با افزایش اوج COVID-19 و قفل شدن مناطق ، دکتر تام پیامی صریح درباره برنامه ریزی تعطیلات دارد

شما می توانید مصاحبه کامل با دکتر ترزا تام را امشب در شبکه The National از CBC-TV ، شبکه خبری ، پخش جریانی در cbcnews.caand در CBC Gem مشاهده کنید.

در روزی که اونتاریو و مانیتوبا اعلام کردند تعداد بی سابقه موارد جدید COVID-19 ، دو استان از حباب بسیار تحسین برانگیز آتلانتیک خارج شده و مرزهای خود را می بندند ، و میلیون ها نفر در مناطق مختلف کشور به قفل هایی یادآور می شوند در بهار گذشته ، مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا گفت که قوانین دقیق تر در حال حاضر یک شر ضروری است.

دکتر ترزا تام به دکتر گفت: “هرچه بیشتر صبر کنید تا اقدامات را افزایش دهید ، بیرون آمدن از محدودیت ها بیشتر طول می کشد.” ملیاندرو چانگ.

وی گفت که طی چند ماه گذشته ، مأموران پزشکی استانی و سرزمینی به سختی تلاش کردند تا توازنی را ایجاد کنند که بتوانند با آزمایش COVID-19 و ردیابی تماس در حالی که جامعه را باز نگه دارند ، همگام شوند.

تام گفت: “این فقط چیزی است که مردم در طول تاریخ صد سال گذشته هرگز آن را امتحان نکرده اند.” “آنها واقعاً در تلاش بودند تا تأثیر خود را بر جنبه اقتصادی ، مدارس ، محل کار به حداقل برسانند … انجام این کار ساده نیست.”

فقط در ماه گذشته ، تعداد موارد تأیید شده یا فرضی کانادا بیش از 125000 مورد افزایش یافته است و از 211،732 در 23 اکتبر به 337،555 روز دوشنبه افزایش یافته است. استانها تعداد پرونده های روزانه را بیشتر از آنچه در طول موج اول دیده اند مشاهده می کنند.

و بنابراین ، در حالی که فصل تعطیلات تنها چند هفته به پایان نرسیده است ، كانادایی ها این سوال را دارند كه آیا یكی از نقاط روشن زمستان تاریك و طولانی كانادا ، یكی دیگر از مصدومین سال 2020 خواهد بود و آیا این كشور هرگز از تختخواب مسطح كردن منحنی فقط به موارد دوباره اوج بگیرید

جشن تعطیلات

تام وقتی صحبت از فصل تعطیلات پیش رو می شود صریح است: اجتماعات بزرگی وجود ندارد. آن را کوچک نگه دارید. آن را در خانه خود نگه دارید.

وی گفت: “کریسمس به هیچ وجه تعاملات گروهی بزرگی نخواهد داشت.” “حتی در کنار خانواده ، شما واقعاً باید دو بار فکر کنید. از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنید. تا آنجا که ممکن است به تماسهای فعلی خانه خود ادامه دهید.”

تماشا کنید | تام می گوید مهم نیست که در کجای کانادا زندگی می کنید پیام در طول تعطیلات یکسان است:

دکتر ترزا تام ، رئیس بهداشت عمومی کاناداس ، می گوید واضح است که کریسمس امسال مانند سالهای دیگر نخواهد بود. او توصیه می کند که هرگونه اجتماع را انجام ندهید اما اگر افرادی تصمیم بگیرند که از دستورالعمل های بهداشت عمومی چشم پوشی کنند توصیه هایی دارد. 0:48

در یافتن تعادل مناسب

تام گفت ملی اینکه هیچ چیزی منجر به ایجاد موج شدیدتر دوم کانادا نشده است ، اما این بیشتر ترکیبی از عوامل مختلف است: سیاست ، رفتار ، ردیابی تماس و آزمایش.

“با افزایش تعاملات در جامعه و شیوع بیشتر آنها در شرایط خاص ، متأسفانه موارد تسریع شد … بدیهی است بسیار سریع.”

وی گفت كه اگرچه كاهش محدودیت ها در ماه های تابستان كه تعداد پرونده ها شروع به كاهش كردن درست بود ، بسیار مهم است كه اکنون افراد در بسیاری از مناطق در كانادا ارتباط خود را فقط به افرادی كه با آنها زندگی می كنند تقلیل دهند.

وی گفت: “با سرعت بخشیدن به اوضاع ، پیام من روشن است.” “شما باید منحنی را به همان سرعتی که می توانیم صاف کنید. اگر صبر کنیم ، مفید نخواهد بود.”

وی از کار مأموران بهداشت استانی و سرزمینی برای تلاش برای باز نگه داشتن جامعه ، از جمله مدارس و مراکز کار ضروری ، ستایش کرد. اما ، سیدالله ، هنگامی که تعداد پرونده ها خیلی زیاد شد و ردیابی تماس نمی توانست ادامه یابد ، ظرفیت سیستم های بهداشتی و بیمارستان ها برای ادامه خطر در معرض خطر بود.

“این مسئله درمقابل اقتصاد در برابر سلامتی نیست. هر دو مسئله است. شما باید ویروس را کنترل کنید تا اطمینان حاصل کنید که ما از اقتصاد حمایت می کنیم.”

تماشا کنید | تام توضیح می دهد که چرا افزایش آزمایش و ردیابی برای به حداقل رساندن تأثیر بیماری همه گیر کافی نبود:

دکتر ترزا تام ، مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا ، در مورد دشواری یافتن تعادل بین باز نگه داشتن جامعه و حفظ یکپارچگی سیستم مراقبت های بهداشتی صحبت می کند. 2:06

خوش بین باقی مانده

تام هشدار داد که ماههای آینده احتمالاً دشوارترین موارد شیوع بیماری تاکنون است ، اما وی گفت که دلیل مثبت وجود دارد که در مورد اوضاع در چه وضعیتی قرار دارد.

او داده های حاصل از آزمایشات واکسن را نشان می دهد که حداقل سه واکسن را تاکنون با نرخ موثر 80 تا 95 درصد نشان داده است. افزایش دانش پزشکان در مورد درمان بیماران مبتلا به COVID-19 ؛ و آزمایشات مختلف و مختلف.

وی گفت: “همه این موارد بهم پیوسته است به این معنی که ما همیشه شاهد پایان یک همه گیری خواهیم بود.” “هیچ بیماری همه گیر پایان ندارد.”

تماشا کنید | تام می گوید چندین فاکتور مختلف وجود دارد که وی را به این باور می رساند که این همه گیری پایان می یابد:

دکتر ترزا تام ، مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا ، توضیح می دهد که چرا او نسبت به پایان دادن به این همه گیری خوش بین است. 1:01

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>