تم “برای کسب و کار” از طریق بودجه COVID-19 Doug Ford اجرا می شود

بودجه ای که این هفته توسط دولت داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو تحویل شده ، حاوی بیش از 1 میلیارد دلار تخفیف مالیاتی سالانه و یارانه های آبی است که حتی با پایان همه گیری COVID-19 به مشاغل وارد می شود.

این یک نشانه واضح است که فورد اجازه نمی دهد مبارزه با COVID-19 وی را از سمت اصلی خود به عنوان طرفدار تجارت منصرف کند.

دولت مضامین این بودجه را با عنوان “محافظت ، پشتیبانی ، بازیابی” که شامل پاسخ به COVID-19 است ، قرار داد. در حالی که بودجه فاقد برچسب سپر “Ontario: Open For Business” است که روی جلد آن زده شده است ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این موضوع نیز یک موضوع است.

راد فیلیپس ، وزیر دارایی ، حتی در معرفی خود از این کلمات استفاده می کند.

فیلیپس می گوید: “قبل از COVID19 ، پیشرفت مهمی در تعهد دولت ما حاصل شده بود تا بار دیگر انتاریو را برای تجارت باز کند.”

مصرف کنندگان بزرگ صنعتی و تجاری برق ، مانند کارخانه ها ، معادن یا کارخانه های تولید الوار ، کاهش بودجه برق را که توسط مودیان تأمین می شود ، مشاهده خواهند کرد. (CBC / رادیو-کانادا 2016)

وی می افزاید: “هنوز هم کارهای زیادی باقی مانده است ، از جمله رسیدگی به وضعیت هیدرولیکی دولت قبلی ، مالیات های غیرقابل رقابت و بسیاری از مقررات غیر ضروری و نوار قانونی.” “همه گیری فقط فوریت برداشتن اقدامات برای ایجاد شرایط مناسب برای رشد را تأکید کرده است.”

سه اقدام اصلی در بودجه که به تجارت کمک می کند:

  • بیش از 200000 مشاغل انتاریو مالیات کمتری را پرداخت می کنند ، با این حال آنچه که مالیات آموزش تجارت نامیده می شود. تخفیف مالیاتی سالانه تخمینی: 450 میلیون دلار.
  • تغییراتی در مالیات بهداشت کارفرما ، به طوری که 90 درصد مشاغل انتاریو دیگر مجبور به پرداخت آن نخواهند بود. تخفیف مالیاتی سالانه: 360 میلیون دلار
  • یارانه ای برای کاهش تقریباً 15 درصدی نرخ برق آبی صنعتی و تجاری. هزینه برآورد شده برای مودیان: 1.2 میلیارد دلار طی سه سال آینده.

فورد در کنفرانس خبری روز بودجه خود ، هنگامی که من از او دلیل منطق کاهش مالیات و برق را خواستم ، گفت: “ما باید زمینه را برای حضور شرکت ها به اینجا فراهم کنیم ، نه اینکه استان خود را به مناطق دیگر یا جنوب مرز ترک کنیم.” یارانه ها

پاسخ وی نشان می دهد که اقدامات صرفاً کمک به بهبود اقتصاد از COVID-19 نیست. Itechoes پیام فورد را بارها و بارها در طول 2018 و 2019 تکرار می کرد ، قبل از اینکه کسی حتی در مورد ویروس رگ کرونا بشنود ، هنگامی که او دولت قبلی لیبرال را متهم کرد که علی رغم یک دهه رشد اقتصادی ثابت ، اقتصاد انتاریو را به زمین رانده است.

بحث درمورد اینکه آیا چنین امتیازات مالیاتی برای تجارت باعث تحریک فعالیت اقتصادی یا گرسنگی درآمد دولت برای برنامه ها می شود ، طولانی مدت است ، با همان نوع شکاف ایدئولوژیک بحث در مورد افزایش یا افزایش حداقل دستمزد برای افزایش اقتصاد.

آندره هوروات رهبر NDP گفت: “قطع برق یا کاهش مالیات در آینده به مشاغل متداول کمک نخواهد کرد و مطمئناً به افرادی که قبلاً در آنجا کار می کردند کمکی نخواهد کرد. (جیکوب بارکر / CBC)

رایان مالو گفت: “تمرکز دولت بر کاهش مالیات های حساس به سود مانند مالیات بهداشت کارفرما و مالیات آموزش تجارت رویکرد مفیدی برای بهبود است زیرا درآمد کسب و کارهای کوچک همچنان کم است و باعث می شود پول مشاغل کوچک برای سایر اولویت ها هزینه شود.” مدیر امور استانها برای چهارمین فدراسیون تجارت مستقل کانادا ، یک گروه لابی برای مشاغل کوچک.

آندره هورواتسا ، رهبر NDPL در جریان کنفرانس خبری روز بودجه خود ، گفت: “کاهش در آینده برق یا کاهش مالیات به مشاغل متداول کمک نخواهد کرد و مطمئناً به افرادی که قبلاً در آنجا کار می کردند کمک نخواهد کرد.”

رهبر حزب لیبرال ، استیون دل دوکاین ، در بیانیه ای گفت: “بودجه طرفدار تجارت کوچک نیست.” “ما ماه ها از این دولت خواسته ایم كه بلافاصله در بهبود اقتصادی انتاریو سرمایه گذاری كند ، در حالی كه مشاغل انتاریو منتظر مانده اند.”

دولت ماه گذشته مبلغ 300 میلیون دلار برای مشاغل تحت تأثیر “تعطیلات مرحله اصلاح شده 2” اعمال شده در تورنتو ، اتاوا ، پیل و یورك اعلام كرد. مشاغل همچنین اگر در مناطقی که در چارچوب جدید COVID-19 انتاریو تحت محدودیت های منطقه قرمز قرار دارند ، واجد شرایط درخواست آن صندوق باشند.

بودجه جدید استان ، کاهش مالیات بر دارایی 94 درصد از مشاغل انتاریو را به همراه خواهد داشت. دولت تخمین می زند که منجر به کاهش حدود 450 میلیون دلار درآمد سالانه به این استان شود. (فلیکر)

کاهش نرخ آب در بودجه فقط در مورد مصرف کنندگان بزرگ صنعتی و تجاری برق مانند کارخانه ها ، معادن یا آسیاب های چوبی اعمال می شود.

روکو روسی ، رئیس اتاق بازرگانی انتاریو ، در بیانیه ای گفت: “کاهش نرخ برق تجاری و صنعتی باعث رقابت بیشتر مشاغل انتاریو می شود و آنها را قادر می سازد تا در بهبود و رشد سرمایه گذاری کنند.”

در حالی که برای کیت بروکس ، مدیر برنامه های دفاع از محیط زیست ، کاهش نرخ آب “به نظر می رسد یارانه ای برای مشاغل بزرگ با هزینه متوسط ​​آنتاریایی ها باشد.”

فورد و محافظه کاران پیشرو در حال کاهش نرخ برق آبی با برنامه های انرژی سبز هستند که توسط دولت های قبلی لیبرال ارائه شده است. رایانه های شخصی پروژه های بادی و خورشیدی را مقصر افزایش قیمت برق می دانند ، اما در مورد اینکه چرا انرژی سبز واقعاً باید مقصر باشد ، شواهد متناقضی وجود دارد.

در خبرنامه روز بودجه دولت آمده است: “این تخفیف هزینه برق باعث می شود تا پولی که می توان برای ایجاد شغل بهتر هزینه کرد ، آزاد شود.”

تردیدی وجود ندارد که برای بهبود اقتصاد از اثرات COVID-19 به مشاغل سخت نیاز است.

آخرین گزارش بیکاری از آمار کانادا در روز جمعه نشان می دهد که انتاریو از ماه ژوئن نزدیک به 870،000 شغل اضافه کرده است. این هنوز هم تقریباً 290،000 شغل کمتر از سطح اشتغال استان قبل از موج اول و قفل همه گیر است.

مطلب جدید جذاب
کرم آبرسان - 21 کرم آبرسان قوی مناسب انواع پوست صورت 2022