تحقیقات نشان می دهد نژادپرستی و تبعیض گسترده ای علیه مردم بومی در سیستم مراقبت های بهداشتی قبل از میلاد وجود دارد

بر اساس یافته های یک گزارش تحقیقاتی مستقل ، نژادپرستی ، کلیشه سازی و تبعیض علیه بومیان در سیستم مراقبت های بهداشتی پیش از میلاد گسترده است و می تواند کشنده باشد.

تحقیقات توسط قاضی سابق مری الن تورپل-لافوند انجام شد ، وی گزارش خود را با عنوان در منظره ساده در روز دوشنبه منتشر کرد.

وی گفت: “ما یک مشکل اساسی با نژادپرستی و تعصب خاص بومیان در مراقبت های بهداشتی قبل از میلاد داریم.”

این گزارش از طریق 11 یافته کلیدی ، از دست اول بیماران ، شاهدان و کارکنان مراقبت های بهداشتی ، و به دنبال آن دو توصیه توصیه شده برای تغییر داده ها ، بافته شده است.

نزدیک به 9000 نفر در تحقیقات شرکت کردند.

هشتاد و چهار درصد افراد بومی که در آن شرکت کردند ، گزارش کردند که نوعی تبعیض در مراقبت های بهداشتی را تجربه کرده اند. بیش از نیمی از کارکنان بهداشتی بومی که در آن شرکت کردند گفتند که شخصاً نژادپرستی را در محل کار خود تجربه کرده اند.

به گفته یک زن جوان بومی در این گزارش ، “من از رفتن به هر بیمارستانی می ترسم. وقتی مجبور می شوم ، لباس می پوشم مثل اینکه به کلیسا می روم.”

از یک دکتر بومی نقل شده است که گفته است: “از من خواسته شده است که به” اقوام مست “خود در ER مراجعه کنم یا بیماران بومی داشته ام [who were considered difficult patients] هنگامی که من مقیم بودم ، در بخشها به من اختصاص داده شد. “

این گزارش همچنین روشن می کند که چگونه تلاش های فعلی در آموزش و پرورش ناکافی است و چرا افراد بومی بیشتری در رهبری بهداشت و موقعیت های تصمیم گیری مورد نیاز هستند.

مطلب جدید جذاب
آیا مرگ از پیش مقدر شده است؟

تماشا کنید | پروب شواهدی از نژادپرستی گسترده علیه مردم بومی در سیستم بهداشت قبل از میلاد پیدا کرد:

تحقیقات مستقل شواهد روشنی از نژادپرستی و تبعیض گسترده علیه بیماران بومی و کارکنان در سیستم مراقبت های بهداشتی BC پیدا کرده است. 2:03

از تورپل-لافوند خواسته شد تا تحقیقات را انجام دهد ، زیرا مشخص شد كه كارمندان اورژانس بیمارستان “بازی” می كنند كه آنها می توانند میزان الكل خون بیماران بومی را حدس بزنند.

از او خواسته شد تا به بررسی این ادعاها بپردازد و همچنین گزارش گسترده تری در مورد دامنه و میزان نژادپرستی خاص بومیان در سیستم مراقبت های بهداشتی استان ها ارائه دهد.

تیم تحقیق قادر به اثبات ادعاهای مربوط به “بازی” در اورژانس نبودند.

با این حال ، “پروفایل گسترده بیماران بومی بر اساس کلیشه های مربوط به اعتیاد” دریافتند.

فرضیه های مربوط به مصرف مواد از جمله کلیشه های بسیاری بود که این گزارش یافت شده معمولاً به بیماران بومی نسبت داده می شود. تحقیقات سپس چگونگی کلیشه ها را برای مراقبت های تبعیض آمیز و چگونگی آسیب رساندن به سلامتی فرد مرتبط دانست.

پزشک پرستار می گوید: “کلیشه ها می کشند.”

تانیا دیک ، پزشک پرستار و عضو شورای بهداشت اول ملل گفت: “این کلیشه ها می کشد.”

او مرگ خاله اش را یکی از این نمونه ها بازگو کرد.

تانیا دیک یک پرستار از اولین ملت Dzawada’enuxw و عضو شورای بهداشت اول ملل است. (دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن)

وی گفت عمه هایش پس از زمین خوردن و ضربه به سرش به اورژانس منتقل شدند. اما هنگامی که وی وارد شد ، دیک گفت که کارکنان مراقبت های بهداشتی تصور می کنند که او مست است.

وقتی دیک فهمیدند که اتفاق جدی در حال رخ دادن است ، دیک گفت خیلی دیر شده بود. وی گفت که عمه او در حالی که دچار خونریزی مغزی شده بود هنگام انتقال به یک بیمارستان بزرگ منطقه ای فوت کرد.

دیک گفت که او می داند تجربه خاله یک اتفاق منزوی نیست.

وی گفت: “تقریباً در هر جامعه ای که می روم همین نوع داستان دارند.” این فقط قلبم را می شکند.

وی گفت که دیدن گزارش تورپل-لافوند و دیدن مقامات عالی دولت “احساسی عاطفی بر آنچه روزمره زندگی می کنیم” احساساتی است.

افراد بومی با اشتراک مستقیم با محققان از طریق تلفن ، ایمیل و از طریق یک نظرسنجی آنلاین در تحقیقات شرکت کردند. تقریباً 2800 نفر نظر سنجی مردم بومی را پر کردند.

همچنین کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق یک نظرسنجی آنلاین و تماس مستقیم با تیم تحقیق تشویق شدند. بیش از 5000 کارمند مراقبت های بهداشتی نظرسنجی آنلاین را پر کردند.

وزیر بهداشت عذرخواهی می کند

وزیر بهداشت پیش از میلاد آدریان دیکس کار تیم تورپل-لافوند را “فوق العاده” خواند.

وی روز دوشنبه گفت: “نژادپرستی سیستم بهداشت و درمان BC را برای بسیاری از مردم بومی مکانی ناامن برای دسترسی به خدمات و مراقبت های مورد نیاز خود قرار داده است.”

تماشا کنید | آدریان دیکس عذرخواهی می کند پس از گزارش ، نژادپرستی گسترده در سیستم مراقبت های بهداشتی را پیدا می کند:

وزیر بهداشت آدریان دیکس عذرخواهی کرده و قول داده است در مورد توصیه های تحقیق مستقل در مورد نژادپرستی ضد بومی در سیستم مراقبت های بهداشتی اقدام کند. 0:55

او قول اقدام داد و عذرخواهی کرد.

وی گفت: “من می خواهم به عنوان وزیر بهداشت از کسانی که نژادپرستی را در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در بریتیش کلمبیا تجربه کرده اند و در گذشته ، عذرخواهی صریح کنم.”

دیکس گفت که وی یک وزیر منصوب را به عنوان یک کارگروه منصوب خواهد کرد که مسئولیت اجرای توصیه ها را شامل می شود ، که شامل قانونگذاری ، سیاست ها و تغییرات ساختاری متمرکز بر تغییر سیستم ها ، رفتارها و عقاید است.

رهبران بومی می گویند اقدام لازم است

رهبران بومی روز دوشنبه سریعاً به این گزارش تأکید کردند و بر لزوم اقدام در مورد توصیه ها تأکید کردند.

ما برای سالها می دانیم که سیستم مراقبت های بهداشتی در این استان با بی احترامی و تبعیض با مردم ملل اول رفتار می کند ، “در یک خبرنامه نوشت: تری تیگی ، رئیس منطقه ای مجمع ملل اول قبل از میلاد.

“اکنون ، به لطف مری الن تورپل-لافوند و تیم او ، اثبات این نژادپرستی عمیق ، سیستمی و وحشتناک در سیستم مراقبت های بهداشتی است.”

انجمن پرستاران و پزشکان پرستار BC نیز روز دوشنبه به این گزارش پاسخ داد. در یک خبر منتشر شده انجمن با تشکر از تحقیق تورپل-لافوند ، یافته ها را تأیید کرد و متعهد شد که مستقیماً به توصیه ها پاسخ دهد.

این انجمن نوشت: “این مسئولیت ما است که برای ریشه کن کردن شرایطی که نژادپرستی سیستمی را تداوم می بخشد ، تلاش کنیم.”