تیم های بحرانی بومی برای جایگزینی پلیس در چک های بهداشت روان در پروژه آزمایشی اسکاربورو

تیم های پاسخگویی به بحران به رهبری بومی ها ، بخشی از یک پروژه آزمایشی جدید را در اسکاربورو جایگزین افسران پلیس در تماس های بهداشت روان و بررسی سلامتی می کنند.

خدمات بومی کودک و خانواده تورنتو با پشتیبانی پلیس تورنتو و گروه های بهداشتی مستقر در جامعه ، خلبان را در منطقه جاده های کینگستون و گالووی طراحی و اجرا می کند.

جفری شیفر ، مدیر اجرایی Native Child and Family Services تورنتو ، گفت: “وقتی یکی از اعضای جامعه ما یک افسر متحدالشکل را می بیند ، یک تأثیر نسلی رخ می دهد و این واکنش آسیب زا می تواند روش روبرو شدن را تغییر دهد.” وی افزود نقش RCMP از نظر تاریخی كنترل و آواره كردن مردم بومی بود.

شیفر گفت که همه سطوح دولت اذعان کرده اند که نژادپرستی سیستمی در پلیس وجود دارد و تعداد نامتناسبی از سیاه پوستان و بومیان نه تنها در سیستم عدالت کیفری هستند ، بلکه از موارد برخورد مرگبار با پلیس نیز بیشتر است.

جفری شیفر ، با خدمات بومی کودک و خانواده از تورنتو ، (جو فیورینو / سی بی سی)

پس از كشته شدن جورج فلوید به دست یك افسر در مینه سوتا و در اینجا در تورنتو ، تلفات گسترده ای مبنی بر استرداد پول به پلیس برای بازپرداخت پلیس وجود داشته است ، كه زن سیاهپوست ، بومی و اوکراینی بود. مرگ وی از بالکن آپارتمان خود پس از ورود پلیس متحدالشکل برای انجام یک بررسی سلامت روان.

شیفر ، که از نژاد متیس و آلمانی است ، و در قلمرو بدون سد سالیش واقع در ونکوور ، قبل از میلاد متولد و بزرگ شده است ، گفت: “ما سرانجام اراده سیاسی را برای تغییر این هدف برای دستیابی به نتایج مختلف مشاهده می کنیم.”

وی گفت: “ما تشخیص می دهیم كه در شرایط خاص دخالت پلیس الزامی است و در صورت لزوم سازوكاری برای اطلاع پلیس و درگیر كردن آنها داریم.”

Regis Korchinski-Paquet در سن 29 سالگی پس از فراخواندن پلیس به آپارتمان وی در تورنتو درگذشت. (خانه تشییع جنازه Newediuk)

اما در مواردی که پلیس لازم نیست ، پزشکان آموزش دیده فرهنگی از Native Childand سایر سازمان های بومی. بررسی های سلامتی را انجام می دهند و با بحران های بهداشت روان ، خشونت خانگی و سایر اختلافات مقابله می کنند.

Native Child گزارشی از برنامه آزمایشی را برای تأیید و پیشنهاد بودجه از همه سطوح دولت به شهر تورنتوتیس ارائه می دهد. تیم های بحران می توانند تا بهار ظاهر و فعالیت کنند.

اریک لمینگ ، دانشجوی دکترای جرم شناسی در دانشگاه تورنتو ، در مورد استفاده از پلیس و استفاده از زور و پاسخگویی تحقیق کرده است ، به ویژه هنگامی که افراد بومی یا سیاه پوست درگیر آن هستند.

وی گفت: اولین پاسخ دهندگان غیر مسلح که لباس پلیس ندارند ممکن است بتوانند برخی از شرایط را که اغلب به اشتباه برای پلیس پیش آمده است ، کاهش دهند.

اریک لمینگ از اولین ملت Shabot Obaadjiwan در شرق انتاریو است. کاندیدای دکترای جرم شناسی در دانشگاه تورنتو تمرکز خود را بر استفاده از زور پلیس ، نظارت پلیس و تجربیات اعضای جامعه بومی و سیاه پوست با پلیس می گذارد. (اریک لمینگ)

لمینگ ، عضو اولین ملت Shabot Obaadjiwan در شرق انتاریو گفت: “این افراد می توانند بهتر درک کنند ، شاید کمی صبر بیشتری در مورد مشکلات مختلف داشته باشند ، موضوعاتی که در جریان است.”

“و به خصوص اگر آنها لباس ساده یا مسلح نباشند ، همچنین می تواند اثر آرام بخشی داشته باشد … آنها به عنوان کسی که برای کمک به آنها آنجا است ، به آنها گوش می دهد و آنها را قضاوت نمی کند یا آنها را به مجرم نمی کشاند ، درک می شود) سیستم عدالت. “

میگان گری ، سخنگوی سرویس پلیس تورنتو (TPS) در نامه ای به سی بی سی نیوز گفت که به طور فعالانه از پروژه آزمایشی پشتیبانی می کند و “در شرایط مناسب ، یک پاسخ مبتنی بر جامعه نه تنها می تواند به پلیس اجازه دهد در آنجا مردم بیشترین نیاز را داشته باشند بلکه می تواند نتایج بهتری برای همه جوامع بدست آورد. “

وی گفت ، در حالی که این پروژه در مرحله تحقیق و توسعه است ، در صورت فراخواندن پشتیبانی در جوامع بومی در خانه های غیرانتفاعی گابریل دومونت و مناطق اطراف ، بخش 43 به شما کمک خواهد کرد.

“با توجه به درخواست برای تخصیص مجدد بودجه از TPS به آژانس های اجتماعی ، این زمان ایده آل برای مشارکت مانند این است که روش های جدید و ابتکاری ارائه خدمات بهداشت روان ، آسیب دیدگان و ایمنی جامعه را در نظر بگیریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *