بهترین روش برای سفارش تولید محتوا

اگر به دنبال خدمات سئو هستید، حتما در مورد محتوای مقاله و انواع دیگر مطالب شنیده اید.

 

بیایید با یک مثال ساده به این موضوع نگاه کنیم. اکنون دستان خود را بگیرید و به دنبال چیزی مانند آموزش رایگان سئو باشید.

 

اولین چیزی که می بینید یک ویدیوی موجود برای آموزش سئو است. اما هرچه پایین تر می روید، وب سایت هایی مانند webmooni را بیشتر می بینید. این وب سایت ها در زمینه سئو، تولید محتوا، طراحی وب سایت سفارشی و موارد دیگر تخصص دارند. اگر وارد سایت شوید می توانید بخشی به نام آموزش رایگان سئو را پیدا کنید.

 

 

 

 

 

یکی از پیوندها را کلیک کنید. مقالاتی پیدا خواهید کرد که سئو را برای شما توضیح می دهند. این یک مقاله محتوایی است که توسط یک سازنده محتوا تولید و در وب سایت منتشر شده است.

 

اما آیا می توانید این را بگویید؟! آیا این تولید محتوا است؟ من تازه شروع کردم به کار و نوشتن مطالب خودم. اما صبور باشید، محتوا باید کیفیت خوبی داشته باشد تا گوگل آن را در نتایج جستجو قرار دهد و توسط مخاطبانش دیده شود.

 

اما سوال اینجاست که محتوای با کیفیت چیست و چه ویژگی ها و ویژگی هایی دارد؟

 

 

 

محتوا و ویژگی های مقاله با کیفیت

برخی از شرکت ها فکر می کنند با حذف محتوای مقاله و مشاهده وب سایت خود می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند و وب سایت جذابی داشته باشند.

 

اما موتورهای جستجو به خصوص گوگل از محتوای متنی برای یافتن سایت شما استفاده می کنند. همچنین، شما فقط برای موتورهای جستجو محتوا نمی نویسید. شما آن را برای مخاطبان خود می نویسید.

 

پس بیایید روی محتوای با کیفیت تمرکز کنیم. زیرا این نوع محتوایی است که به شما کمک می کند از گوگل رتبه بندی کنید. موارد زیر برخی از ویژگی های محتوای خوب است.1 a .: آسان برای درک: هیچ چیز مهم تر از دانستن محتوا نیست. محتوا باید از نظر گرامر، کاربرد کلمات و دستور زبان ساختار مناسبی داشته باشد.

 

2: ارتباط: محتوا باید بین مخاطب و شرکت پیوند ایجاد کند. به عنوان مثال از کلماتی مانند من، شرکت ما و… برای انتقال تصویر این شرکت به مخاطب استفاده می شود.

 

3: ثابت قدم باشید: آیا تا به حال مقاله ای در یک موضوع خوانده اید اما پاراگراف بعدی کاملاً متفاوت است؟ این مشکل را نابرابری می نامند. محتوا باید پیام اصلی و پاسخ روشن را داشته باشد. برای جدیدترین مطالب مانند عکس کریستوفر نولان باز نیست. او آمد تا از سردرگمی خارج شود و به سؤالات او پاسخ دهد.

 

4: قابلیت دسترسی: بگذارید صادق باشم، حتی بهترین محتوایی که در دنیا می نویسید، اگر سئو نباشد و از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنید، مخاطبان شما آن را نخواهند دید. بنابراین فقط به کیفیت مقاله تکیه نکنید. فراموش نکنید که روی ترفندهای سئو نیز تمرکز کنید.

 

5: دعوت از مخاطب به یک رویداد: هدف نهایی از تولید محتوا دعوت مخاطب به یک رویداد است. به عنوان مثال، از محتوای دیگر در وب سایت ما بازدید کنید، از صفحات فروشگاه ما، مانند آخرین پست های اینستاگرام، یا رویدادهای دیگری که برای ما ارزش قائل هستند، بازدید کنید. یک مخاطب با کیفیت، کاربران را متقاعد می کند که مورد دوم را بخوانند و اقدام کنند.

 

بله، پس از اطلاع از محتوای یک مقاله خوب و ویژگی های آن، آماده تولید آن هستید. اما می دانم که ممکن است همه ما نتوانیم محتوا تولید کنیم.

 

هیچ شرم و ناامیدی در آن وجود ندارد. شما می توانید به خودتان وقت بدهید و اگر وقت آزاد دارید در مورد تولید محتوا و ویژگی ها به طور کلی اطلاعات کسب کنید.اما همه ما آنقدر فرصت نداریم. شما حتی ممکن است یک وب مستر باشید که به محتوای نوشتاری نیاز دارد.

 

بنابراین نمی توانید به یادگیری تکیه کنید. بنابراین می توانید یک حساب کاربری برای ایجاد محتوا باز کنید. SEO Audio یکی از برترین وب سایت های حرفه ای در این زمینه است.

 

تولید محتوا با قیمتی رقابتی برای هر شرکتی قابل انجام است و شما می توانید برای تمامی وب سایت های خود درخواست تولید محتوا کنید.

 

 

 

جگر تولید شده دارای ویژگی های زیر است.

_ قیمت جگر بسیار ارزان است و در کمتر از 24 ساعت تمام جگر برای شما ارسال می شود.

 

محتوای مقالات تولید شده در SEO Audio با آخرین قوانین سئو مطابقت دارد.

 

– محتوای مقاله دارای تصویر داخلی با کیفیت بالا می باشد.

 

– امکان انجام مجدد این کار به درخواست کاربر وجود دارد.

 

_ می توانید محتوای محصول، وبلاگ و گزارش آگهی را درخواست کنید.

 

SEO Audio محتوای فارسی و انگلیسی را با کیفیت خوب و قیمت مناسب تولید می کند.

 

در شرکت شما از نویسندگان خبره برای تولید محتوا استفاده می شود.

 

چگونه می توانم سفارش تولید محتوا را ثبت کنم؟

برای سفارش تولید محتوا کافی است فرم بالای صفحه را پر کنید و مشخصات محتوای مورد نظر خود را در این فرم وارد کنید.

 

چگونه کلمات کلیدی را برای قلب خود انتخاب کنم؟

موفقیت سئو داخلی مستقیماً به انتخاب کلمات کلیدی مناسب و هدفمند بستگی دارد. برای انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی، لازم است از ابزار جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید تا میزان کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما و همچنین میزان جذب ترافیک توسط رقبای کسب و کار شما به آن کلمات کلیدی را بررسی کنید. برای این کار می توانید از سرویس جستجوی محتوا در شهر محتوا استفاده کنید.

 

در هر مطلب چند کلمه باید باشد؟

مقدار محتوا باید با موضوعی که قصد تولید آن را دارید و هدف تحقیق مطابقت داشته باشد.از نقطه نظر آماری، تحقیقات Ahrefs، Backlinko و HubSpot نشان می دهد که محتوای حداقل 1500 تا 2500 کلمه برای رتبه های برتر در نتایج جستجوی گوگل رقابتی تر است.

 

آیا برای محتوای انبوه تخفیف ارائه می دهید؟

آره. سفارشات بالای 20000 شامل 10% تخفیف خودکار می باشد.

 

آیا کیفیت کبد را تضمین می کنید؟

آره. در شهر محتوا، ما بر تولید محتوای با کیفیت تمرکز می کنیم. در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت خدمات راضی نبودید، کل مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

 

سفارش تا کی می رسد؟

زمان مورد نیاز برای تولید و ارائه محتوا به «تعداد محتوا» و «تعداد کلمات در هر محتوا» در دستور بستگی دارد. با تکمیل فرم سفارش در بالای همین صفحه، زمان تحویل به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می شود.

 

آیا داشتن مالکیت معنوی در داخل برای من امن است؟

نگران نباش ما محتوای شما را با سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی به اشتراک نمی گذاریم. ما به حقوق مالکیت معنوی شما احترام می گذاریم.

 

تولید محتوا چیست؟

محتوا چیست؟

این ممکن است یک سوال عجیب باشد، زیرا همه ما می دانیم که محتوا چیست! اما در اینجا به ارائه یک تعریف علمی می پردازیم که می تواند مبنای سایر فعالیت های بازاریابی محتوا باشد. زیرا بدون تعریف دقیق و معقول، درک ما از محتوا ناقص خواهد بود و ممکن است منجر به خطا و کاهش اثربخشی بازاریابی محتوا شود.

 

ارائه یک توصیف واضح و کامل از فضای داخلی بسیار دشوار و دشوار است. توضیحات زیادی توسط کارشناسان مختلف ارائه شد که از هر زاویه به محتوا نگاه کردند. جو پولیتز، مؤسس مؤسسه بازاریابی محتوا، می گوید: «تعریف محتوا».

 

محتوا اطلاعات قانع کننده ای است که کاربران را آگاه می کند، درگیر می کند یا سرگرم می کند.در واقع محتوا باید بتواند با انتقال پیام برای مخاطب ارزش آفرینی کند.

 

شکل چیست؟

فرم مانند یک ظرف با محتوا است. هر فرمی ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارد و انتخاب فرم باید به صورت عمومی و بر اساس «هدف محتوا، رسانه از انتشار محتوا، مخاطبان محتوا و محدودیت زمانی و مالی…» صورت گیرد.

 

چهار نوع اصلی محتوا وجود دارد:

متن

عکس

صوت

ویدیو

گاهی اوقات اشتباه است که بگوییم چهار نوع محتوا شامل «محتوای متنی»، «محتوای ویدیویی»، «محتوای صوتی» و «محتوای تصویری» داریم. اما در واقع اینها یک نوع محتوا نیستند، بلکه یک نوع قالب هستند. یک مدیر بازاریابی محتوا حرفه ای باید درک روشنی از تفاوت های بین طراحی و محتوا داشته باشد.

 

تعریف تولید محتوا

داده های HubSpot (که یک شاخص عالی برای بازاریابی درونگرا است) تولید محتوا را به شرح زیر توصیف می کند:

 

تولید محتوا فرآیندی است که در آن ایده‌های موضوعی جذابی برای شخصیت مشتریان (افراد) خود ایجاد می‌کنید و بر اساس این ایده‌های قانع‌کننده، محتوای نوشتاری و بصری را در قالب پست‌های وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک یا سایر اشکال محتوا ایجاد می‌کنید. به مخاطب در این تعریف 6 نکته مهم وجود دارد:

تولید محتوا یک فرآیند مداوم است. نه یک حرکت مقطعی.

ایده ها اولین قدم در تولید محتوا هستند.

ایده باید برای مخاطب جذاب باشد.

محتوا باید مطابق با ایده مورد نظر باشد.

محتوا را می توان در قالب های مختلف تولید کرد.

محتوا باید برای مخاطب قابل درک باشد.

تولید محتوا مهم و ضروری است

تولید محتوا مهمترین قدم در جذب مشتری با فروش جذاب است. زمانی که محتوا تولید می کنید، اطلاعات مفید رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید که دو کاربرد اصلی دارد: اول جذب مشتریان جدید و دوم ایجاد روابط مثبت و موثر. افزایش وفاداری و حفظ مشتریان فعلی.اما این همه ماجرا نیست!

 

برای درک اهمیت تولید محتوا به این آمار نگاه کنید:

 

بازاریابی محتوا سه برابر بیشتر از فروش معمولی مشتری جذب می کند! (منبع)

هزینه بازاریابی محتوا حداقل 62 درصد کمتر از سایر روش های بازاریابی است.

حداقل 61 درصد از خریدهای آنلاین مستقیماً پس از مطالعه محتوا انجام می شود.

شرکت هایی که بیش از 16 محتوا در ماه منتشر می کنند، 3.5 برابر بیشتر از شرکت هایی که کمتر از 4 محتوا در ماه منتشر می کنند، ترافیک دریافت می کنند. (منبع)

حدود 60 درصد از مردم پس از مطالعه محتوای یک محصول، انگیزه خرید دارند.