سازنده دوچرخه و کالاهای کودکانه کوربک Dorel ممکن است با قیمت 14.50 دلار در هر سهم خصوصی شود

سازنده مستقر در مونترال ، شرکت های Dorel Industries Inc. توافق اساسی را به دست آورده است که طبق آن شرکت ذکر شده در TSX توسط گروهی به رهبری Cerberus Capital Management و خانواده ای که سهام شرکت های چند رأی شرکت را کنترل می کنند ، خصوصی است.

بر اساس این پیشنهاد ، گروه خریداران ، شامل خانواده شوارتز که این شرکت را در دهه 1960 تأسیس کرده اند ، برای هر سهم 14.650 دلار برای هر سهم که قبلاً در اختیار ندارند ، پرداخت می کنند. ارزش این شرکت برای صرفاً خجالتی 500 میلیون دلار است.

این ارزش شرکت را درمورد جایی که جمعه بود ، در حالی که هر سهم با 14.39 دلار بسته می شد ، ارزیابی می کند. اما این بعد از مدت طولانی از ماه مارس ، زمانی که شرکت در عمق COVID-19 پایین تر از 1.50 دلار به ازای هر سهم رسید ، اتفاق می افتد.

خانواده شوارتز در حال حاضر حدود 6 میلیون سهم یا 20 درصد از شرکت را در اختیار دارند ، اما آنها 60 درصد از آرا company’s شرکت را کنترل می کنند.

در هنگام افتتاح TSX در روز دوشنبه ، سهام بیش از 15 دلار برای هر سهم معامله شد ، بالاتر از پیشنهادات تصرف و نشانه این است که سرمایه گذاران فکر می کنند پیشنهاد حتی بهتر نیز می تواند باشد.

مدیر عامل شرکت مارتین شوارتز عضوی از خانواده است که سهام رأی گیری دورل را کنترل می کند. (فرانسوا روی / مطبوعات کانادایی)

این معامله به دنبال خرید کلیه سهام برجسته این شرکت است که در حال حاضر مالک آن نیستند. این خانواده در بیانیه ای اعلام كرد كه آنها به هیچ معامله احتمالی دیگری از جمله خود خریدن یا فروش دارایی علاقه ندارند.

این خانواده برای اولین بار به علاقه خود برای یافتن شریک زندگی کمک کردند تا در دسامبر 2019 شرکت را خصوصی بازگردانند.

پیش از افتتاح بازارها ، این شرکت گفت: “دورل از 10 نوامبر سال 2020 انحصاری گروه خریداران را برای تکمیل مذاکرات و انعقاد قرارداد معامله قطعی بین دورل و گروه خریداران اعطا کرده است.”

این شرکت محصولات مختلفی را تولید می کند که عمدتا برای کودکان و خانواده ها از جمله دوچرخه های تحت Cannondale ، Schwinn ، GT ، Mongoose ، Caloi و IronHorsebrands استفاده می شود.

آنها همچنین محصولاتی مانند صندلی های اتومبیل را با نام های تجاری Maxi-Cosi ، Quinny ، Tiny Love ، Safety 1st ، Bb Confort ، Cosco و Infanti تولید می کنند.

این شرکت حدود 8000 کارمند با فعالیت در 25 کشور جهان دارد و در سال گذشته حدود 2.6 میلیارد دلار فروش رزرو کرده است.