خرید کتاب پزشکی زبان اصلی

به گفته این فروشندگان ، جمع آوری کتاب از خرده فروشان یک گزینه است و اکثر خرید کتاب پزشکی زبان اصلی فروشندگان فقط می توانند دو یا سه جلد کتاب بخرند و آنها را در فروشگاه ذخیره کنند.

یوسف زاده تأکید کرد: شخصی که کتاب را در حد اعتدال می فروشد و از کتابفروشی ها جمع آوری می کند ، کتابفروش نیست ، بلکه دلال است. 10 سال پیش کتاب های صادق هدایت با قیمت جلد 10 هزار جلد در بازار به فروش می رسید. شخصی تمام کتابهای موجود در بازار را جمع آوری کرد و دانلود کتاب پزشکی انحصار کتابهای صادق هدایت به دست او افتاد. سپس قیمت این کتاب ها در هر جلد 50 هزار جلد بود. این دلال است!

خرده فروشان باید سرمایه مالی زیادی داشته باشند
کسی که بتواند تعیین کند کدام کتاب ممکن است در میان عناوین متعدد موجود در بازار کمیاب باشد ، باید تجربه و اطلاعات زیادی داشته باشد. یوسف زاده توضیح داد ، “این افراد باید بدانند چه کتابهایی به سرعت تمام می شود.” این بیشتر در مورد کتابهای دولتی صادق است ، مانند کتابهایی که در مجلات علمی و فرهنگی و دائرclالمعارف بزرگ اسلامی منتشر می شود ، زیرا این ناشران کتابهایی را چاپ می کنند که ناشران معمولی نمی توانند چاپ کنند. ؛ زیرا اگر ناشری خصوصی این کتابها را منتشر کند ، بسیار گران خواهد بود.

به گفته وی ، خرده فروشان علاوه بر تخصص در زمینه شناخت کتاب ، باید سرمایه مالی زیادی نیز داشته باشند تا بتوانند چندین جلد کتاب را در انبار ذخیره کنند. این کتابفروش افزود: این مشکلات وجود دارد و هیچ کاری نمی توان انجام داد مگر اینکه ناشر آنقدر قوی باشد که دائماً کتاب را دوباره چاپ کند تا کتاب همیشه در بازار موجود باشد ، در این صورت دلالان نمی توانند این کار را انجام دهند.
مرتضی مطهری ، معاون فنی ساختمان شهرداری منطقه 6 ، اجرای پروژه سفارش کتاب پس از انتقال آن به شهرداری منطقه 6 و 11 را در گرو آغاز پروژه توسط شهرداری منطقه 11 می داند. زیرا بیش از 90 درصد پروژه در این حوزه است.
اجرای پروژه سفارش کتاب در تهران باید از منطقه 11 آغاز شود
مرتضی مطهری ، معاون فنی ساخت منطقه 6 ، در گفت وگو با خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب زبان تخصصی پزشکی) درباره سرنوشت پروژه سفارش کتاب اظهار کرد: در پایان سال گذشته ، اجرای پروژه سفارش کتاب یا ” پاساژ فرهنگی “توسط شرکت شهرداری توسعه فضاهای فرهنگی تهران به شهرداری منطقه 6 تهران واگذار شد و در تابستان 1399 برنامه های پروژه توسط این شرکت خرید کتاب پزشکی زبان اصلی به شهرداری منطقه 6 ارسال شد.

وی طرح سفارش کتاب را در حیطه فعالیت شهرداری های 6 و 11 عنوان کرد و افزود: نقشه ها مربوط به منطقه روبروی دانشگاه تهران و خیابان فهر رازی ، “سفارش کتاب” بود؛ با توجه به اینکه اکثر پروژه ، یعنی. بیش از 90٪ در منطقه 11 واقع شده است ، پس از اجرای توسط پیمانکار این منطقه ، پروژه در منطقه 6 اجرا می شود.

مطهری در مورد اعتبار طرح جامع انتقال فرهنگ و ترتیب کتاب ، می افزاید: بخشی از 3 میلیارد تن از بودجه کل “طرح جامع فرهنگی” تهران به “سفارش کتاب” اختصاص می یابد. به شهرداری اختصاص می یابد. مابقی تحت پروژه “Craft Pass” ، که در حال انجام است ، توزیع می شود.

مطهری با اشاره به دلایل دیگر تاخیر در اجرای طرح سفارش کتاب ، گفت: علاوه بر موضوع تاخیر در ارائه طرح سفارش کتاب در شهرداری 6 ، اجرای چندین پروژه از جمله “مسیر دوچرخه سواری” در زیر پل کریم خان ، که باعث اختلاف سطوح شد ، Is.

معاون فنی ساخت شهرداری منطقه 6 ادامه داد: طرح کلی سفارش کتابها پس از ارائه به منطقه 6 توسط شرکت توسعه فضاهای فرهنگی ، باید به تأیید سازمان مشاوره ، زیر گروه معاونت فنی ، مهندسی عمران شهرداری تهران حراج پس از تأیید نهایی انجام می شود.

مطهری با بیان اینکه ارائه پروژه به مرکز توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری صحیح به نظر نمی رسد ، افزود: برای تسهیل پروژه به دلیل برخی محدودیت ها در محدوده ورودی دانشگاه تهران ، شهرداری منطقه 6 با شهرداری مشورت کرد. برای خرید کتاب پزشکی توسعه فضای فرهنگی

موضوع ایجاد “نظم کتاب” به عنوان پاساژ فرهنگی در پایتخت برای اولین بار در سال 1397 توسط احمد مسجدجامعی ، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران مطرح شد. هدف اصلی این پروژه خرید کتاب پزشکی با تخفیف حفظ طبیعت فرهنگی این منطقه با سازماندهی تأمین کنندگان و شناسایی کتابفروشان قدیمی با قاچاقچیان کتاب است.

مرحله اول از سری کتابها شامل Fahr Razi ، خیابان 16 آذر ، قدس است و مرحله دوم پروژه تا چهار راه دانشکده سلام خبر ادامه می یابد. همچنین فاز سوم مجموعه کتابها شامل خیابان کریم خان ، از میدان هفت تایر تا خیابان حافظ است.

پروژه راه اندازی کتاب در سال 1398 به شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تهران سپرده شد. اما پس از چندین بار اعلام مناقصه به دلیل عدم وجود داوطلب ، این پروژه در نهایت به دو شهرداری مناطق 6 و 11 تهران برای اجرا سپرده شد ، بنابراین این دو شهرداری مسئولیت اجرای پروژه را بر عهده خواهند داشت. اما تقریباً یک سال پس از واگذاری پروژه و همچنین تخصیص بودجه ، هیچ برنامه ای برای اجرای این طرح یا کتاب پزشکی حتی پیش بینی شروع حفاری اعلام نشده است. به نظر می رسد مشارکت دو منطقه شهرداری فروش کتاب پزشکی ، که می تواند سرعت پروژه را افزایش دهد ، مانعی برای پیشرفت پروژه است.