با توجه به تعطیلات ، خانواده ها به آزمایش خصوصی COVID-19 روی می آورند

Hindsight باعث می شود که این یک نبوغ جدی از نظر کارآفرینی باشد ، اما واقعیت این است که هرگز برای پرستار مستقر در مونترال ، ملانی جید بولر ، پیش نیامده است که ممکن است هنگام شروع خدمات پرستاری کوچک و خصوصی ، یک بیماری همه گیر در حال آمدن باشد.

وی گفت: “این بخشی از برنامه تجاری نبود.”

اما یک سال و نیم پس از راه اندازی آژانس پرستار Nomadic ، او بیشتر وقت خود را صرف رانندگی از مشتری به مشتری دیگر با استفاده از سواب تست ، ماسک و ضد عفونی کننده دست می کند.

بولریس ، که به عنوان پرستار اورژانس نیز کار می کند ، گفت که در این سقوط دائماً از طرف افرادی که خواهان نتیجه سریع آزمایش COVID-19 هستند ، افزایش مداوم دیده می شود ، حتی اگر آنها معیارهای آزمون را از طریق سیستم عمومی نداشته باشند.

دلایل آن می تواند متفاوت باشد: افرادی که می خواهند از طریق سیستم خصوصی جراحی انتخاب شوند ، به یک آزمایش منفی احتیاج دارند. در برخی موارد ، بسته به خطوط هوایی و مقصد ، مسافران نیز قبل از عزیمت به نتیجه منفی نیاز دارند.

وی از آزمون PCR مورد تایید Health Canada استفاده می کند ، همان موردی که در سیستم عمومی استفاده می شود و نتایج آن به آژانس های بهداشت عمومی فدرال و استانی گزارش می شود.

در کبک ، و همچنین در بسیاری از استانهای دیگر، آزمایش عمومی فقط برای کسانی که علائم خود را نشان می دهند یا با کسی که مبتلا به COVID-19 تشخیص داده شده است در تماس بوده است.

که در انتاریوافرادی که قصد سفر بین المللی را دارند نیز می توانند آزمایش شوند.

چندین کلینیک در مونترال و فراتر از آن ، با هر آزمایش حدود 200 دلار ، خدمات ارائه می دهند. آزمایشات سرولوژی که اندازه گیری می شود آنتی بادی های COVID-19 همچنین در دسترس هستند.

با نزدیک شدن به تعطیلات ، بولریس تماس بیشتری را از افرادی که می خواهند اقوام خود را ببینند فراموش می کند. برخی از آنها درخواست می کنند که از قبل یک آزمون را رزرو کنند ، اگرچه وی به مشتریان هشدار می دهد که نتیجه منفی چیز مطمئنی نیست و به دنبال اقدامات بهداشت عمومی جایگزین نخواهد شد.

افزایش آزمایش خصوصی نگرانی هایی را در مورد خطرات اعتماد به آزمایش منفی برای جمع شدن با عزیزان ایجاد کرده است. با استفاده از سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی ، این یک نمونه دیگر از نابرابری های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر شده است.

کبک اولین استانی است که دستورالعمل های بازدید را برای تعطیلات کریسمس منتشر کرد. (Ivanoh Demers / CBC)

نتیجه منفی هیچ تضمینی نیست

این هفته ، کبک اولین استانی بود که دستورالعمل هایی را برای نحوه جمع آوری افراد در تعداد محدود در فصل تعطیلات صادر کرد.

افراد از 24 دسامبر تا 27 دسامبر بیش از چهار روز مجاز به ملاقات با خانواده هستند. با این حال ، آنها باید یک هفته قبل و بعد از آن با دیگران تماس بگیرند.

کریستین دوب ، وزیر بهداشت کبک گفت ، با توجه به اینکه افراد بیشتری به این ویروس آلوده می شوند ، ظرفیت آزمایش های عمومی در طول تعطیلات افزایش می یابد ، اما وی تأکید کرد که مردم “نمی توانند برای اطمینان از ابتلا به COVID فقط آزمایش شوند.”

برای واجد شرایط بودن در یک آزمایش ، باید علائمی داشته باشید ، یا با کسی که مثبت آزمایش کرده است در تماس بوده اید یا تماس تلفنی از ردیاب های تماس دریافت کرده اید.

تماشا کنید | دکتر هوراسیو آررودا هشدار می دهد که به یک تست منفی اعتماد نکنید

با نزدیک شدن به تعطیلات ، برخی از افراد آزمایش خصوصی COVID-19 را قبل از سفر یا اجتماعات خود در نظر می گیرند. 0:33

دکتر هوراچیو آررودا ، مدیر بهداشت عمومی استان ، افزود که اعتماد به آزمایش COVID منفی “بسیار خطرناک” است زیرا ممکن است آلوده شود و بار ویروسی کافی برای تشخیص ندارد.

وی از مردم خواست كه از این رهنمودها پیروی كرده و از تماس قبل و بعد از چهار روز تعیین شده خودداری كنند.

وی گفت: “کاری که باید انجام شود این است که منزوی باشید و اگر علائمی دارید ، آزمایش کنید”. “فقط به آزمایش اعتماد نکنید.”

هنوز هم ، حتی کسانی که احتیاط می کنند قبل از دیدن خانواده یا دوستانشان انزوا کنند ، آزمایش خصوصی را در نظر می گیرند.

مگان تیمینز ، مهندس سازه ، و همسرش ، یک کارمند بهداشت ، در نظر دارند که قبل از ملاقات با والدین تیم تی مینز ، هزینه آزمایش خصوصی COVID-19 را پرداخت کنند.

وی گفت: “من حاضر هستم شخصاً هزینه آن را بپردازم.” “من آنقدر خوش شانس هستم که می توانم این کار را انجام دهم.”

تیمینز می داند که نتایج آزمون “100 درصد تضمین شده” نیست ، اما داشتن کمی اطمینان بیشتر را هدیه ای برای خود و خانواده اش می داند.

وی گفت: “برای من ، این رسم است که کریسمس را در کنار مادر و پدرم بگذرانم.” “این فقط به معنای نزدیک بودن جهان به آنها است. من از ماه مارس قبل از قفل کردن ، مادرم را بغل نکرده ام ، بنابراین زمان ویژه ای خواهد بود.”

تماشا کنید | MaeganTimmins برنامه ریزی می کند تا اطمینان حاصل شود

دکتر هوراسیو آرودا ، مدیر بهداشت عمومی کبک ، روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی هشدار داد که اعتماد به یک آزمایش منفی برای رفتن به یک جمع خطرناک است. 0:28

آزمایش عمومی هنوز هم نیاز به بهبود دارد

اندرو بوزاری ، مدیر اجرایی سیاست های بهداشتی و اجتماعی در شبکه بهداشت دانشگاه تورنتو ، گفت: افزایش آزمایش های خصوصی صحبت از عدم موفقیت سیستم عمومی در ایجاد یک سیستم آزمایش و ردیابی تماس با منابع کارآمد تر است.

در حالی که او به دلیل تلاش برای محافظت از خود مقصر نیست ، اما نگران است که این روند باعث فرسایش سیستم عمومی شود.

وی گفت: “اگر به جنبه خصوصی اجازه دهیم واقعاً از آن استفاده شود ، شاهد نابرابری های بیشتری خواهیم بود.”

“من فکر می کنم اگر در سیستم آزمایش و ردیابی عمومی دو برابر عمل نکنیم ، نمی خواهیم از همه گیر عبور کنیم.”

پزشکان خانگی کانادا ، یکی دیگر از خدمات مستقر در مونترال ، آزمایشات COVID-19 را از ماه سپتامبر ارائه می دهد.

دیوید اوهایون ، مدیر شرکت ، این ایده را که آزمایش خصوصی از منابع عمومی می کاهد ، رد کرد. وی گفت که این سرویس ها از یک آزمایشگاه خصوصی استفاده می کنند.

“اگر افرادی در حال انجام آزمایش خصوصی هستند ، این بدان معناست که آزمایش عمومی نمی کنند. این بدان معنی است که آنها در واقع فضای کلینیک ها را آزاد می کنند.”

وی گفت: بیشتر کسانی که درخواست آزمایش می کنند مسافران هستند و منطقی نیست که مالیات دهندگان قبض “سفر به کارائیب” را پرداخت کنند.

ماه گذشته ، پتی هاجدو ، وزیر بهداشت فدرال گفت که او در حال بررسی این است که آیا کلینیک های انتفاعی که آزمایش COVID-19 را ارائه می دهند قانون بهداشت کانادا را نقض می کنند یا خیر.

در بیانیه روز جمعه ، بهداشت کانادا گفت که کانادایی هایی که “معیارهای آزمایش و غربالگری بهداشت عمومی را دارند” به طور رایگان دسترسی دارند ، در حالی که “پرداخت خصوصی برای سایر آزمایشات COVID-19 ممکن است مناسب باشد ، به شرطی که تست خصوصی پرداخت بر سلامت عمومی تأثیر منفی نگذارد. ظرفیت آزمایش. “

در همین حال سخنگوی وزارت بهداشت کبک گفت که دولت “همه تلاش خود را می کند” تا آزمایش عمومی را در دسترس قرار دهد اما آزمایش برای سفر نیاز به گذراندن یک کلینیک خصوصی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>