تهدید به مرگ ، ازدحام بیش از حد و چند نقاب: یک راننده TTC در مورد زندگی در طول COVID-19 صحبت می کند

معمولاً ظاهری کثیف یا توهین است ، اما گاهی اوقات ، رانندگان اتوبوس که در نقاط داغ COVID-19 تورنتو کار می کنند ، بسیار بدتر می شوند.

یک راننده اتوبوس که با CBC News صحبت کرده بود تهدید به مرگ شد زیرا از یک مسافر خواسته بود ماسک خود را هنگام استفاده از یک اتوبوس در انتهای شمال غربی شهر ، محل زندگی برخی از محله ها که ویروس کرونا ویران کرده است ، قرار دهد.

اپراتور اتوبوسرانی که CBC تورنتو موافقت کرده است از ترس اینکه شغل خود را از دست بدهند او را شناسایی نکند ، می گوید اتوبوس هایی که از طریق West Humber و Rexdaleareasare سفر می کنند اغلب بسته بندی می شوند و “برخلاف تورنتو” رانندگان کاری نمی توانند برای جلوگیری از سوار شدن مردم انجام دهند. اقدامات فاصله فیزیکی کمیسیون حمل و نقل.

راننده که بسیاری از شیفت های ساعت شلوغی را در هنگام شیوع همه گیر کار کرده است ، گفت: “هر دو سیستم عامل در ایستگاه های Finch و Finch West پر است. ما همچنین سوار شدن به درب پشتی را انجام می دهیم و هیچ کنترلی روی ماسک ها یا هر چیز دیگری وجود ندارد.”

راننده در حالی که روزانه مورد COVID-19 شمارش می شود و میزان عفونت در شمال غربی و شمال شرقی شهر افزایش می یابد ، هشدار می دهد. مطالعات نشان می دهد که این بیماری به دلیل فقر ، اشتغال نامطمئن و بلوک های مسکونی پرمشغله ای که مردم به سختی می توانند فاصله خود را حفظ کرده و سرعت انتشار ویروس را کاهش دهند ، تأمین می شود.

مطلب جدید جذاب
چرا برخی از مسافران اجازه عبور از مرز کانادا و ایالات متحده را دارند و برخی دیگر این اجازه را نمی دهند

تعداد کمی از افراد در این محله ها فرصت کار در خانه را دارند و بسیاری از آنها بدون مراجعه به محل TTC ​​Busesto برای رفت و آمد به مشاغل خود بدون مراجعه به مراکز درمانی از این طریق استفاده می کنند.

راننده می گوید ، یکی از نگرانی های اصلی عبور از نقاط COVID-19 گرم است که مردم را برای مدت زمان طولانی در فضایی تنگ منتقل می کند و احتمالاً ویروس را به دیگران منتقل می کند.

“ما استرس و ترس داریم”

اگرچه TTChas اغلب از مسافران می خواست که منتظر اتوبوس خالی و ماسک بزنند ، اما راننده می گوید که این کار نمی کند ، زیرا کسی در آنجا نیست که قوانین را اجرا کند.

راننده گفت: “عدم اقدامات ایمنی از نظر عاطفی مالیات را تحمیل می كند. ما از ابتلا به COVID استرس داریم و ترسیده ایم.”

ادامه داد: “مردم باید به مکان مورد نظر خود برسند و هرکسی توانایی صبر در انتظار اتوبوس خالی یا سوار شدن به Uber را ندارد ، بنابراین آنها سوار اتوبوس پر شده می شوند.” “به خصوص در زمان های اوج مصرف ، باید تعداد بیشتری اتوبوس در جاده ها وجود داشته باشد.”

برخی از رانندگان TTC می گویند مسافران اغلب بدون ماسک سوار اتوبوس می شوند. (Rocco Signorile)

فقط در این ماه ، 12 کارمند در بخش Arrow Road TTC ، که شمال غربی تورنتو را خدمت می کند ، از نظر COVID-19 مثبت شده اند. یازده نفر از آنها اپراتورهای اتوبوس هستند.

اتحادیه حمل و نقل تلفیقی (ATU) Local 113 ، که نمایندگان کارگران حمل و نقل عمومی تورنتو است ، می گوید این تعداد نگران کننده است اما توضیح می دهد که برخی از این کارمندان می گویند ویروس جدید کرونا را از اعضای خانواده دریافت کرده اند.

سی بی سی تورنتو با دیگر رانندگان اتوبوس شاغل در شمال یورک که از مصاحبه کامل ترسیده بودند صحبت کرد ، اما همه گفتند که آنها می خواهند همان چیزها را داشته باشند ، بیشتر اتوبوس ها در جاده ها و کسی که در ایستگاه ها و ایستگاه های شلوغ منتظر است تا اطمینان حاصل کند مسافران ماسک دارند و برای حمل و نقل زیاد نیستند. وسایل نقلیه.

WATCH | پزشکان توضیح می دهند که چرا اکنون ماسک های سه لایه برای محافظت در برابر ویروس توصیه می شود:

پزشکان به س questionsالات بینندگان در مورد COVID-19 پاسخ می دهند از جمله اینکه چرا اکنون ماسک های سه لایه برای محافظت در برابر ویروس توصیه می شود. 5:22

رانندگان اتوبوس می خواهند قانون ماسک اجباری TTCto

از ژانویه ، TTC می گوید که پروتکل های ایمنی بی شماری مانند تمیز کردن روزانه چندین وسیله نقلیه و ایستگاه ها و اتوبوس های اضافی در مسیرهای شلوغ را معرفی کرده است.

استوارت گرین ، سخنگوی TTC در یک ایمیل توضیح داد که “هر روز بیش از 100 اتوبوس اضافی وجود دارد” ، در برخی از مسیرهای شلوغ مانند “Keele ، Jane ، Finch West”.

گرین گفت: “ما ناظران مسیر داریم که می توانند برای نظارت بر بارهای اتوبوس مستقر شوند و در سیستم شمارنده های ترافیکی داریم که تعداد مسافران را حساب می کنند.”

وی گفت: “هیچ ثبات و قابل پیش بینی بودن” وجود ندارد هنگامی که تلاش برای تعیین توقفگاههای خاص در ساعات خاصی از روز شلوغ است.

وی گفت: “آنچه در عوض انجام می دهیم نظارت بر بارهای اتوبوس در زمان واقعی از طریق فناوری خودكار شمارش مسافر و استقرار سرویس های اضافی در مواردی است كه بیشتر از همه مورد نیاز است.”

“در حال حاضر ، بیش از 93 درصد از کل سفرهای اتوبوس ، کمتر از 25 نفر را شامل می شود که نیم ظرفیت دارد.”

اما راننده بازنشسته اتوبوس و نماینده اتحادیه سابق Rocco Signorile می گوید که رانندگان دائما به او می گویند کدام مسیرها به طور مداوم شلوغ است و بسیاری عکس های اتوبوس های بسته بندی شده را برای او ارسال می کنند.

سوار بر روی اتوبوس شلوغی که قبلاً به ایستگاه مترو جین در تورنتو می رفت ، انباشته می شوند. (Rocco Signorile)

“من چندی پیش تصویری از توییتر ارسال کردم که نشان می دهد اولین توقف در آن است [the Kipling bus] جایی که 30 نفر منتظر بودند این اتفاق خیلی زیاد می افتد “، گفت Signorile.

کارلوس سانتوس ، رئیس ATULocal 113 ، که نزدیک به 12000 کارگر TTC را نشان می دهد ، می گوید که او اغلب با TTC ، TorontoMayor John Tory و حتی دولت فدرال در مورد یافتن راه هایی برای پایین نگه داشتن شماره های اتوبوس صحبت می کند.

سانتوس گفت: “من نمی دانم چه کار دیگری باید انجام دهم.” “ما به اجرای بیشتر احتیاج داریم اگر رانندگان ما به مردم بگویند که اتوبوس پر است یا به کسی می گویند ماسک بزند ، مشاجره هایی درگرفته است. این بی خطر نیست.”

TTC می گوید اگرچه ماسک اجباری است اما استفاده از این سرویس را شخصی بدون شخص منع نمی کند و برای افرادی که به دلایل معتبر پزشکی نمی توانند ماسک بزنند سیاست معافیت در نظر گرفته است.

در سرتاسر ایستگاه ها و اطلاعیه هایی که بیرون از اتوبوس ها گفته می شود ، یادآوری هایی وجود دارد که به مردم می گوید ماسک خود را بزنند. اما رانندگان اتوبوس CBC تورنتو گفتند که کافی نیست. آنها می خواهند همه نوع نوعی از پوشش صورت را حفظ کنند ، حتی اگر روسری باشد.

اپراتور اتوبوسرانی North York گفت: “بدون ماسک ، هیچ سواری”.

“هنگامی که یک نفر سوار اتوبوس می شود و از یکی سوگند نمی خورد ، این یک الگوی قبلی است و دیگران نیز دنبال می کنند.”