بررسی ریمل ها از نطر کیفیت و چگونگی استفاده

بدون شک بهترین ریمل از محبوب ترین لوازم آرایش مورد استفاده بانوان آراسته می باشد. در دنیای امروز که آرایش کردن یک هنر محسوب می شود انتخاب صحیح ابزار مناسب آن در خلق این هنر تاثیر انکار ناپذیری خواهد داشت. ریمل مناسب تاثیر بسزایی در زیبا تر شدن آرایش چشمان شما دارد. جالب است بدانید که انتخاب بهترین ریمل و استفاده از آن تکنیک های خاص خود را دارا بوده و هم چنین انتخاب و استفاده از آن ارتباط مستقیمی با فرم چشم و نوع مژه های شما دارد. ما در بست رویو بهترین ریمل های موجود در بازار را با بررسی تخصصی هر محصول و قیمت به روز شده آنها را گرد هم آورده ایم تا با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشد. 

معرفی انواع ریمل برای هر نوع مژه شاید خواسته هر خانمی است که دغدغه داشتن مژه‌هایی بلند و حالت‌دار دارد. داشتن مژه‌های پر پشت، بلند و حالت‌دار دیگر یک آرزو نیست. شما در صورت استفاده از ریمل مناسب با فرمت برس متناسب با خواسته‌تان می‌توانید به فرم مژه دلخواه خود برسید.

بهترین ریمل چیه

در بین برندهای متعدد انواع ریمل موجود در بازار مانند ریمل اسنس، ریمل دوسه، ریمل اورآل، ریمل8xl ، ریمل بورژوا و … بهترین ریمل کدام است؟ درباره سوال بهترین ریمل چیه؟ باید گفت که این سوال پاسخ واحدی ندارد و برای هر فرد با توجه به ویژگی‌های مژه و اینکه چه انتظاری از انواع ریملی که خریداری می‌کند دارد، متفاوت است پس برای انتخاب یک ریمل خوب بیایید با انواع ریمل و ویژگی هر کدام آشنا شویم. معرفی بهترین ریمل 

انواع ریمل از نظر مایع یا جامد بودن

انواع ریمل از نظر مایع یا جامد بودن به سه دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

 

ریمل پودری:

ریمل پودری یکی از انواع ریمل های قدیمی است که در بین بازیگران و هنرمندان بسیار رایج بوده‌است. هنگام استفاده از ریمل پودری باید چند قطره آب به آن اضافه کرد. ریمل پودری جلوه‌ای همچون مژه مصنوعی به مژه‌های شما می‌بخشد. این ریمل بیشتر مناسب زمان‌هایی است که عجله دارید یا قصد رفتن به جایی نزدیک دارید. استفاده از ریمل پودری هنگام رفتن به عروسی یا مهمانی توصیه نمی‌شود.

 

 

 

ریمل کرمی

ریمل کرمی بسیار مناسب بانوانی است که مژه‌های زیبا و حالت‌دار دارند اما به دنبال پر پشت و حجیم نشان دادن مژه‌های خود هستند. به دلیل پخش‌کنندگی راحت ریمل کرمی توصیه می‌شود با استفاده از ابزارهای خاص از ریمل کرمی استفاده کنید و به مژه‌های خود حجم، سنگینی و عمق لازم را بدهید.