بسیاری از مرغ های برفی علی رغم توصیه دولت کانادا به سالمندان برای ماندن در خانه ، به سمت جنوب هجوم می آورند

با پیش بینی فصل سفر زمستانی ، دولت فدرال برای سالمندان هشدار آنلاین داده و به آنها توصیه کرده است که در طی بیماری همه گیر COVID-19 در خانه بمانند. اما پیام ممکن است تأثیر کمی در مرغ های برفی داشته باشد که مصمم هستند از زمستان کانادا فرار کنند.

استیو مک دونالد ، 77 ساله ، از اوکویل ، آنت گفت: “من زمستان را دوست ندارم. من از آن متنفرم. من با اشتیاق از آن متنفرم.” وی پیش از این پرواز 3 دسامبر به فلوریدا را برای خود و همسرش رزرو کرده است ، بنابراین آنها می توانند زمستان را در آپارتمان اجاره ای خود در کی لارگو سپری کنند.

“آنجا پایین ، [I’ll] شنا کردن در خارج و آفتاب گرفتن ، دریافت مقداری ویتامین D و رم ارزان است. “

او شرکت خوبی خواهد داشت. انجمن Snowbird کانادا در حدود 30 درصد از بیش از 110،000 عضو خود ، علی رغم افزایش موارد COVID-19 در کشور و بسته شدن مرز زمینی کانادا و ایالات متحده به دلیل ترافیک غیر ضروری ، زمستان امسال به آفتاب گیر ایالات متحده می رود. .

مرغ برفیهنوز می تواند به ایالات متحده پرواز کندو ماشینهایشان را حمل کنند. اما دولت کانادا از سالمندان درخواست می کند قبل از ترک کشور دو بار فکر کنند ، زیرا سن آنها مستعد ابتلا به بیماری جدی COVID-19 است.

دولت فدرال این هشدار را برای سالخوردگانی که ممکن است در سفر به بیماری همه گیر COVID-19 باشند ، به صورت آنلاین ارسال کرد. (دولت کانادا)

دولت در این کشور اظهار می دارد: “اگر مسافر مسن تری باشید ، ممکن است در معرض نقص سیستم ایمنی یا بیماری های مزمن پزشکی مانند چاقی باشید که شما را در معرض خطر قرار می دهد.” هشدار آنلاین آن سالمندان را هدف قرار داده است.

“با انتخاب خانه در کانادا ، می توانید از خود ، خانواده و افراد در معرض خطر در جوامع ما محافظت کنید.”

Global Affairs Canada یک روز پس از آن هشدار را برای “مسافران مسن” در صفحه وب خود قرار داد CBC News داستانی را منتشر کرد در مورد مرغهای برفی کانادایی که علی رغم همه گیر شدن به جنوب می روند.

از زمان آغاز شیوع همه گیر در ماه مارس ، امور جهانی به همه کانادایی ها مشاوره داده است برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروریدر خارج از کشور این گزارش می گوید که ممکن است دولت ظرفیت محدودی برای کمک به افرادی داشته باشد که تصمیم به ترک کانادا می گیرند و سپس با مشکل روبرو می شوند.

استیو مک دونالد و همسرش ، جانت ، در کی لارگو ، فلوریدا ، در سال 2019. این زوج با وجود بیماری همه گیر COVID-19 قصد دارند زمستان امسال برگردند. (ارائه شده توسط استیو مک دونالد)

SnowbirdMacDonald هرگز دولت سالخورده را که مخلص دلسوزی بود ، ندید و وقتی این هفته از CBC News این موضوع را فهمید ، تحت تأثیر قرار نگرفت.

وی گفت که او و همسرش سالم هستند و تصمیم دارند در هنگام اقامت در فلوریدا اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند ، از جمله اینکه به جامعه دربند خود پایبند باشند.

مک دونالد گفت: “ما فقط می خواهیم همان کارهایی را که در اینجا انجام می دهیم ادامه دهیم ، مثل این که شما با یک عده بیرون نروید و مهمانی نگذارید و مردم را برای صرف شام صرف کنید.” “من همانطور که اینجا هستم از پایین رفتن احساس امنیت می کنم.”

وی همچنین گفت که در صورت بروز مشکلی ، از بیمه درمانی COVID-19 محافظت می کند. ارائه دهندگان بیمه اخیراً دوباره به کار خود ادامه دادند پوشش پس از تعلیق آن برای چند ماه در طول همه گیر.

“Bucking the Odds”

در ماه سپتامبر ، کارگزار بیمه مسافرتی Martin Firestone به سی بی سی نیوز گفتکه کمتر از 10 درصد از 1000 مشتری مرغ برفی او به جنوب می رفتند. اما او گفت ، اکنون نزدیک به یک سوم در حال بسته بندی چمدان های خود هستند.

“آنها شانس دارند. آنها در اصل می گویند ،” من می خواهم به آنجا بروم و حالم خوب خواهد شد. “

تماشا کنید | برخی از مرغ های برفی کانادایی با وجود بیماری همه گیر به سمت جنوب می روند:

بیماری همه گیر COVID-19 مانع از رفتن برخی مرغ های برفی کانادایی به ایالات متحده در زمستان نیست ، اما همه آنها مایل نیستند که خطر هوای گرمتر را بپذیرند. 2:07

فایرستون گفت كه سفر در خارج از كشور در حال حاضر خطراتی را تهدید می كند ، مانند بیمارستانهایی كه در مقصد آمریكا هستند مملو از بیماران COVID-19 شود.

او معتقد است که دولت باید سالمندان را از خطرات آگاه کند اما می گوید که یک پست آنلاین تأثیر چندانی نخواهد داشت.

فایرستون با Travel Secure در تورنتو گفت: “در آن وب سایت است که تعداد بسیار کمی از سالخوردگان بررسی می کنند ، من مطمئن هستم که بررسی می کنم.” “این باید کمپینی باشد که در روزنامه ها و رسانه ها و مجلات منتشر می شد.”

CBC News از Global Affairs س askedال کرد که آیا در حال برنامه ریزی برای یک کمپین تبلیغاتی است یا خیر.

نوسان نمی شود؟

حتی مرغ های برفی که به طور کامل از مشاوره دولت تشکیل می شوند ، هنوز هم نمی توانند آن را نادیده بگیرند ، و متقاعد شده اند که مزایای رفتن به جنوب در این زمستان بیش از خطرات است.

اگرچه سی بی سی نیوز مرغ برفی Sandy Munro را از فروش پست برای سالمندان در سفر مطلع کرد ، او هنوز هم تصمیم دارد در ماه فوریه به محل تسلیت خود در ناپل ، فلوریدا برود. حصید می خواهد زودتر برود اما تعهدات خانوادگی خود را برای دو ماه آینده در کانادا حفظ می کند.

مرغ های برفی کانادایی سندی مونرو و همسرش لین قصد دارند در ماه فوریه به محل تسلیت خود در ناپل ، فلوریدا بروند. (ارائه شده توسط سندی مونرو)

مونرو ، 69 ساله ، از آرورا ، اونت ، گفت: “من فقط می توانم زمستان را خیلی زیاد مصرف کنم.”

او استدلال می کند که در فلوریدا در واقع ایمن تر خواهد بود ، زیرا از اختلال ریه رنج می برد که در هوای سرد بدتر می شود.

وی گفت: “تا زمانی که من در جامعه کوچک دروازه خود هستم و از COVID آگاه هستم ، فکر می کنم با گذراندن زمستان در آنجا امید به زندگی من بیشتر خواهد شد.”

با این حال ، مونرو اعتراف می کند که اگر با COVID-19 منقبض شود ، احتمالاً به دلیل بیماری ریه ، دچار یک پرونده شدید خواهد شد.

اما این هنوز مرغ برفی را که گفت می خواهد از شانس خود استفاده کند و بتواند از یک زمستان گرم و فعال لذت ببرد ، منصرف نمی کند.

مونرو گفت: “من 69 ساله هستم. “نمی دانم تا کی می توانم این کار را انجام دهم ، بنابراین می خواهم آن را بگیرم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>