تحقیقات در مورد درمانگر BC درجه 4 مشکوک را کشف می کند

یک روان درمانگر قبل از میلاد متهم به تبلیغ سه مدرک فارغ التحصیل تلفنی پس از تحقیقات نشان داده است که وی در وظیفه خود برای صداقت و پیروی از قانون کوتاهی کرده است.

سوزانا-جوی شوئیلنبرگ از کلونا همچنین بر اساس گزارش رشته ای از سازمان داوطلبانه حرفه ای ، هنگامی که برای صدور گواهینامه از انجمن مشاوران حرفه ای کانادا (CPCA) اقدام کرد ، به دروغ ادعا کرد که دارای مدرک لیسانس است.

Schuilenberg پس از نقض چهار بخش از اصول اخلاقی CPCA ، مجبور شد دو نام تجاری مشاوره خود را تحویل دهد ، گزارش نظم 25 اکتبر می گوید این شامل بخشهایی است که نیاز به صداقت در نمایندگی عمومی ، صداقت حرفه ای ، رفتار قانونی و حفظ صلاحیت دارند.

اما این تصمیم بر توانایی شویلنبرگ برای کار به عنوان درمانگر یا عضویت وی در CPCA تأثیری ندارد.

به عنوان یک سازمان داوطلبانه ، CPCA قدرت ممنوعیت تمرین شخصی را ندارد و در تصمیم انضباطی آمده است که در حالی که مدارک تحصیلی شویلنبرگ تغییر کرده است ، “نشان داده نشده است که شایستگی شغلی وی کم است”.

شوئیلنبرگ در بیانیه ای از طریق ایمیل به سی بی سی گفت: “من عمیقاً از تصمیم کمیته انضباط ناامید شده ام و به دنبال قطعنامه ای خواهم بود که با دقت بیشتری تاریخچه حرفه من را منعکس می کند.”

تا این سال ، شویلنبرگ خود را “دکتر روانشناسی” آنلاین خواند ، از “دکتر” افتخارآمیز استفاده کرد. و ادعا کرد که فقط در مدت چهار سال دو مدرک کارشناسی ارشد و دکترا گرفته است. در همان زمان ، او به یک خبر محلی گفت او دیپلم دبیرستان نداشت.

شکایت از وی توسط شارون فام ، استاد روانشناسی مشاوره در حوزه علمیه پراویدنس در مانیتوبا ، كه ادعا كرد مدارك تحصیلی شویلنبرگ “معتبر و احتمالاً كلاهبرداری نیست” مطرح شده است.

روز دوشنبه ، فام به CBC گفت كه تصمیم انضباطی “یك گام در مسیر درست” است ، اما او معتقد است كه این تصمیم به اندازه كافی پیش نرفته است.

فام گفت: “عواقب با توجه به جدی بودن تخلفات او به اندازه کافی سختگیرانه نیستند. آنها باید او را از سازمان اخراج می کردند.”

روانشناس شارون فام با کمک شوهرش دندانپزشک جو فام به مدارک تحصیلی شویلنبرگ رسید. (تهیه شده توسط جو فام)

فام از زماني كه يكي از دانشجويانش تحت نظر شويلنبرگ دوره آموزشي را مي گذراند شروع به پرسيدن سال كرد. این دانشجو ادعا کرد که شویلنبرگ دیدن بیماران رو به رو در هنگام شیوع COVID-19 را تشویق کرده است.

فام و همسرش جو شروع به کاوش در مدارک تحصیلی شویلنبرگ کردند و به سرعت در مورد اعتبار آنها شک کردند.

اوایل امسال ، شویلنبرگ علناً تصدیق کرد که استاد هنری وی در روانشناسی مشاوره در سال 2008 از مدرسه تقلبی در آیداهو بود و گفت که در نتیجه دکترای خود را رها کرد. دانشگاه کارائیب که Schuilenberg می گوید وی دکترای خود را دریافت کرده است نیز هست ادعا می شود “آسیاب دیپلم” که مدارک مشکوکی را برای سود می فروشد.

تنها مدرک تحصیلات تکمیلی که در وب سایت شویلنبرگ باقی مانده است ، استاد تحصیلات دینی است ، اما وی سال تکمیل آن را از 2007 به 2004 تغییر داده و افزود که “غیر سنتی” است.

هیچ قانونی برای درمانگران در سال قبل از میلاد مسیح وجود ندارد

شویلنبرگ به عنوان یک درمانگر مشمول مقررات اجباری نیست که بر متخصصانی مانند روانشناسان حاکم است. هیچ دانشکده ای وجود ندارد که معیارهای اخلاقی را تنظیم کند که درمانگران باید از آن پیروی کنند یا در صورت عدم رعایت مجموعه ای از استانداردها ، می تواند مجوزهای آنها را لغو کند.

سازمانهای داوطلبانه مانند CPCA سعی در پر کردن خلا fill ، تعیین رهنمودهایی برای اعضا و ایجاد فرایندهایی برای رسیدگی به شکایات دارند.

گزارش انضباطی CPCA توضیحاتی در مورد چگونگی نقض اقدامات Schuilenberg در قانون اخلاقی آن ارائه نمی دهد ، اما در آن اشاره شده است كه “سایر بی نظمی ها” در درخواست وی برای اعتبارنامه با این گروه پیدا شده است.

در یک ایمیل ، مدیر اجرایی CPCA ، اوا کلادز از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرد ، اما گفت ، “تا زمانی که یک کالج نظارتی در استان ما تشکیل شود ، CPCA همچنان به پاسخگویی اعضای ما اختصاص دارد.”

گزارش انضباطی CPCA روشن می سازد كه شویلنبرگ نمی تواند خود را روانشناس یا پزشك بنامد و می گوید كه وی باید “تمام ارجاعات مربوط به تعداد سالها تجربه حرفه ای آنها را اصلاح كند تا دقیق باشد”.

پیش از این ، وب سایت شویلنبرگ “30+ سال تجربه” را تبلیغ کرده بود [in] اتاق درمان “، علی رغم این واقعیت که وی فقط 15 سال پیش دیپلم دانشگاه خود را در رشته مشاوره بدست آورد.

در این گزارش آمده است كه شویلنبرگ همچنین باید جزئیات اقدامات انضباطی را به هر سازمان مشاوره ای كه عضو آن است ، ارائه دهد. در صورت عدم رعایت هیچ یک از اقدامات موجود در گزارش ، عضویت وی در CPCA لغو خواهد شد.

پس از اولین گزارش CBC در مورد شکایت از Schuilenberg ، یک بیمار سابق دراز شد گفتن اینکه او دیدن شوئیلنبرگ را با درک این که “دکتر روانشناسی” است آغاز کرده است.

در طول مدت حضور خود به عنوان موکل شوئیلنبرگ ، بیمار به وکالت و اجازه تصمیم گیری قانونی در مورد سلامتی اش را به شویلنبرگ داد ، ترتیبی که وی اکنون معتقد است نامناسب است. شویلنبرگ با استناد به محرمانه بودن بیمار ، از اظهارنظر در مورد این ادعاها خودداری کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>