تعجبی ندارد که فدراسیون کهکشانی کانادا نمی تواند فدراسیون موجود در زمین را مدیریت کند

ریختن حبوبات به بیگانگان فضایی توسط مقامات دولت سابق چیست؟

بر اساس سیل سهام در توییتر و فیس بوک ، هایم اشد ، رئیس سابق امنیت فضایی اسرائیل ، مانند وزیر دفاع ملی سابق کانادا پل هلیر پیش از او، می گوید در آنجا بیگانگان واقعاً وجود دارند. اما Eshedhas یک قدم جلوتر رفت ، و اعلام کرد که “فدراسیون کهکشانی” نه تنها وجود دارد بلکه عضویت ما را رد کرده است زیرا ما فقط آماده نیستیم.

اگرچه مقصر دانستن رسانه های اجتماعی در گسترش نظریه های توطئه وحشی ممکن است آسان باشد ، این بار منبع سنتی بسیار معتبر جروزالم پست بود که روز سه شنبه برای اولین بار بخشهایی از مصاحبه منتشر شده به زبان عبری به زبان انگلیسی منتشر شد. منابع معتبر دیگر ،از جمله NBC، گزارش پست را تکرار کرده اند ، اگرچه بدون ارائه شواهدی ، نظرات درست بوده است.

در حالی که CBCNews به وضوح هیچ مدرکی برای تأیید این نظرات ندارد ، اما بررسی دلیل رد قلمداد ما ممکن است در واقع ما را با مقاومت قابل توجهی به نزدیکترین مرز استان برساند ، مفهومی که آشکارا توسط اقتصاددان دانشگاه کلگری ترور تومبه پشتیبانی می شود.

در حال نجات ما از COVID-19

تومب معتقد است که فکر کردن در مورد چگونگی قبولی در آزمون ورود کهکشانی می تواند اقتصاد کانادا را به سمت یک فعالیت جدید سوق دهد که به ما کمک می کند تا از سوراخ همه گیر COVID-19 خارج شویم.

وی روز سه شنبه اندکی پس از انتشار خبر جروزالم پست ، گفت: “هر فدراسیون کهکشانی که به نمک آن ارزشی داشته باشد ، مایل است اعضای جدید خود را فقط درصورتی که این اعضا مرتب شوند ، پذیرش کند.”

مطلب جدید جذاب
ویروس کرونا ویروس: آنچه در روز شنبه در کانادا و سراسر جهان اتفاق می افتد

و طبق a مقاله منتشر شده توسط Tombe ماه گذشته ، حداقل با ثابت نکردن گره های موجود در فدراسیون کانادا ، به ویژه در تجارت بین استانی ، ثابت کرد که این کشور هنوز آماده بازی در لیگ کهکشانی نیست.

تا همین اواخر ، بسته های کمک های اولیه سایت های شغلی از استان به استان دیگر متفاوت بود و ایجاد “اصطکاک” نظارتی برای پیمانکارانی می کرد که از مرزهای استانی در کانادا عبور می کنند. (بلر گیبل / رویترز)

تومب در تلاش برای ورود به ذهن کمیته مجوزهای داخل کهکشانی گفت: “مهم است که به خاطر داشته باشید موانع تجاری در کانادا چیست.” “آنها تعرفه یا سهمیه جریان کالاها از یک استان به استان دیگر نیستند.”

و گرچه بیگانگان در تشخیص تفاوت بین یک استان کانادا از یک کانادا غیرمشخص مشکل زیادی دارند ، اما موانع تجاری بر اساس آنچه یک مارمول تنفس متان انجام می دهد ممکن است حنجره های کوچک پوچی باشد.

تومبه آن را “اصطکاک” می نامد زیرا مشاغل با قاعده ای بسیار متفاوت روبرو هستند که در هر استان متفاوت است.

یک پیمانکار نمی تواند در استان بعدی کار کند زیرا جعبه های کمک های اولیه او کمی با استانداردهای متفاوت مطابقت ندارند یا ، به عنوان مثال کلاسیک ، شراب را نمی توان به خارج از مرزها منتقل کرد زیرا قوانین استانی در مورد مشروبات الکلی متفاوت است ، که نماینده آل محافظه کار Dan Albas این هفته یک راه حل جزئی ارائه داد.

پل کروگمن در مورد تجارت بیگانگان

اگر تومبه با بیگانه ای روبرو شده باشد ، مطمئناً آن را فاش نکرده است ، اما این مانع دیگر اندیشمندان اقتصادی از جمله برنده جایزه نوبل ، پائول کروگمن نشده است که از بیگانگان به عنوان علوفه برای تفکر خود استفاده کنند.

در مقاله ای در سال 1978 ، زمانی که وی استادیار دانشگاه ییل بود ، دهه ها قبل از برنده شدن جایزه یادبود نوبل در علوم اقتصادی ، کروگمن به طور مشهور به این موضوع پرداختنظریه تجارت بین ستاره ای، “كه به وضوح با مانع روبرو شده است ، چارچوب های مسافرتی با سرعت نزدیك به سرعت نور سفر می كنند.

یک اقتصاددان برنده جایزه نوبل ، پل کروگمن ، یکی از طرفداران داستان های علمی ، یک بار مقاله ای در مورد تجارت بین ستاره ای نوشت که وی آن را تجزیه و تحلیل جدی یک مسئله احمقانه دانست. (زینال عبد حلیم / رویترز)

وی نوشت: “این مقاله نشان دهنده یك گام كوچك برای یك اقتصاددان در جهت یك نظریه تجارت بین ستاره ای است.” “این مسئله مستقیماً به مسئله تجارت در فواصل بین ستاره ای برمی گردد ، تجزیه و تحلیل تجارت در منظومه شمسی را كنار می گذارد.”

کروگمناس از آن زمان این مقاله را به عنوان تجزیه و تحلیل جدی یک مسئله احمقانه توصیف کرد (ممکن است تعجب کنید که آیا فدراسیون کهکشانی موافقت می کند) که وی برای روحیه دادن به خود نوشت.

به همین ترتیب ، اقتصاددان زاخاری فینشتاین ، متخصص در مهندسی مالی ، مقاله ای در مورد یکی از جنگ ستارگان ماجراهای ، تجزیه و تحلیل ، از جمله چیزهای دیگر هزینه منفجر کردن ستاره مرگ.

فاینستین نوشت: “اقتصاد و امور مالی ، درست مانند نیرویی که توسط استاد جدی اوبی وان کنوبی توضیح داده شده است ،” توسط همه موجودات زنده ایجاد شده است. ما را احاطه کرده و به ما نفوذ می کند ؛ کهکشان را به هم پیوند می دهد. “

همکاری باعث ثروتمندتر شدن ما می شود

تحلیل Trevor Tombe تا حدودی عملی تر است. از آنجا که بیماری همه گیر COVID-19 اقتصاد کانادا را فرسایش می دهد ، رفع نقص در تجارت بین استانی فقط کار پسندیده ای نیست ؛ بلکه باعث ثروتمند شدن کل کشور می شود.

Tombe تخمین می زند که این میزان سالانه حدود پنج درصد به اقتصاد کانادا اضافه خواهد کرد. صندوق بین المللی پول این رقم را در همان پارکینگ حدود چهار درصد قرار داده است.

پنج درصد ممکن است در نگاه اول کوچک به نظر برسد ، اما این کل صنعت مالی و بیمه کانادا است. و گفت ، راه حل نسبتاً ساده است.

تاکنون طبق توافق نامه تجارت آزاد کانادا ، استانها حداقل یک راه حل ارائه داده اند: مذاکره در مورد محتویات یک جعبه کمک های اولیه که در هر استان قابل قبول است ، اما انجام هر مقرره زمان بر است و این مزایا را سالها به تأخیر می اندازد یا حتی دهه ها

Tombesaid گفت: “کاری که ما می توانیم برای سرعت بخشیدن به کارها انجام دهیم این است که فقط در سراسر هیئت مدیره بگوییم مهم نیست که شما از چه خدماتی صحبت می کنید ، اگر با استان های دیگر مطابقت داشته باشید به طور خودکار با استاندارد استان ما مطابقت دارد.” .

و نشان دادن اینکه چقدر با هم استانی هایمان عاقل و همکاری می کردیم و نشان دادیم که می فهمیم که چگونه همکاری همه بهتر می شود ، نشان می دهد که اگر یک عضو خوب باشد ، به یک فدراسیون کهکشانی نشان می دهد که ما اعضای خوبی خواهیم داشت ، گفت

“بنابراین این چیزی است که کانادا باید قبل از ایجاد برنامه با آن مقابله کند.”

Don Pittis را در توییتر دنبال کنید: don_pittis