روز دوشنبه تورنتو و پیل به سمت قفل COVID-19 حرکت می کنند در حالی که انتاریو سعی دارد “بدترین حالت” را متوقف کند

روز جمعه ، داگ فورد ، نخست وزیر اعلام کرد ، تورنتو و منطقه Peel در 12:01 بامداد دوشنبه در حال “قفل” هستند ، زیرا انتاریو سعی می کند افزایش شدید موارد COVID-19 را مهار کند.

این خاموش شدن حداقل 28 روز طول خواهد کشید ، برابر با دو دوره انکوباسیون برای ویروس کرونا ، و این استان می گوید به دلیل نقض قوانین بهداشت عمومی 750 دلار جریمه می کند.

فورد به خبرنگاران گفت: “اقدامات بعدی برای جلوگیری از بدترین سناریو لازم است.”

در همین حال ، مناطق دورهام و واترلو در حال انتقال به مناطق “کنترل” قرمز هستند در حالی که هورون-پرت ، سیمکو-مسکوکا ، جنوب غربی انتاریو و ویندزور در حال حرکت به منطقه “محدود کردن” نارنجی هستند.

محدودیت های قفل تورنتو و پیل شامل موارد زیر است:

 • بدون تجمع در محیط داخلی با افراد خارج از خانه شخص
 • افرادی که به تنهایی زندگی می کنند می توانند با یک خانواده دیگر ارتباط نزدیک داشته باشند.
 • اجتماعات در فضای باز به 10 نفر محدود می شود.
 • رستوران ها فقط به بیرون بردن ، رانندگی و تحویل محدود می شوند.
 • خدمات مذهبی ، تشییع جنازه و عروسی محدود به 10 نفر در داخل خانه یا 10 نفر در فضای باز است.
 • سالن های ورزشی تعطیل هستند
 • خرده فروشی ها و مراکز خرید غیر ضروری فقط به وانت یا تحویل کنار ماشین محدود می شوند.
 • خدمات مراقبت شخصی ، کازینوها و سالن های بینگو بسته است.
 • موسسات دوره متوسطه ، به استثنای برخی موارد ، مانند آموزش بالینی ، به سمت آموزش مجازی حرکت می کنند.
 • داروخانه ها ، مطب های پزشک و دندانپزشک ، فروشگاه های مواد غذایی ، خدمات ضروری همچنان باز است.
 • مدارس نیز باز خواهند ماند.

بستری شدن در بیمارستان 22٪ ، ویزیت ICU 50٪

این اقدامات در حالی گزارش شده است كه انتاریو 1،418 مورد دیگر از بیماری COVID-19 گزارش كرده است.

این استان روز جمعه اعلام کرد که هشت نفر دیگر مبتلا به COVID-19 کشته شده اند و شمار رسمی کشته ها را به 34451 نفر رسانده است. در این ماه تاکنون 315 نفر بر اثر COVID-19 در انتاریو جان خود را از دست داده اند.

مطلب جدید جذاب
با گسترش عرضه در سراسر آمریکای شمالی، "ترانک دوپ" خطرناک در آلبرتا شناسایی شد

فورد گفت ، تقریباً 80 درصد موارد گزارش شده در روزهای اخیر مربوط به مناطقی است که در مناطق قرمز قرار دارند. در همان زمان ، بستری شدن در بیمارستان 22 درصد افزایش یافته و پذیرش در مراقبت های ویژه 50 درصد افزایش یافته است.

تماشا کنید | وزیر بهداشت کریستین الیوت در مورد آنچه در میان محدودیت های جدید بسته و بسته است:

وزیر بهداشت کریستین الیوت در این ویدئو توضیح می دهد که چه چیزهایی باز خواهد شد و چه چیزهایی بسته خواهد شد. 2:19

مقامات بهداشتی و سیاستمداران محلی در تورنتو و پیل از محدودیت های اضافی گسترده تر و گسترده تر حمایت و حمایت عمومی کرده اند. هر دو منطقه به طور مداوم تعداد موارد روزانه بالا و میزان مثبت تست هشدار دهنده را ثبت می کنند. مقامات محلی در یورک به جای اقدامات بسیار هدفمندی تلاش کرده اند.

شهردار مارکام از تورنتو ، ساکنان پیل خواست که به منطقه یورک سفر نکنند

روز جمعه ، شهردار ماركام ، Frank Scarpittiururung ، ساكنان تورنتو و پیل را وادار كرد تا برای گردهمایی یا خرید برای تعطیلات به منطقه یورك سفر نكنند.

منطقه یورک ، که میزان مثبت آن در حدود 6 درصد است ، به دلیل “انطباق زیاد” توسط مردم و مشاغل ، قفل احتمالی را انتخاب کرد. با این حال ، این منطقه از استان می خواهد تا قوانین منطقه قرمز را در اطراف مراکز خرید تشدید کند ، که به گفته او اکنون در محاصره تورنتو و پیل مورد نیاز است.

در این گزارش آمده است که پلیس و مأمورین آئین نامه در مناطقی که ازدحام جمعیت مورد توجه است مانند مراکز خرید ، خرده فروشان جعبه بزرگ ، فروشگاه های مواد غذایی و سالن های ضیافت ، اجرای قانون را افزایش می دهند.

موارد جدید شامل 393 مورد در تورنتو ، 400 مورد در منطقه Peel و 168 مورد در منطقه York است. از زمان گزارش اولین عفونت در اواخر ژانویه ، این استان اکنون بیش از 100000 مورد تأیید شده بیماری را مشاهده کرده است.

مطلب جدید جذاب
فرایند جالب ساخت پیستون موتور + فیلم

این استان نسخه به روز شده ای از چارچوب COVID-19 خود را منتشر کرد تا مشخص کند چه عواملی در حین قفل تغییر خواهد کرد.

می توانید این تغییرات را در سند زیر بخوانید:

اقدامات فوری بررسی های مختلط

همچنین روز جمعه ، این استان 600 میلیون دلار كمك برای مشاغل واجد شرایط مورد نیاز برای بستن یا كاهش قابل توجه خدمات خود در نتیجه اقدامات جدید اعلام كرد.

با این وجود ، فدراسیون مشاغل مستقل کانادا نگران است که این قفل برای صاحبان مشاغل کوچک در تورنتو و منطقه پیل “ویرانگر” باشد و از دولت می خواهد تا سیاستی را برای تجارت های کوچک با محدودیت ظرفیت تدوین کند.

در بیانیه مکتوب فدراسیون آمده است: “محدودیت های امروز یک بار دیگر یک مزیت ناعادلانه را برای اپراتورهای بزرگ جعبه مانند Walmart و Costco ایجاد می کند و خرده فروشان خیابان اصلی را به دوش می کشند.”

وی افزود: “این فروشگاه های بزرگ می توانند باز باشند در حالی كه خرده فروشان كوچك مجبور به تعطیلی در شلوغ ترین فصل سال می شوند ، این امر مستقیم به روده مشاغل مستقل منجر می شود.”

کالین فورنس ، اپیدمیولوژیست کنترل عفونت در دانشگاه تورنتو ، گفت که اقدامات جدید احتمالاً باعث گسترش سرعت ویروس در جامعه می شود ، اما برای کاهش چشمگیر تعداد موارد افزایش یافته کافی نیست.

وی گفت که دولت هنوز اقدامات مجاز صحیح در مورد شیوع ویروس را محدود نمی کند.

وی گفت: “ما اجازه می دهیم عروسی ها برود ، ما اجازه می دهیم مراسم مذهبی اتفاق بیفتد.” “اینها چیزهایی است که بدون ماسک اتفاق می افتد ، مانند آواز خواندن و در آغوش کشیدن ، این نوع چیزها. ما [have] تا آنها را متوقف کند. ”

فورنس گفت: قفل کردن برای کاهش سطح عفونت به جایی که مردم بتوانند با خیال راحت برای تعطیلات جمع شوند ، کافی نیست.

رئیس فدراسیون معلمان ابتدایی انتاریو ، دولت را به دلیل آنچه او خودداری از تأیید ارتباط بین مدارس باز و افزایش موارد COVID-19 اعلام کرد ، مورد انتقاد قرار داد.

مطلب جدید جذاب
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

سام هاموند در بیانیه ای گفت: “با دور زدن مدارس با اعلامیه قفل امروز ، فورد و وزیر آموزش و پرورش لچه اجازه می دهند كه مدارس باز بمانند ، و هیچ اطلاعاتی برای ادعای آنها مبنی بر عدم انتشار ویروس کرونا توسط مدارس تأیید می شود.”

اتحادیه خواستار افزایش تدابیر برای محافظت از مدارس از جمله کلاسهای کوچکتر و تهویه بهتر است.

COVID-19 هنوز در سایر مناطق استان در حال گسترش است

سایر واحدهای بهداشت عمومی که براساس موارد استان افزایش دو رقمی گزارش کرده اند ، عبارتند از:

 • اتاوا: 77
 • دورهام: 46
 • ویندزور: 45
 • میدلکس-لندن: 27
 • منطقه هالتون: 36
 • همیلتون: 36
 • سیمکو مسکوکا: 33
 • واترلو: 28
 • ولینگتون-دافرین-گلف: 26
 • نیاگارا: 21
 • گری بروس: 21

تمام ارقام استفاده شده در این داستان در به روزرسانی روزانه وزارت بهداشت یافت می شود که شامل اطلاعات مربوط به حداکثر تا ساعت 4 بعد از ظهر روز قبل است. تعداد موارد مربوط به هر منطقه خاص در روز تولد ممکن است با آنچه توسط واحد بهداشت عمومی محلی گزارش شده است ، که اغلب از زمان تاخیر در سیستم استانی جلوگیری می کند ، متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، در 24 ساعت گذشته ، گری بروس سه مورد جدید ، Middlesex-London 27 مورد و واترلو 39 مورد را گزارش کرده است.

عفونت های تازه تأیید شده جمعه پس از سه روز کاهش متوسط ​​، هفت روز را به 1373 رسانده اند.

این آزمایشگاه ها در حالی انجام می شود که آزمایشگاه های انتاریو 48173 آزمایش ویروس کرونا را انجام داده اند که بیشترین آزمایش در یک روز از 8 اکتبر بوده است. استان میزان مثبت بودن آزمایش را 3.6 درصد گزارش کرده است.

شبکه آزمایش انتاریو در حال حاضر ظرفیت حداکثر 50000 آزمایش روزانه را دارد. دولت استان گفته است که امیدوار است تا اواسط دسامبر ظرفیت را به 100000 آزمون در روز افزایش دهد.

شبکه آزمایشگاه های انتاریو در روز جمعه 20 نوامبر 48173 نمونه آزمایش ویروس جدید کرونا را پردازش کرد ، این بیشترین آزمایش در یک روز از 8 اکتبر است. برای افزایش سرعت موارد و بستری شدن در بیمارستان. (اوان میتسویی / CBC)

در سراسر کشور 12،623 مورد عفونت تایید شده و فعال COVID-19 وجود دارد که 5 مورد کمتر از دیروز است. این سومین روز متوالی بود که تعداد پرونده های حل شده پس از رسیدگی به بالاترین موج دوم یعنی 12،932 مورد فعال در 17 نوامبر ، از موارد جدید بالاتر بود.

تعداد افراد در بیمارستان های انتاریو با موارد تأیید شده بیماری به 518 نفر کاهش یافت که از 526 نفر کاهش یافته است. بیماران تحت مراقبت های ویژه تحت درمان با چهار نفر به 142 نفر کاهش یافته اند ، اما بیماران در ونتیلاتور با افزایش چهار نفر به 92 نفر رسیده اند.

قابل توجه است ، گزارش داخلی از خدمات مراقبت های ویژه انتاریو ، که توسط منابع با CBC تورنتو به اشتراک گذاشته شد ، تعداد بیماران در ICU را 150 نفر اعلام کرد. هفته گذشته ، مقامات بهداشت عمومی گفتند که آستانه قبل از جراحی ها و اقدامات دیگر لغو می شود تا بتواند COVID را لغو کند. -19 بیمار.

دستورات بهداشتی تا 21 دسامبر تمدید شد

در همین حال ، دولت استانی روز جمعه اعلام کرد که دستورات بهداشت عمومی که هم اکنون در سراسر انتاریووی در حال اجرا هستند حداقل برای یک ماه دیگر در این کشور باقی خواهند ماند.

این استان گفت که دستورات فعلی تحت قانون بازگشایی انتاریو تا 21 دسامبر به قوت خود باقی است.

وکیل دادگستری سیلویا جونز با ابطال یک جانبه از دستورات ، اطمینان حاصل خواهد کرد که این استان می تواند بحران سلامت را برطرف کند و خدمات مهمی مانند مراقبت های بهداشتی را ارائه دهد.

تماشا کنید | صاحب رستوران درباره اینکه چگونه محدودیت های جدید می تواند بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می کند:

محدودیت های جدید COVID-19 برای مناطقی از انتاریو که در منطقه قرمز سیستم هشدار استان هستند ، در حال اعمال است. آوی یوشیدا ، که ماه گذشته یک رستوران رامن در تورنتو افتتاح کرد ، توضیح می دهد که یک قفل احتمالی چه تاثیری بر تجارت وی دارد. 6:18