بیمارستانهای آلبرتا با افزایش سریع موارد COVID-19 ، محدودیتهای بازدیدکنندگان را تشدید می کنند

بیمارستان های آلبرتا به دلیل موج دوم ابتلا به عفونت های COVID-19 ، محدودیت بازدید کنندگان را تشدید می کنند.

تحت محدودیت های جدید ، اعلام شده در روز دوشنبه ، بیماران در تمام بیمارستان های آلبرتا به یک یا دو خانواده تعیین شده محدود می شوند و یا افراد را برای کل ویزیت خود پشتیبانی می کنند.

آلبرتا روز دوشنبه جفت دیگری از سوابق ناخوشایند را شکسته و گزارش از 20 مورد مرگ COVID-19 دیگر داد که بیشترین آمار در گذشته در یک روز گذشته است. این رکورد با یک مورد دیگر همراه بود ، زیرا استان 103131 مورد فعال بیماری را تشکیل می دهد. در سراسر آلبرتا ، 264 نفر به دلیل بیماری در بیمارستان تحت درمان بودند ، از جمله 57 نفر در تخت های ICU.

یک پشتیبانی مشخص برای ویزیت های مراقبت های ویژه ، اورژانسی یا مراقبت های فوری مجاز است ، و دو پشتیبانی برای بیماران یا ساکنین مجاز است. در صورت پشتیبانی بصورت مجازی ، از آن شخص خواسته می شود که به بیمارستان نیاید.

سایر ویزیتورها برای ویزیت بیشتر که مستقیماً درگیر مراقبت های بهداشتی بیمار نیستند ، فقط در شرایط پایان زندگی یا بیمارانی که تحت بیماری تهدید کننده زندگی تحت درمان هستند مجاز هستند. برخی موارد برای زنان و زایمان ، افرادی که از بزرگسالان وابسته حمایت می کنند و به دلایل دلسوزانه ، معافیت هایی دارند.

دکتر Vanessa Meier-Stephenson ، پزشک و محقق بیماری های عفونی در دانشگاه کلگری ، می گوید هر شخصی که وارد بیمارستان می شود ، توانایی حمل ویروس را با خود دارد.

وی گفت: “زمان محدودیت های جدید کاملاً مهم است ، این بخش مهمی از تلاش برای ایمن نگه داشتن همه و عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی است.”

73٪ از منابع انتقال COVID ناشناخته است

در حال حاضر ، 73 درصد از 10،031 مورد فعال استان منبع ناشناخته انتقال دارند.

ما بسیار سخت تلاش کرده ایم تا بیمارستان ها و کلینیک ها را از ویروس در امان نگه داریم و تجزیه آن غیر قابل تصور است.– دکتر فیونا متاتال

در حال حاضر 487 کارمند مراقبت های بهداشتی در استان وجود دارد که موارد فعال COVID-19 194 در منطقه کلگری و 225 در منطقه ادمونتون دارند. همچنین 92 پرسنل مرتبط با شیوع در سه بیمارستان کلگری در حال حاضر به صورت جداگانه وجود دارد.

“هر زمان که مجبور شویم کارکنان مراقبت های بهداشتی را منزوی کنیم ، این بدان معناست که افراد کمتری برای جذب نیرو داریم که می توانند از افرادی مراقبت کنند که فشار بیشتری را به افرادی که در حال حاضر کار می کنند تحمیل می کند و با افزایش و بالا رفتن تعداد ، تضمین می شود که قرار گرفتن در معرض بیشتر در بیمارستان ، “او گفت.

خدمات بهداشتی آلبرتا در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت كه گرچه عزیزان نقش مهمی در رفاه حال بیماران دارند ، اما باید با وضعیت همه گیر و ایمنی بیماران و كاركنان مراقبت های بهداشتی توازن داشته باشد.

سخنگوی AHS گفت: “این تصمیم به آرامی اتخاذ نشده است. ما به سادگی باید تمام تلاش خود را برای محافظت از بیماران خود و كاركنان مراقب آنها انجام دهیم.”

“محدود کردن بازدید کنندگان ، با حفظ دسترسی شخص پشتیبانی مشخص ، به ما امکان می دهد اطمینان حاصل کنیم که پشتیبانی حیاتی برای همه بیماران در دسترس است ، در حالی که خطر ابتلا به COVID-19 را برای همه بیماران ، ارائه دهندگان مراقبت و تماسهای گسترده کاهش می دهد.”

مایر-استفانسون گفت: این احتمال وجود دارد که اگر شماره پرونده ها کنترل نشود ، بازدیدها به طور کلی پایان یابد.

“در جایی که اکنون اعداد وجود دارد ، من کاملاً ناراحت کننده هستم و فکر می کنم این مورد در بین همکاران من نیز مورد انعکاس قرار گرفته باشد ، این مسئله بسیار نگران کننده است.”

دکتر فیونا متاتال ، متخصص زنان و زایمان در کلگری گفت که در برخی مواقع مراجعه کنندگان وجود دارد و بیماران هنگام ورود به بیمارستان صادقانه به سوالات غربالگری پاسخ نمی دهند.

“یکپارچگی کل فرآیند غربالگری به دو چیز بستگی دارد. یکی بررسی دما ، و دوم صداقت مردم در پاسخ به س theالات. من فکر می کنم تقریباً همه ما یا مستقیماً درگیر شده ایم یا در مورد قضیه ای شنیده ایم که کسی با س questionsالات غربالگری صادق نبود ، “او گفت.

متاتال گفت: این بسیار مهم است که مردم هنگام ورود به بیمارستان در مورد علائم ، مواجهه یا مسافرت های اخیر صادق باشند ، بنابراین اقدامات احتیاطی مناسب انجام می شود.

وی گفت که او می فهمد ممکن است ترس از اینکه به عنوان یک بیمار COVID-19 درک شود یا از دسترسی محروم شود ، وجود داشته باشد ، اما نگاه به تصویر بزرگتر امری حیاتی است.

“اگر PPE مناسب نداشته باشیم ، می توانیم خود را در معرض خطر ویروس قرار دهیم ، اما همچنین می توانیم آن را به خانه اعضای خانواده خود برسانیم. [there’s also]وی گفت: “این امکان وجود دارد که آن کارگر بهداشتی بدون اطلاع آنها با ویروس کار کند و آن را به سایر همکاران یا سایر بیماران در آن محیط منتقل کند.”

“ما بسیار سخت تلاش کرده ایم تا بیمارستان ها و کلینیک ها را از ویروس در امان نگه داریم و تخریب آن غیر قابل تصور است.”

دکتر دینا هینشاو ، مدیر ارشد پزشکی آلبرتا ، تأکید کرده است که با ادامه بستری شدن در موارد بستری در بیمارستان و موارد ICU ، ظرفیت سیستم بیمارستان می تواند در معرض خطر باشد.

وی روز دوشنبه گفت: “اقدامات در حال حاضر به معنای واقعی كلمه مربوط به زندگی و مرگ است ، و انتخاب هایی كه آلبرت ها در حال حاضر انجام می دهند آینده ما را طی چند هفته تعیین می كند.”

اطلاعات مربوط به محدودیت های ویزیتور در بیمارستان ها و مراکز مراقبت طولانی مدت در وب سایت خدمات بهداشتی آلبرتا موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *