دوچرخه ثابت ارزان و قیمت عالی برای کاهش وزن

همانطور که میدانید دوچرخه ثابت امکان ایجاد سختی در رکاب زدن را دارد بنابراین با استفاده از 3 متغییر زمان رکاب زدن ، درجه سختی و سرعت رکاب زدن میتوان برنامه های متنوعی برابی کاهش وزن و فرم دهی به ران و باسن بوجود آورد . این نوع دوچرخه شباهت بسیار زیادی را به دوچرخههای معمولی دارد و پشتی زین میباشد. به تدریج مقاومت را افزایش دهید تا پاهای شما سریع تر از سرعت کنونی نتوانند حرکت کنند. همزمان با بلند کردن باسن خود، دستان خود بر روی دوچرخه را ورزش دهید و سعی کنید شانه ها و بازوهای خود را آرام و بدون حرکت نگه دارید.

تحقیقات ثابت کرده است که افراد دارای اضافه وزن می توانند با استفاده از دوچرخه ثابت، کالری را با سرعت بیشتری بسوزانند. بخش ورزش و تناسب اندام نمناک مثل همیشه تاکید می کند قبل از شروع برنامه تمرینی با پزشک یا متخصصی در زمینه ورزش خود مشورت کنید. در بخش تجهیزات رشته های ورزشی لوازم مورد نیاز برای رشته های مختلف ورزشی مانند فوتبال، والیبال و بسکتبال، ورزش های آبی، لوازم اسکی، اجاق ها و یخچال های کمپینگ را می توانید بررسی کنید. استفاده از دوچرخه ورزشی بین 30-45 دقیقه به مدت 2-3 هفته می تواند به کاهش چربی شکم نکات خرید دوچرخه ثابت کمک می کند.

در این مدل از دوچرخه اعمال مقاومت مانند حالت الکترو مگنتی است با این تفاوت که تنظیم درجه سختی به صورت دستی انجام میشود. حتما شانه های خود را آرام نگه دارید و باید اجازه دهید پاها تمرین را انجام دهند و از فشار روی بازوها خودداری کنند. شما باید مقاومت دوچرخه را بالا نگه دارید تا پاهای تان بدون چرخاندن، کنترل شوند.

همیشه زانوی خود را در حالت خمیده نگه دارید. برای انگیزه بیشتر با یک دوست ورزش کنید تا اطمینان حاصل کنید که همچنان به برنامه های خود پایبند هستید. سهولت تنظیمات: اگر قرار است علاوه بر خودتان، دیگران هم از دوچرخه استفاده نمایند، بهتر است وسیلهی ورزشی شما قابلیت تنظیم زین، دسته و ارتفاع را داشته باشد تا هر کس بر اساس قد و جثهی خود آن را تنظیم و مورد استفاده قرار دهد. وقتی میخواهید یک دوچرخه ثابت برای استفاده خانگی بخرید باید قیمت، ویژگیها و فضایی که اشغال میکند را در نظر بگیرید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت در دیوار لطفا از سایت ما دیدن کنید.