تقاضا برای درختان کریسمس رونق می یابد زیرا سال تاریک COVID-19 نیاز به سرگرمی دارد

انجمن تولیدکنندگان درخت کریسمس کانادا می گوید ، کانادایی هایی که قصد دارند در این فصل یک درخت کریسمس زنده خریداری کنند ، باید اکنون خرید خود را آغاز کنند و انتظار دارند هزینه بیشتری بپردازند.

کشاورزان پیش بینی می کنند که سال 2020 یک سال رکورد فروش باشد. لری داونی ، رئیس اتحادیه ، می گوید: عرضه و تقاضای ساده: کمبود درخت همراه با اشتهای بیشتر افرادی که امیدوارند فضای زندگی خود را بدست آورند به لطف سفارشات گسترده در خانه.

داني كه مزرعه خانوادگي او در هتلي ، كوئي ، سالانه تا 30000 درخت كريسمس مي فروشد ، گفت: “ما شخصاً نمي بينيم COVID بر ما تاثير بگذارد.

اکثر کشاورزان عمده فروشی داونی با این سال صحبت کرده اند ، و بیشتر تقاضا از فروشندگان در ایالات متحده به فروش رسیده است. داونی می گوید ، خرده فروشان معمولاً سفارشات خود را برای درختان از اوایل ماه ژوئن انجام می دهند.

بازار درخت کریسمس هنوز اثرات رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش را احساس می کند ، که بسیاری از تولیدکنندگان ایالات متحده را از فعالیت خارج کرده و دیگران را به سمت کاشت کاسته است.

از آنجا که نهال ها به اندازه یک درخت کریسمس معمولی هشت تا 10 سال طول می کشد ، اثرات عرضه کمتر اخیراً ظاهر شده است.

نورمن کلارک در تاریخ 2 دسامبر سال 2020 با داشتن یک درخت کریسمس به مشتری در یک درخت کریسمس در East End Garden Center ، در تورنتو کمک می کند. امسال انتاریو به دلیل کمبود نیروی کار در تقاضا و تأمین کمبود درخت ، دچار کمبود درخت شده است. (اوان میتسویی / CBC)

به نوبه خود ، کمبود باعث افزایش قیمتها شده است. داونی گفت: درختان کریسمس امسال با حدود 5 دلار بیشتر خرده فروشی می شوند و این روندی را ادامه می دهد که برای چندین سال ادامه داشته است.

طبق اعلام انجمن ملی درخت کریسمس ایالات متحده ، متوسط ​​قیمت یک درخت در سال 2018 از 35 دلار در سال 2013 با 123 درصد افزایش به 78 دلار رسید.

قیمت ها در کانادا نیز افزایش می یابد

در کانادا نیز قیمت ها در حال افزایش است.

استفان برنیر ، مدیر Plantation Bernier در Lac-Brome ، Que. ، و برونوین هارپر ، که مالک مزرعه Hillcrest Tree در نزدیکی اتاوا است ، هر دو گفتند که آنها امسال قیمت درخت کریسمس را پرورش داده اند.

این یک داستان مشابه در سودبری است ، جایی که یک موسسه خیریه سالانه ظرف یک ساعت از افتتاح 100 درخت کریسمس را جمع می کند.

کری ردی ، برگزار کننده برنامه ، به سی بی سی گفت: “این دیوانگی بود. “هرگز ، هرگز اینگونه نبوده است.”

علاوه بر این کمبود ، فروشندگان درخت می گویند که آنها انتظار دارند تقاضای زیادی از مشتریانی که به دنبال یک فعالیت خارج از بدن و جسمی هستند و می خواهند تشویق تعطیلات را به خانه های خود اضافه کنند ، جایی که مردم به دلیل موج دوم COVID بیشتر وقت می گذرانند 19

همه گیری در حال حاضر منجر به هزینه های بیشتر از حد انتظار در بازار بهسازی منازل شده است ، روندی که می تواند خوش فروش فروش درخت کریسمس باشد.

جودی کلارک ، مدیر مرکز باغ ایست اند ، که 30 سال در تجارت خانوادگی تورنتو کار کرده است ، می گوید که در واقع کمبود درخت وجود دارد که دلیل آن افزایش تقاضا و کمبود نیروی کار در بخش کشاورزی است. (اوان میتسویی / CBC)

Demandhigh برای اولین Fraser

برخی از انواع درختان مانند صنوبرهای فریزر که بخاطر رایحه دلپذیر و نگهداری سوزن بسیار عالی از آن ها بهره می برند ، حتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

هارپر گفت که او پس از افزایش قیمت توسط تامین کننده خود ، گره های Fraser را با حدود 85 دلار 20 دلار بیشتر از سال گذشته می فروشد. او گفت که به دلیل زمینی که در ملک خود دارد ، نمی تواند خودش فریزر را رشد دهد.

تقاضا برای درختان کریسمس امسال سریع و خشن بوده است. اما نه تنها به محدودیت های جمع آوری COVID-19 گره خورده است. ساعت 3:00

در کلگری ، مرکز Plantation Garden گفت که نمی تواند به طور خاص با تقاضای Fraser Firs همراه باشد. مالک کالین آتتر در مصاحبه ای با CBC گفت: “تعداد زیادی وجود دارد که فقط باز نمی شوند ، زیرا نمی توانند یک درخت فریزر بدست آورند.”

تقاضای پیش بینی شده برای درختان کریسمس موجب هجوم برخی خرده فروشان برای خرید عمده درختان بیشتر شده است.

فیل کوین ، مالک مشترک مزرعه Quinn در نزدیکی مونترال ، گفت که او مجبور به خرید درختان اضافی از عمده فروشان شد تا در مزرعه خود بفروشد زیرا در املاک شخصی خود رشد کافی برای تأمین تقاضای امسال را نداشته است.

هارپر گفت که تماس های زیادی از طرف افرادی که به دنبال درختان عمده فروشی هستند ، دریافت شده است ، اگرچه او فقط به مشتریان خرده فروشی می فروشد.

کوین که انتظار دارد تا هفته دوم دسامبر به فروش برسد ، گفت: “همه درخت می خواهند و اکنون نیز آن را می خواهند.”

فعالیتهای مرتبط با درخت کمتر باشد

اما در حالی که انتظار می رود تقاضا برای درختان زیاد باشد ، همه گیری ها چالش های خاص خود را برای فروشندگان درخت ایجاد کرده است.

اکثر فروشندگان امسال نمی توانند همان جاذبه ها را ارائه دهند ، با رعایت شرایط فاصله فیزیکی ، مزارع مجبور به اسقاط قرعه کشی های دیگر مانند واگن سواری و چاله های آتش نشانی می شوند.

هارپر گفت که بزرگترین چالش امسال ، ایجاد دستورالعملهای مشخص فاصله برای افرادی است که درختان را برمی دارند. به عنوان مثال صاحبان مزرعه به مردم اجازه نمی دهند سگهایشان را بیاورند و همچنین به آنها سورتمه یا واگن سواری نمی دهند.

میشل گراول یکی از مالکان مشترک ساپینیر سنت ژان است. او مانند تولیدکنندگان سیب کبک ، سال خوبی را برای فروش کشاورزان محلی درخت کریسمس انتظار دارد ، زیرا بسیاری از مردم مشتاق بیرون رفتن از خانه و آوردن کمی طبیعت با خود هستند. (رادیو کانادا)

Hillcrest Tree Farm به جای سرو سیب داغ ، به مردم غذاهایی می دهد که هنگام ترک آنها از آنها بگیرد.

هارپر گفت: “آنچه ممکن است یک بازدید یک ساعته باشد ، یک سفر کوتاهتر در سال جاری خواهد بود.”

به همین ترتیب ، سرژ لاپوینت ، صاحب Plantation JLS در Sainte-Angele-de-Monnoir ، Que. ، گفت که این مزرعه امسال بر خلاف سالهای گذشته که به بازدیدکنندگان امکان سواری و فرصتی می داد ، جایی برای خریداران درخت کریسمس نخواهد داشت. برای گرفتن عکس با بابانوئل.

سفارش آنلاین یک گزینه

پائول کوین (هیچ ارتباطی با فیل کوئین) ، تحلیلگر در اوراق بهادار RBC Dominion که فروش درخت کریسمس را سال به سال مطالعه می کند.

فروشندگان درختان خرده فروشی می توانند با برخی از بازیکنان آنلاین بزرگ درگیر رقابت شوند: هوم دپوت و والمارت در وب سایت های خود درختان Freser Freser Firr را برای فروش ذکر کرده اند که برای تحویل قبل از کریسمس موجود است.

با جستجو در وب سایت آمازون هیچ نتیجه ای برای درختان کریسمس طبیعی به دست نیامد ، اگرچه این شرکت انواع مختلفی از درختان مصنوعی را برای فروش ارائه می دهد.

اما Phil Quinn گفت افراد به دنبال استفاده از این فرصت هستند تا درخت خود را شخصاً انتخاب کنند ، خاطرنشان کردند که مزرعه وی علاقه بیشتری به گزینه انتخاب و برش خود دارد ، حتی با وجود کبک در بالاترین سطح هشدار COVID-19.

گفت: “مردم فقط به دنبال نوعی عادی هستند.”

مطلب جدید جذاب
خرید و فروش اکسیژن مایع و مخزن اکسیژن مایع بصورت تخصصی و تضمینی