دنا پلاس توربو • ❤️ فانی لند

علی 1397/2/6 پاسخ سلام دوست عزیز منم با نظر دوستمون موافقم عقبش از جلو تنگتره امیر 1397/2/13 همیشه عقبش از جلوش تنگ تر بوده اگه ایران خودرو مهندسیش گل نکنه. Ami 1397/3/21 در جواب به دوستی که گفته بود سورن اینو میزنه باید بگم این ماشین تا سرعت۱۳۰مثل سورن عمل میکنه ولی بعد۱۳۰یعنی زمانی که باهم میدن دنده چهار دنا جلو میوفته به دلیل یه سری تغییرات که دنارو۱۷۰اسب کرده(دنا توربو به صورت فابریک۱۷۰اسب داره)بخاطر همین سورنو میکنه تو آینه و توی دور وحشتناک شتابگیری میکنه و راحت۲۳۵میره در حالیکه سورن نهایت۲۲۵میره من ازین حرفا منظورم این بود که موتور دنا توربو حدود بیست اسب قوی تر از سورنه و اگه دنا ریمپ شه حدود۲۰۰اسب قدرت میده و میتونه با ماکسیما دنده ای رقابت کنه تا یه جاهایی بنظر من دنا ریمپ اصولی بشه راحت۲۵۰میخوابونه واقعا زیر۱۰۰میلیون کمتر ماشینی پیدا میشه که این قدرتو داشته باشه سجاد 1397/3/29 با سلام .

دنا از پرادو از عرض بزرگ تره و کنترلش خیلی سخته مخصوصا خانوما،خلاصه که اگه من انقدر پول داشتم یه پارس u5 میگرفتم دستی تقویتش میکردم نه توربو هر چند که u5 توربو استاندارد هست،و بعدش هم سرب ریزی میکردم تا وزنش بره بالا دیگه هیچ ماشینی حرفی در برابرش نداشت،سر جمع سمند و سورن و دنا مناسب جاده و شهرستان های خلوت هست، اینجا تو تهران با توجه به خیابان ها و ترافیک گزینه مناسبی نیست،یه چیز عجیب دیگه! ۷۷۴۱ 1397/2/20 بله تفاوت دارد دنده های ۱و۲ تفاوت دارد۸ حسن 1397/7/4 سلامواقعا نمیدونم بعضیها با چه علمی نظر میدنمشکل دنا که یکم مهم به نظر میرسه ناهماهنگی موتور و گیربکس موقع دنده پنج هستشسایر موارد مشکل خاصی نداره مگر اینکه بعضی مثل بعضی دوستان بخوان با کیا و هیوندا مقایسه کنن که البته اونا هم قیمت خودشونو دارن!

مطلب جدید جذاب
آینه کاری مدرن و شیک دیوار و ستون منزل

خدایی الان فهمیدم قبلاً فقط یه لگن خشکی سوار می شدم که فقط اتومات ۴ دنده ۲۰ سال پیش رنو بود و الان فهمیدم که واقعاً برای کشاورزای مکزیک طراحی شده و تنها خیرش برا من این بود که نسبت به این ماشینا، خوب پول نقد برام کرد.کسایی که قصد خرید دارن، انتخاب کنند.وسلام.

این دستگاه که بعضا به آن مختل یاب ردیاب هم نیز گفته می شود با ارسال پارازیت و اختلال در امواج ارسالی و دریافتی از جی پی اس به ماهواره ردیاب باعث پنهان ماندن راننده می گردد . قابلیت های نظارت دستگاه ردیاب ممکن است بسته به مدل آن متفاوت باشد اما دستگاه های ردیاب وسیله نقلیه را می توان با لوازم جانبی اضافی بهبود بخشید تا امنیت بیشتری برای وسایل نقلیه %link1% شما فراهم شود.