سناتور با هدف جلوگیری از پورنو “خشونت آمیز” ، تأیید سن برای سایت های آنلاین را اجباری می کند

جولی میویل-دخن ، سناتور مستقل کبک ، خواستار سرکوب مصرف پورنوگرافی آنلاین توسط جوانان از طریق قانون جدید است که سایت های پورنو را مجبور می کند سن همه کاربران را تأیید کنند.

Miville-Dechne لایحه ای را به نام S-203 معرفی کرده است که براساس آن سایت های پورنو مانند PornHub متعلق به کانادا به یک سایت به اشتراک گذاری ویدیو تبدیل می شود که محتوای بزرگسالان را به دلیل عدم بررسی سن کاربر قبل از مرور ، از نظر کیفری مسئول می داند.

Miville-Dechne ، که در سال 2018 توسط نخست وزیر جاستین ترودو منصوب شد ، گفت کودکان و نوجوانان باید در برابر مواد گرافیکی محافظت شوند که به گفته وی می تواند ذهن آنها را آلوده کند و جلوگیری از دسترسی از طریق قانون بهترین راه برای انجام این کار است.

“اگر خردسال باشید ، اگر 18 سال به بالا طبقه بندی شود نمی توانید یک فیلم ببینید. اگر خردسال باشید ، نمی توانید پلی بوی بخرید. اما اگر خردسال باشید ، کامل دارید ، دسترسی بدون محدودیت و از هر نوع مانع به 4.5 میلیون سایت پورنو در سراسر جهان ، “Miville-Dechne به سی بی سی نیوز گفت.

“من درگیر جنگ صلیبی علیه پورنو نیستم. من فقط می خواهم از بچه ها در برابر پورنو محافظت کنم که به طور گسترده در این وب سایت ها نشان داده می شود و به هیچ وجه چیز نرم نیست. این سخت است ، سخت است و خشونت آمیز است.”

این سناتور ادعا می کند پورنو معنای رابطه جنسی را برای مصرف کنندگان خود تحریف می کند ، زنان را به عنوان اشیایی که توسط شرکای آنها مورد استفاده و سو ab استفاده قرار می گیرد نشان می دهد و از طریق به تصویر کشیدن مکرر سیلی زدن ، خفگی ، خندیدن و کشیدن مو باعث پرخاشگری فیزیکی می شود.

“جهانی خیالی که در آن زنان مورد آزار قرار می گیرند”

وی گفت: “این یک دنیای فانتزی است که زنان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. این به هر دو جنس یک چشم انداز پیچیده می دهد که جنسیت چیست.”

Miville-Dechne گفت: یک مطالعه منتشر شده در مجله Archives of Sexual Behavour نشان داد که نوجوانانی که از پورنوگرافی خشونت آمیز استفاده می کنند شش برابر بیشتر از کسانی که پورنوگرافی بدون خشونت استفاده می کنند و یا هیچ پورنوگرافی ندارند ، پرخاشگری جنسی دارند.

وی همچنین به تحقیقات استرالیایی اشاره کرد که نشان می دهد مصرف مکرر پورنوگرافی توسط جوانان می تواند منجر به “مصرف اجباری” شود مانند انتظارات غیر واقعی اعتیاد در مورد تجارب جنسی ، ترس و اضطراب ، مشکلات عزت نفس و دیدگاه تحریف شده در مورد بدن آنها .

در حالی که محدودیت های اجتماعی افراد بیشتری را مجبور به انجام فعالیت های جنسی در اینترنت کرده است ، مصرف پورنو در طی همه گیر COVID-19 سر به فلک کشیده است. (Shutterstock / Empirephotostock)

مریلین ایوانز ، یک زن انتاریوئی که سازمان Parents Aware را در سال 2016 برای مقابله با مصرف پورنو در میان جوانان ایجاد کرد ، از لایحه Miville-Dechne حمایت می کند.

وی گفت: “كودكان در این سایتها در حال مشاهده هستند كه محتوای شدید ، خشونت آمیز و غالباً غیرقانونی جنسی را پیدا می كنند. عدم اجرای تأیید سن برای كانادا خطرناک و غیرمسئول است.”

در حالی که محدودیت های اجتماعی افراد بیشتری را مجبور به انجام فعالیت های جنسی در اینترنت کرده است ، مصرف پورنو در طی همه گیر COVID-19 سر به فلک کشیده است.

PornHub گزارش کرده است که از زمان شروع قفل شدن مربوط به همه گیری ، بازدید سایت به سایت خود 23 درصد افزایش یافته است ، با بیش از 100 میلیون بازدید روزانه از سایت در هر روز. سایت مستقر در مونترال یکی از پربارترین سایت های جهان است ، به طور متوسط سالانه بیش از 100 میلیارد بازدید ویدیو.

در حالی که اطلاعات عادی مشاهده پورنو در کانادا وجود دارد ، Miville-Dechne گفت کاملاً مشخص است که تعداد قابل توجهی از آن مصرف کنندگان پورنو جوانان هستند.

“ما می خواهیم چه نوع جامعه ای باشیم؟”

Miville-Dechne ، روزنامه نگار سابق ، به مطالعه 2014 توسط MediaMatters مستقر در اوتاوا اشاره کرد که نشان می دهد 40 درصد از کل پسران دبیرستان پورنو را به صورت آنلاین دیده اند ، 28 درصد آنها حداقل یک بار در روز یا یک بار در هفته به آن نگاه می کنند و 7 درصد دختران می گویند که پورنو تماشا کرده اند.

وی گفت: “ما می خواهیم چه نوع جامعه ای باشیم؟ متوسط ​​سن برای دیدن پورنو 11 سال است. خوب ، این خیلی جوان است.”

این لایحه باعث می شود که مواد صریح جنسی در دسترس یک خردسال در اینترنت باشد ، این یک جرم قانون کیفری محسوب می شود.

مجازات اولین جرم با یک جزای نقدی بیش از 10 هزار دلار برای یک شخص و 250 هزار دلار برای یک شرکت مجازات خواهد بود. جریمه برای جرایم بعدی قابل توجه تر خواهد بود.

MindGeek ، شرکت کانادایی که مالک PornHub و سایر سایت های اصلی جریان مانند Brazzers ، Digital Playground ، Men.com ، Mofos ، Reality Kings ، Sean Cody و WhyNotBi.com به درخواست های اظهار نظر در مورد قانون جدید پاسخ نداد.

در حالی که این لایحه خود حکم نمی کند که این سایت ها چگونه سن کاربران خود را تأیید کنند در صورت تصویب ، تصویب مقررات به عهده کابینه فدرال است Miville-Dechne گفت تعدادی از شرکت های شخص ثالث وجود دارند که خدمات تأیید را ارائه می دهند.

وی گفت ، استاندارد فعلی برای بیشتر سایتها ، یک سیستم مبتنی بر افتخار است که در آن کاربران برای تایید سن بالای 18 سال روی یک جعبه کلیک می کنند ، مانعی برای ورود به کشور است که به راحتی قابل چشم پوشی است.

وی گفت: “بیایید در این مورد رک و پوست کنده باشیم. این یک شوخی است.”

یوتی ، یک شرکت انگلیسی ، کارت های شناسایی را بررسی می کند و سپس “نشانه” مجاز سنی را برای مرورگر کاربر صادر می کند. گزینه دیگر ، اجرای “مجوز پورن” است که در فروشگاه هایی که سن خریدار را شخصاً بررسی می کنند ، فروخته می شود.

وی گفت: “نگرانی هایی در مورد استفاده اطلاعات خصوصی توسط شخص ثالث وجود خواهد داشت ، اما وقتی مردم به من می گویند من می گویم:” این دیگر مورد استفاده قرار می گیرد برای قمار آنلاین ، خرید الكل به صورت آنلاین. چرا پورنو متفاوت است؟ ” .

“ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که افراد خردسال هیچ دسترسی ندارند و این تنها راه است. پرداخت آن برای محافظت در برابر نوردهی زیاد نیست.”

Brenda Cossman استاد دانشگاه تورنتو و مدیر مرکز مطالعات تنوع جنسی مارک اس. بونهام است. وی همچنین نویسنده مشترک کتاب است نگرشهای بد در مورد دادرسی: پورنوگرافی ، فمینیسم و ​​تصمیم باتلر، مطالعه حمایت از فمنیست ضد پورنوگرافی.

وی گفت: لوایحی از این قبیل بحث دهه ها در مورد فمینیسم درباره مکان پورنوگرافی را احیا می کند و در پلیس بیان جنسی بسیار فراتر می رود.

وی به سی بی سی نیوز گفت: “مدت طولانی است که پورنوگرافی به نوعی مربوط به خشونت علیه زنان بوده است. این موضوع رد شده است. در حقیقت هیچ اثبات رابطه علیتی بین تماشای پورنوگرافی و آزار و اذیت بیشتر یا نگرش های خشونت آمیز نسبت به زنان وجود ندارد.”

“اینجا ما هستیم ، دوباره ، رابطه جنسی را جدا می کنیم”

کاسمن گفت که از زمان بحث درباره قانون فحاشی از سال 1850 بریتانیا ، قانونگذاران در تلاشند جنسیت را به عنوان چیزی نشان دهند که باعث آزار و فساد جوانان و زنان شود.

“در اینجا ما دوباره جنسیت را جدا می کنیم. ما این ایده را داریم که به نوعی رابطه جنسی به طرز منحصر به فردی آسیب رسان است به طوری که تماشای مواردی باورنکردنی خشن ، وحشتناک ، وحشتناک و همه بازی های ویدیویی که بچه ها بازی می کنند ، نیست. اما ، اوه آره ، رابطه جنسی ، اکنون مشکل وجود دارد ، “او گفت.

“من فکر نمی کنم تماشای مطالب صریح جنسی بهتر یا بدتر از تماشای طیف وسیعی از موارد باشد. احیای این بحث که به نوعی دسترسی به پورنوگرافی به ضرر زنان و کودکان است ، به نظر می رسد چیزی از یک دوره گذشته باشد.”

کاسمن گفت: آمار و ارقام گسترده ترافیک پورنو آنلاین نشان می دهد که پورنو در زندگی روزمره میلیون ها انسان چگونه یکپارچه است.

کاسمن گفت ، اگر قانونگذاران نگران دسترسی جوانان به مطالب صریح باشند ، راه های دیگری برای محدود کردن دسترسی وجود دارد. وی گفت که وی اعتقاد دارد مراجعه به قانون کیفری به مواد صریح جنسی پلیس بسیار سنگین است.

Miville-Dechne گفت که علاقه ای به تعطیلی کامل سایت های پورنو ندارد و فقط می خواهد آنها دامنه انحصاری بزرگسالان باشند. وی گفت چنین اقداماتی از قبل در اروپا در حال پیگیری است.

در آلمان ، دولت آماده است در صورتی که این سایت ها از اجرای یک سیستم موثر تأیید سن جلوگیری کنند ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را برای جلوگیری از دسترسی به محبوب ترین سایت های پورنو مستقر در خارج از کشور اجباری کند.

در ماه ژوئیه ، فرانسه قانونی را با مجازات های کیفری جدید برای وب سایت های پورنو که سیستم های تأیید سختگیری را اجرا نمی کنند ، تصویب کرد. در صورت عدم رعایت قوانین ، مدیران می توانند به سه سال زندان و 75000 یورو جریمه نقدی محکوم شوند.

Miville-Dechne گفت: “من باید تصدیق کنم که این یک منطقه بحث برانگیز است و افراد زیادی معتقدند که این یک مسئله کاملا محافظه کارانه است. از نظر من ، این می تواند یک موضوع فراجناحی باشد ، زیرا در مورد حمایت از کودکان است.” .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>