شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

مشترکان سرویس TD-LTE ایرانسل همچنین میتوانند با مراجعه به my.irancell.ir، در صفحه ورود بر روی لینک «شماره اینترنت ثابت را فراموش کردهام» کلیک کرده و در صفحه بعد، شماره IMEI مودم و شماره ملی خود را وارد کنند تا شماره TD-LTE در اختیارشان قرار گیرد. را شمارهگیری کرده و در مراحل بعد، کد ملی و IMEI مودم را وارد کند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سرویس اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) که به دلایلی مانند فراموش کردن شماره، امکان دسترسی به آن را ندارند، میتوانند با وارد کردن شماره ملی و کد IMEI مودم، از شماره خود مطلع شوند. شماره IMEI کد اختصاصی مودم است که زیر مودم و نیز روی جعبه آن درج شده است. در نهایت بعد از دو هفته استفاده معمولی در ساعات روزانه که عمدتا فقط بعدازظهرها بود متوجه شدم که کل ترافیک روزانه سرویسم به پایان رسیده و امکان دسترسی به هیچ سایتی را ندارم حتی پنل “ایرانسل من” و بخش پرداخت بانکی برای شارژ مجدد سرویس! هر کیلوبایت ارسال یا دریافت اطلاعات از اینترنت، در ساعات اوج مصرف ۵ ریال و در ساعات کاهش مصرف ۱ ریال هزینه خواهد داشت.

چنانچه در حین کار با مودم و یا کامپیوترتان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. البته در این صورت هزینهی استفاده از اینترنت همراه به صورت سه برابر حالت عادی از اعتبار مکالمهی بسته بوم پلاس شما کسر خواهد شد. سلام من این مودمو از خود نمایندگی ایرانسل با قیمت خیلی خیلی کمتر خریدم، توی سایت ایرانسل خریدم بعد 7 روز مودم دستم رسید یه کپی کارت ملی تحویل مامور پست دادم بعد 3 روز مودم فعال شد. اوایل دهه نود بود که پای مودمهای wifi به خانهها باز شد. 4 -مودم فضای باز… با توجه به خوصیات و موارد دیگر که در خرید بهترین مودم همراه ایرانسل میتوان تاثیرگذار باشد دو مدل (FD-M60(2G, 3G, 4G ,4.5G ایرانسل و مودم همراهMF 810(2G,3G,4G را خدمت شما همراهان سورس کامپیوتر معرفی میکنیم.

مطلب جدید جذاب
قیمت زعفران چقدر است و بر اساس چه معیاری تعیین میشود؟

قیمت سیمکارتهای مختص مودمهای اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل، ۲۴۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است و بستههای اینترنت ۲۴، ۴۰ و ۸۰ گیگابایتی نیز به ترتیب با قیمتهای ۴۶، ۷۰ و ۱۱۷ هزار تومان به عنوان بستههای اولیه معرفی شدهاند. در این بازه زمانی، مودم داخلی وایمکس ایرانسل با قابلیت Wi-Fi با 40 درصد تخفیف به قیمت 120 هزار تومان و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده با… مدلهای بیرونی با همان قیمت ۲۰۰ هزار تومان، مدلهای رومیزی با قیمت ۱۰۰ هزار… قیمت این مودم به تنهايی 199.900 تومان است. مودم وایمکس “مبین نت” بخریم یا “ایرانسل” ؟ نکته ی جالب و خوشحال کننده این است که شما می توانید تعیین کنید که کاربران فقط اطلاعات را بخوانند و یا اجازه ی تغییر دادن آن ها ( حذف فایل های موجود یا اضافه نمودن فایل جدید ) را نیز داشته باشند. اکثر اپراتورها قبل از اینکه بسته اینترنتی تمام شود به کاربر پیامک می فرستد و این می تواند زنگ هشداری برای شما باشد تا سریعتر بسته اینترنت خود را تمدید کنید. با خاموش نمودن آن، شبکه ی وای فای شما مخفی شده و نام شبکه ی شما برای دستگاه های دیگر نمایش داده نمی شود.

به منظور دسترسی گسترده تر شما به خدمات نسل جدید اینترنت همراه، مودم های 3G و 4G ایرانسل در اختیار شما مشترکین عزیز قرار گرفته اند. ایرانسل هماکنون 7 مدل مودم همراه دارد که با سیم کارت های Usim نسل سوم و چهارم این شرکت همخوانی دارد و … این مودم یکی از محصولات این شرکت است.لطفاً به این نکته توجه کنید که مبلغ پرداختی در خرید فقط هزینه مودم است و برای فعالسازی و ثبتنام مودم باید هزینه بسته در زمان ثبت نام در مراکز مجاز ایرانسل پرداخت شود.برای آشنایی بیشتر با این محصول با آی تی سام همراه باشید. در این مقاله به روش های استعلام ایترنت ایرانسل و استعلام شارژ اعتباری ارانسل مبپردازیم. 1. روش اول این است که از طریق پرداخت اینترنتی برای شارژ مودم ایرانسل استفاده کنیم. مودم های وایمکس ایرانسل به 4 دسته تقسیم می شوند : 1 – مودم جیبی ایرانسل. توضیحاتی در مورد مودم جیبی وایمکس ایرانسل به طور کلی مودمهای قابل حمل به دلیل حجم کوچک و اندازه … اپراتور های ایرانسل ، همراه اول و رایتل به عنوان اپراتور های محبوب و مطرح در زمینه ارائه اینترنت همراه ،بسته های اینترنتی مختلفی را ارائه می دهند.

مطلب جدید جذاب
Nav Canada به کنترل کنندگان ترافیک هوایی هشدار می دهد که کاهش شغل در حالی است که درآمد همه گیر را خرد می کند