تقریباً 2000 مسافر در پروژه آزمایشی آزمایش مرزی COVID-19 در آلبرتا ثبت نام کردند که می تواند قرنطینه را کاهش دهد

از زمان راه اندازی آزمایشی COVID-19 در اوایل این ماه و نتایج اولیه ، تقریباً 2000 مسافر که از طریق زمینی یا هوایی از طریق آلبرتا وارد کانادا می شوند ، شرکت کرده اند.

این برنامه آزمایشی ، مشارکت بین آلبرتا و دولت فدرال ، به مسافران بین المللی واجد شرایط اجازه می دهد تا آزمون COVID-19 را در یکی از دو گذرگاه مرزی در استان بین المللی کالگری و گذرگاه مرزی زمین کوتز انجام دهند.

اگر آزمایشات منفی باشد ، مسافران می توانند قرنطینه را ترک کنند تا زمانی که در 14 روز اول در آلبرتا بمانند. آنها همچنین باید شش یا هفت روز پس از ورود به داروخانه جامعه شرکت کننده ، آزمایش دوم را انجام دهند.

جوردان هالاس ، كه از اولین مسافرانی بود كه در خلبان شركت كرد ، گفت: “من تازه زندگی بدون نگرانی را گذرانده ام.” “این بسیار بهتر از دو هفته زندگی در انزوا بوده است.”

مسافرانی که شرکت در خلبانی را انتخاب نمی کنند هنوز باید قرنطینه عادی 14 روزه را رعایت کنند و در صورت عدم رعایت الزامات بهداشتی خلبان ، ممکن است افرادی که در خلبان شرکت می کنند بلیط بگیرند.

هالاس گفت که اولین نتایج آزمایش خود را دقیقاً کمتر از 36 ساعت پس از انجام آزمایش دریافت کرده است. وی سپس محل قرنطینه خود را ترک کرد و در تاریخ 4 نوامبر نزد خانواده خود بازگشت.

او در 8 نوامبر آزمون پیگیری خود را انجام داد و حدود 36 ساعت پس از آن نتیجه منفی گرفت.

هالاس گفت: “این به شما نوعی انعطاف پذیری می دهد ، بنابراین می توانید ریسک و پاداش سفر را بسنجید.”

استان می گوید ، خلبان برای شروع موفقیت آمیز است

سخنگوی بهداشت آلبرتا ، تام مک میلان ، گفت که از روز دوشنبه ، 1،993 شرکت کننده در خلبان بین فرودگاه کالگری و گذرگاه مرزی زمین کوتز ثبت نام کرده اند.

مک میلان در نامه ای الکترونیکی گفت: “خلبان مرزی یک شروع موفقیت آمیز است.” “ما به کار خود ادامه می دهیم تا فرآیندها را در همکاری با شرکای خود اصلاح کنیم و کلیه مسافران شرکت کننده تحت نظارت دقیق قرار می گیرند.”

این پروژه حداکثر تا 26 هفته یا تا زمان ثبت نام 52000 شرکت کننده ، هر کدام که شروع شود ، اجرا می شود.

مک میلان گفت این استان قصد دارد این پروژه را در اوایل سال 2021 به فرودگاه بین المللی ادمونتون اضافه کند.

تماشا کنید |چگونه خلبان مرزی آلبرتا می تواند دوره خود انزوا را به حدود 48 ساعت کاهش دهد:

مسافراني كه از طريق زميني و هوايي از طريق آلبرتا وارد كانادا مي شوند بزودي اين آزمايش را براي آزمايش COVID-19 در مرز دارند كه مي تواند زمان قرنطينه را كوتاه كند. 2:01

این خلبان در دسترس اتباع خارجی است که ورود آنها به کشور و شهروندان کانادایی یا اقامت دائم کانادا در حال حاضر مجاز به ورود به کانادا نیستند ، به شرطی که علائم COVID-19 را نشان ندهند.

وقتی س askedال شد که آیا کسی آزمایش COVID-19 را در آزمایش اول یا دوم مثبت کرده است ، مک میلان می گوید وقتی خلبان بیشتر کار می کند ، یک به روزرسانی دقیق ارائه می شود.

سخنگوی شرکت هواپیمایی WestJetsaid مستقر در کالگری ، خلبان را به عنوان “گام مهم” در جهت برخاستن صنعت از کار خود می دانست.

سخنگوی مورگان بل در ایمیلی گفت: “به دنبال اعلام دادگاه ، ما شاهد رزروهایی بالاتر از لغو بودیم.”

“در حالی که رزروها تقریباً دو رقمی افزایش چشمگیر به نظر می رسد ، هنوز روزهای اولیه است و این اوضاع دشوار است زیرا ما هنوز در سطوحی هستیم که بیش از 135 هواپیمای 181 در ناوگان خود را پارک کرده ایم.”

مسافر می گوید آزمایشات تسکین می یابد

کالین دوگانسا که از سفر به مکزیک به کالگری می آمد ، آزمایشات خود را در فرودگاه فقط چند دقیقه به طول انجامید.

داگان گفت: “این کار بسیار راحت تر از آن بود که فکر می کردم ، بسیار راحت ، بسیار سریع بود.” “این خیلی راحت بوده است. من حتی نمی توانم تصور كنم كه اگر هنوز در قرنطینه باشم واقعاً روی بسیاری از تصمیماتی كه خودم و بسیاری از مسافران باید بگیریم تأثیر می گذارد.”

آژانس مسافرتی کن استوارت ، که در 7 نوامبر از کالکون در کلگری حضور پیدا کرد ، همچنین گفت که او این روند را بسیار ساده و آسان انجام داد.

وی گفت: “این برای صنعت مسافرتی خارق العاده است.” “این به شما کمی بیشتر انعطاف پذیری می بخشد ، ما واقعاً امیدواریم که در کانادا گسترش یابد.”

تماشا کنید | مسافران در مورد برنامه آزمایشی صحبت می کنند:

این برنامه آزمایشی ، مشارکتی بین آلبرتا و دولت فدرال ، به کسانی که در کلگری فرود می آیند اجازه می دهد در داخل فرودگاه آزمایش COVID را انجام دهند و می تواند قرنطینه خود را از دو هفته به دو روز کاهش دهد. 1:29

این همان چیزی است که لسلی کیتر ، صاحب آژانس مسافرتی بانو در کلگری ، طی هفته های اخیر شنیده است.

کیتر در مصاحبه ای با چشم چشم کلگری گفت: “ما حسادت هر استان دیگری را داریم ، زیرا واقعاً بسیار بسیار کارآمد کار می کند.”

اگرچه خلبان آزمایش ممکن است برای کسانی که در این زمان نیاز به سفر دارند ارزش داشته باشد ، اما کیتر گفت که فکر نمی کند صنعت مسافرت واقعاً شاهد واکسن تجدید حیات کامل در دسترس عموم باشد.

وی گفت: “ما هنوز با COVID در هجوم هستیم و من فکر می کنم همه باید بسیار محتاط و بسیار محافظه کار باشیم.” “اما من در مورد آینده بسیار مثبت هستم ، فکر می کنم در انتهای تونل نور وجود دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>