تحقیقات آنها ارزش اقتصاد دست دوم در کانادا را 27.3 میلیارد دلار ارزیابی کرد که تقریباً 1.23 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است.

با ارزش بسیار زیاد ، بازار همچنین رقبای بیشتری را جذب کرده است که از سال 2016 سهام StockX ایجاد کرده است.

فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه های كبك سیمونز با مشاركت شركت های فروش مجدد LXRandCO و VSP Consignment لوازم و لباس لوكس دست دوم را به فروش رسانده است.

سپس گزینه های تجارت الکترونیکی مانند Goat Group ، Stadium Goods ، Grailed ، Bump و Real Real وجود دارد که همگی در مسیر StockX دنبال می شوند.

برخی مانند Goat Group و Stadium Goods پشتوانه های بزرگی نیز دارند: Foot Locker و LVMH به ترتیب.

به نظر نمی رسد کاتلر ، که پیش از این تجارت رقیب eBay در بازار را اداره می کرد ، نگران باشد.

وی گفت: “ما واقعاً از جایی كه در بازار هستیم اطمینان داریم ، اما همچنین احساس می كنیم كه فقط آغاز فرصت های خود هستیم زیرا در سراسر جهان در حال گسترش ، در حال گسترش و سایر بازارهای مهم هستیم.”

“ما در حال توسعه تجربه مشتری هستیم تا صادقانه بگویم ، در مقابل هر بازار دیگری که دوباره مشتری را هدف قرار داده است ، باقی بمانیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>