بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در حال نزدیک شدن به اوج سطح است زیرا BC گزارش 525 مورد جدید و 3 مورد مرگ دیگر

مقامات بهداشت قبل از میلاد 525 مورد جدید COVID-19 را در روز سه شنبه و سه مورد مرگ دیگر اعلام کردند ، زیرا تعداد بستری شدن در بیمارستان به سطحی رسیده است که از بهار دیده نشده است.

در یک بیانیه کتبی ، دکتر بهداشت و درمان استان بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکساید گفتند که 5،133 مورد فعال در افراد آلوده به بیماری ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید در BC وجود دارد. با مرگ و میر امروز ، تعداد ولایات 284 نفر است.

در حال حاضر 142 نفر در بیمارستان بستری هستند ، 50 نفر بیشتر از سه شنبه گذشته و 46 نفر تحت مراقبتهای ویژه هستند. این افزایش سریع بیش از 50 درصد فقط در طی یک هفته باعث نزدیک شدن رقم نزدیک به بالاترین رکورد 149 بیمار COVID-19 که در 2 آوریل در بیمارستان بودند ، شد.

اعداد روز سه شنبه نشان می دهد که این مرحله از همه گیری تا حد زیادی در سرزمین اصلی (Lower Mainland) متمرکز شده است ، جایی که اکنون دستورالعمل های دقیق دقیق وجود دارد. از موارد جدید ، 92 درصد در مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر بوده است.

هنری و دیکس گفتند: “ما باید زنجیره انتقال را بشکنیم و موج افزایش موارد COVID-19 را بخصوص در مناطق و مکانهایی که بالاترین میزان انتشار را دارند کاهش دهیم.”

“محدودیت های مرجع بهداشت منطقه ای یک مکث کوتاه مدت در فعالیت های غیر ضروری است تا اطمینان حاصل شود که ما می توانیم ظرفیت را در سیستم مراقبت های بهداشتی خود حفظ کنیم و فعالیت های مهم را ادامه دهیم.”

بهداشت عمومی به طور فعال 9،781 نفر را در سراسر استان که به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19 در انزوا قرار دارند ، تحت نظر دارد.

در بیانیه استان گفته شده است که دو شیوع تسهیلات بهداشتی جدید در Holyrood Manor در Maple Ridge و بیمارستان Burnaby وجود دارد.

در مجموع ، 33 مرکز مراقبت طولانی مدت یا کمک به زندگی و شش مرکز مراقبت حاد شیوع فعال دارند.

“ما می توانیم این روند را تغییر دهیم”

مقامات روز شنبه محدودیت های گسترده جدید COVID-19 را برای مناطق بهداشتی ساحلی ونکوور و بهداشت فریزر اعلام کردند تا تعداد پرونده ها از افزایش بیشتر جلوگیری کند. دستورات جدید بر گردهمایی های اجتماعی ، مسافرت ها ، تمرینات گروهی داخل خانه و محل کار تمرکز دارد و تا ظهر 23 نوامبر اعمال می شود.

به ساكنان ساكن در آن مناطق گفته شده است كه با افراد خارج از خانه مستقيم خود تعامل اجتماعي نداشته باشند. ممنوعيت اجتماعات افراد خارج از خانه شامل اجتماعات خارج از منزل و اجتماعات در رستوران ها است.

سفر به داخل و خارج از مناطق Fraser Health و بهداشت ساحلی ونکوور فقط باید به سفرهای ضروری محدود شود.

به مشاغل و مراکز تفریحی که فعالیتهای بدنی گروههای داخلی را دارند مانند کلاسهای چرخش ، یوگا و کلاسهای ورزشی گفته شده است که این فعالیتها را به حالت تعلیق درآورند.

هنری و دیکس گفتند: “تعداد فزاینده ای از مردم در بریتیش کلمبیا اکنون در خانه و به دور از محل کار ، مدرسه ، دوستان و خانواده خود در حال انزوا هستند ، که به نوبه خود فشارهای مالی و روحی غیر ضروری را برای افراد زیادی ایجاد می کند.”

“ما می توانیم این روند را برگردانیم و زمان انجام آن اکنون است.”

آنها گفتند روز یادبود روز چهارشنبه باید یادآوری فداکاری هایی باشد که جانبازان در گذشته انجام داده اند ، سختی هایی که بقیه ما می توانیم با فداکاری های کوچکتر برای جلوگیری از انتقال COVID-19 به آنها احترام بگذاریم.

هنری و دیکس گفت: “اگرچه ممکن است مراسم از راه دور باشد ، خشخاش ها مجازی باشند و لشکرهای ما این روز بزرگداشت را تعطیل کنند ، اما ما می توانیم قدردانی خود را به روشی ایمن و محترمانه از مردان و زنانی که با افتخار به ملت ما خدمت کرده اند نشان دهیم.” گفت

نخست وزیر پیش از میلاد جان هورگان روز دوشنبه گفت که او نگران “افزایش خطرناک” موارد مشاهده شده در هفته های اخیر است و هشدار داد که اگر اعداد پرونده به همان روال گذشته افزایش یابد ، این استان می تواند به حداکثر محدودیت ها برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>