بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام در حال حاضر استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام به شما کمک می کند تا با مخاطبان هدف خود تعامل بیشتری داشته باشید تا آنها را به صفحه خود جذب کنید و در نهایت آنها را وادار کنید که شما را دنبال کنند.

استفاده از ربات اینستاگرام بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از روش های دیگر برای افزایش فالوور است. هم از نظر امنیت صفحه و هم از نظر هزینه های جذب فالوور، ربات اینستاگرام به شما پیشنهاد می شود. اما سوال مهم این است که در بین این همه ربات اینستاگرام، کدام یک بهترین است و آیا واقعا کار می کند؟

در این مقاله بهترین ربات های اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم که به شما در جذب فالوور واقعی و هدفمند کمک می کنند. ربات های اینستاگرام دارای ویژگی های زیادی هستند که در این مقاله به طور مفصل به شما خواهیم گفت. بنابراین، اگر به دنبال بهترین ربات اینستاگرام هستید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

ربات اینستاگرام چطور کار می کند؟

ربات اینستاگرام یک اپلیکیشن تحت وب یا اپلیکیشن موبایلی است که می توانید با ورود به حساب کاربری اینستاگرام خود فعالیت های تعاملی را به صورت خودکار انجام دهید. ربات اینستاگرام درست مانند یک ادمین اینستاگرام کار می کند و هر کاری را که از آن انتظار دارید به صورت خودکار انجام می دهد. هدف اصلی تعامل مداوم با مخاطب هدف است که با ربات اینستاگرام برای شما آسان خواهد بود.

مطلب جدید جذاب
جراحی زیبایی گوش مشهد با بهترین جراح اتوپلاستی

به عنوان مثال، اگر قصد شما جذب فالوور به صفحه خاصی است که رقیب شماست، می توانید ربات را طوری تنظیم کنید که فقط با همان افراد تعامل داشته باشد. به عنوان مثال، پست های آنها را لایک کنید، در مورد پست های آنها نظر دهید، آنها را ارجاع دهید و غیره. پس تکلیف این فعالیت ها چه می شود؟ به کاربران توصیه می شود به صفحه شما بیایند و آن را دنبال کنند. چون زمینه فعالیت شما دقیقا مطابق سلیقه آنهاست.

 

چرا ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای افزایش فالوور است؟

استفاده از ربات اینستاگرام نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است. به عنوان مثال، اگر می خواهید از طریق تبلیغات فالوورهای جدید جذب کنید، باید هزینه زیادی برای آن بپردازید. اما اگر یک ربات اینستاگرام را با مبلغ بسیار کم (حدود 100 هزار تومان در ماه) خریداری کنید، می توانید چندین برابر بیشتر دنبال کننده های مورد نظر خود را جذب کنید.

به هر حال، اگر می خواهید از طریق تولید محتوا و به صورت ارگانیک فالوور جذب کنید، زمان بر و پرهزینه است. زیرا برای جذب فالوور به صورت ارگانیک باید کیفیت تولید محتوای شما بالا، جذاب و خلاقانه باشد تا پست های شما وارد هشتگ و کاوش و در نهایت اطلاعات بالایی دریافت کنند. البته فالوورهایی که از اکسپلورر می گیرید در مقایسه با ورود به صفحه شما زیاد نیست!

 

بهترین ربات ها برای افزایش فالوور اینستاگرام در ایران

ربات هایی که در این قسمت معرفی خواهیم کرد از بهترین ربات های اینستاگرام در ایران هستند. اکثر این ربات ها توسط تیم ما تست شده و پاسخ خود را داده اند. سعی می کنیم بهترین ربات اینستاگرام را همراه با نقاط قوت و ضعف آن به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید

مطلب جدید جذاب
نیسان بار تهران نیسان بار شهرستان نیسان بار غرب وانت نیسان بار آنلاین

 

ربات اینستاگرام Inbu

ربات اینبو یکی از بهترین ربات های اینستاگرام در ایران است. این ربات توسط تیم ما آزمایش شده است و در حال حاضر تنها ربات ضد انسداد با امنیت بالا است که به درستی کار می کند. ربات Inbo با قابلیت های منحصر به فرد خود به شما کمک می کند فالوورهای واقعی و هدفمند جذب کنید. این ربات هر از چند گاهی آپدیت می شود و طبق آخرین الگوریتم های اینستاگرام کار می کند تا در فعالیت آن اختلال ایجاد نکند.

ربات Inbo تنها رباتی است که به صفحات کمک می کند فالوورهای جعلی را پیدا کرده و حذف کنند. همانطور که می دانید نرخ تعامل اینستاگرام بسیار مهم است و اگر فالوورهای صفحه شما تقلبی باشند، تعامل مخاطب با صفحه شما کاهش می یابد. ربات Inbo به شما کمک می کند شبح و فالوورهای جعلی خود را شناسایی و حذف کنید.

 

ربات اینستاگرام اینستامکس

ربات اینستاگرام اینستامکس یکی از بهترین ربات های اینستاگرام محسوب می شود. تیم اینستامکس با استفاده از جدیدترین فناوری های ساخت ربات موفق به ساخت یک ربات هوشمند و چند منظوره شده است تا کاربران نگران دریافت فالوور واقعی نباشند. طبق آخرین آپدیت، اینستاگرام قابلیت جذب فالوور بر اساس جنسیت را به ربات خود اضافه کرده است. در حال حاضر می توانید از نسخه آزمایشی رایگان 7 روزه این ربات برای افزایش فالوور واقعی در صفحه خود استفاده کنید.

 

ربات اینستاگرام جت فالوور

جت فالوور یکی از سایت های قدیمی در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام است که به تازگی ربات اینستاگرام خود را معرفی کرده است. تیم ما نیز این ربات را آزمایش کرده و قابلیت های خوبی دارد. در کنار مشکل افزایش فالوور و امنیت بالای آن، باید بگوییم که امکانات کمتری نسبت به سایر ربات های اینستاگرام دارد. اگر به دنبال یک ربات همه کاره اینستاگرام هستید، این ربات برای شما مناسب نیست.

مطلب جدید جذاب
تصاحب ایر مایلز توسط BMO اکنون رسمی شد

 

منبع : دیدار نیوز