با محصولات حرف آخر به پردرآمدترین رشته های دانشگاهی راه پیدا کنید

در دی وی دی ها و پکیج های آموزشی حرف آخر با استفاده از تکنیک های تصویر سازی، مفاهیم دروس و ارتباط آنها به صورت الگوی آموزشی تدریس می شود. این الگو ها و انیمیشن ها به دلیل اینکه بهتر در ذهن به خاطر سپرده می شوند، کارایی مفیدتری دارند. جالب است در نظر داشته باشید این روش آموزشی توسط موسسه حرف آخر، مورد تایید و توجه یونسکو نیز قرار گرفته است.

حرف آخر

 

کنکور و متد های آموزشی موسسه حرف آخر:

در سال های ابتدایی که توسط وزارت آموزش و پرورش، کنکور به عنوان یک آزمون جامع در راستای محک زدن دانش علمی، هوش و استعداد دانش آموزان معرفی شده بود، اکثر سوالات جنبه حفظ کردنی و نکته دار از بخش های حساس کتاب ها طراحی می گردید. هر اندازه از قدمت کنکور گذشت و دانش و روال مولفان تغییر نمود، به مراتب نوع سوالات نیز تغییر کرد. با توجه به آنالیز هایی که توسط مشاوران و اساتید حرف آخر انجام شده است، این مهم دریافت گردید که هم اکنون سوالات مفهومی جایگاه اصلی و ویژه ای در طرح سوالات کنکور دارند ولیکن با توجه به حجم دروس و منابع فراگیری مفهومی، تسلط بر آزمون کنکور کاری دشوار خواهد بود.

موسسه حرف آخر تلاش نموده است که با استفاده از روش های تصویر سازی و انیمیشن بین مفاهیم درس ارتباط نامرئی ایجاد نماید تا بتوان این مفاهیم را به صورت الگو در ذهن به خاطر سپرد. فراخوانی این اطلاعات نیز در زمان کنکور کار بسیار آسان تری به نسبت یادآوری فرمول های سخت و پیچیده می باشد.

چرا باید از تکنیک های تصویر سازی و انیمیشن حرف آخر استفاده نماییم ؟

موسسه حرف آخر اولین موسسه انیمیشن ساز آموزشی می باشد که با ارائه متدهای خاص خود دانش آموزان بسیاری را با هدف موفقیت در کنکور به سمت خود جذب نموده است. آرمان این موسسه، فعالیت بیشتر نیم کره سمت راست مغز است. در این روش با توجه به اینکه منابع کنکور به صورت تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده می شوند و حس بینایی را تقویت میکنند، فعالیت نیم کره سمت راست را افزایش می دهد. رمز موفقیت این متد حرف آخر به کار گیری نیم کره سمت راست است، زیرا اطلاعات حفظ کردنی از نیم کره سمت راست  وارد حافظه بلند مدت می شوند.

 

پکیج های آموزشی حرف آخر

تکنیک تصویر سازی و انیمیشن سازی شامل دو مرحله اساسی است :

·      رمز گذاری اطلاعات شهودی و انتقال داده ها به نیمکره سمت راست مغز

·      الگو سازی و فراخوانی اطلاعات از حافظه بلند مدت در زمان آزمون کنکور

در زیر هر یک از مراحل بالا به صورت کامل شرح داده شده اند:

مرحله اول:

موسسه حرف آخر در گام اول تمام اطلاعات و منابعی که برای آزمون کنکور نیاز می باشد را به صورت تصویر سازی و انیمیشن به اطلاعات دیداری تبدیل می نماید. سپس ارتباط معنایی و مفهومی را با استفاده از این انیمیشن ها شرح می دهد. لذا در این مرحله یک الگو بین مطالب ایجاد می شود که هدف حرف آخر به خاطر سپردن الگو و فراخوانی آنها در زمان آزمون کنکور است.

مرحله دوم:

در مرحله دوم متد آموزشی حرف آخر، نوبت به فراخوانی اطلاعات می رسد. اگر توجه کرده باشید به جای آموزش تکنیک و فرمول تلاش نمودیم تا الگوی ارتباطی بین مفاهیم ساخته شود. زمانی که شما این الگو را فراخوانی می کنید می توانید به هر نوع سوالی پاسخ دهید. زیرا شما تکنیک حل یک مساله خاص را فرا نگرفته اید بلکه نحوه اقدام برای رویارویی با مساله شرح داده شده است. لذا با کمک انیمیشن ها و تصویر سازی  می توانید ارتباط سوالات را درک نموده و راه حل آن را عنوان کنید. این روش پس از پیاده سازی باعث گردید تا کنکور به خاطره شیرینی برای دانش آموزان تبدیل گردد.

ریاضی حرف آخر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌؛ اثری از استاد عبدالرضا منتظری

داوطلبان گروه ریاضی همیشه از درس ریاضی شاکی هستند و معتقدند این درس بسیار دشوار است. ما نیز با داوطلبان هم عقیده هستیم، درس ریاضی به دلیل داشتن فرمول‌های بسیار زیاد کمی دشوار است. اما هر مشکل و راه دشواری یک راه‌حل آسان نیز دارد. پکیج ریاضی جامع رشته ریاضی حرف آخر با جمع‌آوری تمامی پکیج‌های ریاضی حرف آخر، داوطلبان را در این مسیر کمک می‌کند. شما دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول‌های ریاضی نخواهید داشت. پکیج ریاضی حرف آخر به شما کمک می‌کند تا تمامی فرمول‌ها و مسائل را با الگوهای بسیار ساده آموزش ببینید.

دلایل انتخاب موسسه حرف آخر:

1.    بسیاری از دانش آموزان برای انتخاب منبع مناسب و کتابهای کمک درسی برای آزمون کنکور دچار سردرگمی می شوند. حرف آخر با پکیج های کامل خود و با استفاده از تکنیک های تصویر سازی و انیمیشن از پراکنده خوانی جلوگیری می نماید. شما می توانید با حرف آخر به پردرآمدترین رشته های تجربی برسید.

2.    تکنیک الگو سازی حرف آخر امکان پاسخ گویی به هر نوع سوالی را در کنکور فراهم می کند. این موسسه به دنبال تکنیک گرایی نیست.

3.    متدهای حرف آخر در صرفه جویی از زمان و مرور نمودن مطالب بسیار قدرتمند عمل می کند. زیرا دی وی دی های آموزشی 4 ماهه طی مدت 4 ماه تمام مطالب و نکات منابع کنکور را مرور می نمایند.

4.    به دلیل استفاده از نیمکره راست و تکنیک های تصویر سازی و انیمیشن، در کمترین زمان بهترین و درست ترین الگوی پاسخ، فراخوانی می شود لذا مشکل کمبود زمان در آزمون کنکور برطرف می شود.

5.    موسسه حرف آخر تلاش نموده است تا دی وی ها و منابع آموزشی خود را با کمترین هزینه برای تمام دانش آموزان گردآوری نماید لذا از تهیه منابع مختلف و صرف هزینه بسیار در این راستا پیشگیری می شود. قیمت محصولات حرف آخر را می توانید ملاحظه کنید.