خرده فروشان کوچک در برابر سیاست قفل که به نفع فروشگاه های جعبه بزرگ است عقب نشینی می کنند

مشاغل کوچک در تورنتو و مناطق Peel این عادلانه نیست که آنها باید برای خرید حضوری بسته شوند در حالی که فروشگاه های بزرگ می توانند در صورت فروش کالاهای اساسی مانند مواد غذایی دیگر ، انواع کالاها را از لباس تا کتاب تا لوازم فنی بفروشند.

خرده فروشانی که در نقاط داغ COVID-19 انتاریو غیر ضروری تلقی می شوند ، مجبور شدند روز دوشنبه درهای خود را ببندند تا از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی کنند ، درست زمانی که بخش محاصره شده از قبل در فصل تعطیلات قرار دارد ، مهمترین دوره فروش آن است.

فدراسیون تجارت مستقل کانادا (CFIB) می گوید این درست نیست که این مغازه های کوچک باید فقط به خرید وانت حاشیه ای و فروش آنلاین محدود شوند ، در حالی که غول های خرده فروشی آزادانه می توانند درآمد خود را از دست بدهند.

دان کلی ، رئیس و مدیرعامل CFIB گفت: “متأسفانه داگ فورد حکم مرگ هزاران هزار شرکت را امضا کرده است.”

این سازمان از دولت انتاریو خواسته است تا این قوانین را تنظیم كند تا مشاغل كوچك بتوانند همزمان به سه مشتری حضوری خدمت كنند و در پایان یك سال دشوار برخی از درآمد خود را پس انداز كنند.

كلی می گوید كه سازمان او می خواهد دولت “یك استراتژی خرده فروشی كسب و كار كوچك” را اتخاذ كند كه در هر زمان بیش از شش نفر را در هر مشاغل به سه مشتری و 3 كارمند اجازه دهد.

مغازه ها در محله تورنتوس رونسسوالس پوسترهایی را در ویترین فروشگاه های خود آویزان می کنند که مردم را به خرید محلی در روز سه شنبه ترغیب می کند. قفل 28 روزه با هدف جلوگیری از افزایش در موارد COVID-19 شامل تعطیلی فروشگاه های غیر ضروری خرده فروشی است. (اوان میتسویی / CBC)

“ما فکر می کنیم که این می تواند فضای زیادی را برای فاصله فیزیکی فراهم کند ، برخی از فشارها را بر روی بچه های بزرگ که در حال دیدن جمعیت عظیم و طولانی و صف طولانی هستند ، فراهم می کند در حالی که اجازه می دهد شرکت های کوچک با شروع کار کمی از زندگی خود را تأمین کنند. در فصل تعطیلات کریسمس. “

نخست وزیر انتاریو ، داگ فورد ، روز دوشنبه گفت که توضیح می دهد که چرا خرده فروشان جعبه بزرگ فقط به فروش کالاهایی که ضروری است ، محدود نیستند ، زیرا در مانیتوبا هستند ، نخست وزیر انتاریو گفت که انجام این کار “یک کابوس تدارکاتی خواهد بود”.

“آنها اقلام ضروری در کل فروشگاه خود پخش کرده اند ، و سپس بر روی آن نظارت بر آنها ، ورود افراد به آنجا را محدود می کنند؟

“و اما در مورد مانیتوبا ، پس از صحبت با مدیرعامل WalmartCanada ، این مسئله مشکلات عظیمی را ایجاد می کند.”

TracyPepe تعجب می کند که چرا به نظر نمی رسد فورد همان مکالمه ها را با صاحبان مشاغل کوچک داشته باشد.

“من از دولت برای گرفتن این روش عصبانی هستم ، زیرا آنها به حرف های مردم گوش نمی دهند.”

صاحب The Scented L’air ، یک فروشگاه روغن ضروری در برامپتون ، اونت ، گفت که اطمینان حاصل می کند که فروش با خیال راحت همه چیز را برای او انجام می دهد.

وی گفت: “ما برای حفظ امنیت مشتریان خود کارهای زیادی فراتر از انتظار انجام داده ایم و پروتکل را دنبال می کنیم.”

این تجربه فروشگاهی در تجارت وی مهم است. “این روغن از روغنهای اساسی استفاده می کند که از نقاط مختلف دنیا وارد می کنم. من از طریق تجارت عطر ساز هستم و بنابراین این استودیو برای افرادی طراحی شده است که می توانند از طریق آن رایحه را یاد بگیرند.”

تماشا کنید | صاحب مشاغل کوچک ، تریسی په په ، ناامیدی خود را از نحوه برخورد با این قفل توضیح داد:

تریسی پپه ، مالک The Scented L’air در برامپتون ، اونت ، می گوید قفل کردن مشاغل کوچک مانند آن در حالی که اجازه می دهد فروشگاه های بزرگ خریدهای حضوری را باز نگه دارند ، روش صحیحی نیست. 0:38

په په گفت که او همچنین دوست دارد پیام های بهتری را در مورد آنچه که از آنها انتظار می رود هنگام خرید لوازم ضروری به مردم منتقل کند.

“والمارت ممکن است مواد غذایی بفروشد. من این را درک می کنم. اما این بدان معنا نیست که شما باید یک دسته کامل لباس را در این بین امتحان کنید. این یک بیماری همه گیر است و مگر اینکه آن پیام برای جامعه ارسال شود ، هیچ کس قصد ندارد این را جدی بگیرید. “

کلی آکرمن ، مالک مشترک Face to Face Games ، که یک فروشگاه تورنتو و دیگری در مونترال دارد و بیشتر به فروش بازی های رومیزی می پردازد ، گفت که او تلاش کرده است تا در تمام مدت بحران به نکات منفی نپردازد اما در زمین بازی یکنواخت تر است.

“این باعث می شود که من اشتباه نگاه کنم ، زیرا شما به عکس های Costco نگاه می کنید که مثل یک قوطی ساردین است و شما می گویید ، چگونه است که ما تقریباً 4000 فوت مربع داریم که نمی توانیم چهار مشتری در مغازه داشته باشیم؟”

بصورت آنلاین ، این تجارت بزرگترین خرده فروش آنلاین بازیهای کارتهای تجاری قابل جمع آوری مانند Pokmon در کانادا است. آكرمن گفت: “اما دو فروشگاه ما واقعاً روی بازی های رومیزی تمركز كرده اند ؛ ما پازل ، بازی ، چیزهایی برای خانواده شما ، كارهایی برای بچه ها انجام می دهیم.”

زمان بحرانی سال

او گفت که آنها هدایایی هستند که مردم برای کریسمس و هانوکاهند می دهند تا در خانه بمانند و اکنون در خانه بمانند که “ما همه چیز خوب را در Netflix به پایان رسانده ایم”.

“اگر در ماه مارس به من گفتی ، هی ، یک ماه انتخاب کن که امسال مجاز به فعالیت هستی و 11 ماه دیگر را تعطیل کنی ، این از هم اکنون تا 1 ژانویه خواهد بود. به طور معمول ما این زمان را دو تا سه برابر فروش روزانه خود می بینیم سال چون مردم برای خانواده ، دوستان خود خرید می کنند. “

وی گفت: در حالی که مشتریان هنوز می توانند خطوط داخلی را بخرند یا یک وانت در کنار هم ترتیب دهند ، اما قدرت فروشگاه به فروشگاه داخلی آن بستگی دارد ، اما وی گفت: “آنچه ما را از آمازون یا حتی Toys ‘R’ Us متمایز می کند توانایی ما در ارائه توصیه است.”

روز سه شنبه خریداران از یک Costco در Etobicoke حمایت می کنند. برخی از خرده فروشان بزرگ جعبه مجاز به فعالیت در فروشگاه در طول قفل 28 روزه با هدف جلوگیری از شیوع COVID-19 در انتاریو هستند. (اوان میتسویی / اخبار CBC)

وزیر امور مالی و معاون نخست وزیر ، کریستیا فریلند ، در مورد تعطیلی مشاغل در روز دوشنبه ، در مورد حمایت از مشاغل کوچک اظهار داشت: یارانه جدید اجاره به طور مستقیم به مستاجران پرداخت می شود با بودجه اضافی برای افرادی که تحت تأثیر اقدامات جدید بسته شدن و همچنین تمدید یارانه دستمزد قرار دارند برنامه

وی گفت: “این یک پیروزی برای صاحبان مشاغل کوچک است که در حال حاضر برای پرداخت اجاره و پرداخت صورتحساب و به ویژه برای کسانی که به دلیل دستور بهداشت عمومی مجبور به بستن درهای خود هستند و یا به طور قابل توجهی فعالیت خود را محدود می کنند ، تلاش می کنند.”

“همه ما اکنون می دانیم که در انتهای تونل واکسن های ایمن و م effectiveثر در راه نور است. برای هر کسب و کار زنده بسیار غم انگیز است که در بیشتر موارد همه گیر راه خود را باز کرده و سپس فقط دچار تزلزل شود. همانطور که پایان در چشم است. “

اگر خرده فروشان چهار هفته در اواخر ماه نوامبر و اوایل دسامبر از دست بدهند ، کار آنها تمام می شود. ما در حال حاضر تخمین می زنیم از هر هفت کسب و کار کوچک یکی به دلیل COVID-19 به طور دائمی بسته می شود.– دن کلی ، فدراسیون تجارت مستقل کانادا

اما کلی از CFIBsaid دقیقاً همان چیزی است که احتمالاً اتفاق می افتد.

“بر خلاف قفل شدن در ماه مارس و آوریل ، این اتفاق برای خرده فروشان در شلوغ ترین فصل خود اتفاق می افتد ، در زمانی که آنها تمام درآمد خود را کسب می کنند. اگر خرده فروشان چهار هفته در اواخر نوامبر از دست بدهند [and] اوایل دسامبر ، آنها تمام شده است. ما می توانیم تعداد بسته شدن مشاغل را سرسام آور ببینیم. ما در حال حاضر تخمین می زنیم که در نتیجه COVID-19 کسب و کارهای کوچک به طور دائمی بسته شوند. “

“این تعداد حتی می تواند در مکانهایی مانند مانیتوبا ، تورنتو و پیل ، که اکنون بار دیگر قفل های گسترده خرده فروشی وجود دارد ، بیشتر شود.”

اکرمن خوشبین است که تجارتش به یک آمار بسته شدن COVID تبدیل نخواهد شد ، اما تأکید می کند که “قدرت به عنوان مصرف کننده در دست ماست” تا تلاش بیشتری را برای تماس با یک فروشگاه محلی برای خرید در حاشیه تجارت الکترونیکی یک تجارت محلی انجام دهید سایت.

“شما می توانید به Costco بروید و آنجا هدیه بخرید ، یا می توانید برای حمایت از همسایگی خود راهی گران تر ، روشی نه چندان راحت ، اما زرق و برق تر”.

دو نقطه اتصال COVID-19 در انتاریو ، تورنتو و منطقه پیل ، محدودیت های جدیدی برای قفل شدن دارند ، که باید خریدهای داخل فروشگاه را فقط به کالاهای ضروری محدود کند. اما فروشگاه های بزرگ جعبه فروشی که مواد غذایی می فروشند از این روزنه به نفع خود استفاده می کنند ، در حالی که شانس کسب و کارهای کوچک وجود ندارد. 2:04

مطلب جدید جذاب
عمل لیفت شقیقه و مزایای آن