شهردار وینیپگ مرگ در خانه مراقبت را “بیمارگونه” خواند ، استان را وادار می کند تا اقدامات بیشتری برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام دهد

برایان بومن ، شهردار وینیپگ از دولت استان می خواهد تا پس از مرگ هشت نفر از ساکنان یک مرکز در آخر هفته ، از اقدامات شیوع COVID-19 در خانه های مراقبت طولانی مدت جلوگیری کند.

بومن گفت ، حوادث آخر هفته گذشته در خانه مراقبت طولانی مدت Maples “بیماری آور” بود.

چند امدادگر برای ارزیابی حداقل 12 بیمار در روز جمعه به خانه فراخوانده شدند ؛ در زمان رسیدن امدادگران ، دو نفر فوت کرده بودند ، 10 نفر تحت معالجه قرار گرفتند و سه نفر نیز در وضعیت وخیم به بیمارستان اعزام شدند.

طبق گفته سازمان بهداشت منطقه ای وینیپگ ، در مدت زمان 48 ساعت ، هشت نفر کشته شدند.

صبح روز دوشنبه ، بومن در یک کنفرانس خبری با تشکر از امدادگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی گفت که دولت منیت برای برنامه ریزی یا منابع کافی برای جلوگیری از شیوع در خانه های مراقبت شخصی اقدام نکرده است.

وی گفت: “به طور واضح درسهایی از استانهای دیگر آموخته نشده است كه صریحاً باید می گفتند.”

شهردار گفت: این شهر فقط می تواند در برابر وقایع واکنش نشان دهد.

وی با بیان اینکه آنچه که ما نیاز داریم این است که استان فعالتر از آنچه که تا امروز دیده ایم باشد. “” اکنون آنچه اتفاق می افتد قابل قبول نیست و استان به کمک نیاز دارد. “

وی گفت كه مقامات دولتی باید تمام گزینه ها از جمله كمك نظامی را كه می تواند كمكی را كه “به وضوح به آنها نیاز دارند” تأمین كند.

دولت منیتوبا واکنش نشان می دهد

اظهارات بومن پس از آن بود که مانیتوبا در آخر هفته ، نقطه عطف مرگ 100 COVID-19 را نقض کرد و مقامات استانی اعمال محدودیت های شدیدتری را برای جلوگیری از هجوم موارد COVID-19 در استان انجام دادند.

در بیانیه ای از طریق ایمیل ، سخنگوی برتر برایان پالیستر به سمت بومن شلیک کرد و پیشنهاد کرد که او یک بازیکن تیم نیست.

سخنگوی گفت: “گرچه مشاهده و انتقاد از دور ممکن است آسان باشد ، اما هزاران مانیتوبانی در خط مقدم و در خدمات ملکی وجود دارند که به طور فوق العاده ای کار می کنند تا استان ما را از این بیماری همه گیر عبور دهند.”

“از زمان شروع این بیماری همه گیر ، دولت ما با همه و همه افرادی که آماده همکاری واقعی در تلاش برای محافظت از Manitobans هستند همکاری کرده است. ما شهردار بومن را به انجام همین کار و پیوستن به” تیم Manitoba “تشویق می کنیم تا بتوانیم کار کنیم با هم برای مبارزه با COVID. “

از روز دوشنبه ، 177 مورد COVID-19 در خانه مراقبت طولانی مدت Maples شناسایی شده است که 55 کارمند و 122 نفر را آلوده کرده است. از آغاز شیوع بیماری در ماه گذشته ، سیزده نفر از اهالی کشته شده اند.

این شیوع بیش از دوازده شیوع در خانه های مراقبت شخصی در مانیتوبا است. مرگبارترین ، در Parkview Place در وینیپگ ، منجر به کشته شدن 23 نفر شده است.

دکتر برنت روسین ، مدیر ارشد بهداشت عمومی استان ، روز دوشنبه گفت که وی معتقد نیست که هنوز لازم است ارتش احضار شود ، اما گفت هیچ چیز از میز خارج نیست.

نخست وزیر جاستین ترودو در پاسخ به سوالی در مورد شیوع خانه مراقبت از مپلس گفت که دولت وی به شدت نگران است و استان ها را تشویق می کند تا درباره بهترین روش ها از یکدیگر یاد بگیرند.

تماشا کنید | پاسخ شهردار وینیپگ برایان بومن:

شهردار وینیپگ ، برایان بومن می خواهد این استان پس از حادثه ای در خانه مراقبت طولانی مدت Maples ، جایی که امدادگران برای مراقبت از 12 ساکن فراخوانده شدند ، در برخورد با COVID-19 فعال تر باشد. 2:23

جان لین رئیس خدمات پیراپزشکی وینیپگ گفت که امدادگران در مدت زمان 24 ساعت آخر هفته به 18 تماس با مراقبت از خانه homevia 911 پاسخ دادند.

اولین تماس جمعه حدود ساعت 7:10 بعدازظهر CT بود. دو دقیقه بعد ، لین گفت که آنها چندین تماس دیگر از طریق 911 دریافت کرده اند.

او گفت که حجم بیماران به حدی زیاد بود که اگر همه آنها به طور هم زمان به بیمارستان منتقل می شدند ، سیستم را تحت فشار قرار می داد و به طور بالقوه COVID-19 را به مناطق دیگر گسترش می داد.

چند نفر جمعه شب توسط امدادگران در خانه مراقبت طولانی مدت Maples در وینیپگ تحت درمان قرار گرفتند. (فروش Lyzaville / CBC)

ارسال مجدد “نسبتاً دقیق”

لین گفت: یک آمبولانس به عنوان اقدامی پیشگیرانه تا صبح روز دوشنبه در خانه مراقبت مستقر بود ، زیرا این امر به “منابع فوق العاده” خدمه برای پاسخگویی به تماسهای بیشتر 911 از خانه مراقبت نیاز داشت.

یک فرد ناشناس که گفت آنها از پیراپزشکان نیستند که عصر همان روز پاسخ دادند در مورد آنچه که در آن خانه مراقبت در آن شب مشاهده شد در یک وب سایت بحث قرار داد و این پست به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

CBCNews نتوانسته است به طور مستقل هویت شخصی را که پست دهنده را تأیید کرده در صورت دقیق بودن تمام جزئیات در پست ، تأیید کند.

این پست شامل ادعاهایی بود مبنی بر اینکه ساکنانی که فوت کرده اند برای مدتی هنگام ورود امدادگران درگذشته اند. همچنین گفته شد که برخی از ساکنان به سادگی گرسنه هستند و پزشکان مجبورند با قاشق آنها را تغذیه کنند ، در حالی که دیگران با مایعات IV تحت درمان قرار گرفتند.

لین گفت که گزارش موجود در پست Reddit آنچه را که رئیس منطقه آنها که با صحنه مکاتبه کرده بودند ، مشاهده می کند.

“بنابراین ، نسبتاً دقیق است.”

خانه مراقبت و اداره بهداشت منطقه ای وینیپگ گفت كه پزشكان پزشکی نیازی به غذا دادن به ساكنان ندارند و هر شب از ساكنان ساعتی معاینه می شد.

یک تیم واکنش سریع عصر شنبه برای کمک به کارکنان در ارزیابی و نظارت بر بیماران به خانه فرستاده شد.

واحد شناسایی پزشکی قانونی پلیس وینیپگ (WPS) شنبه شب در خانه مراقبت دیده شد. سخنگوی WPS ساخت. راب کارور روز یکشنبه گفت محققان “ارزیابی مقدماتی از وضعیت را آغاز کرده اند.”

در همین حال ، حدود 20 نفر از صلیب سرخ کانادا برنامه ریزی شده است که برای پشتیبانی اضافی روز جمعه به خانه مراقبت برسند.

مراقبت از سطح کارکنان منزل

در آخر هفته ، مقامات بهداشتی از اداره بهداشت منطقه ای وینیپگ و شرکت انتفاعی Revera صاحب خانه Maples گفتند که پرستاری با هفت پرستار در شیفت عصر جمعه و 13 نفر از 15 مراقبت های بهداشتی نیز در حال انجام وظیفه هستند.

اما روز دوشنبه ، ویکی کامینسکی ، رئیس جمهور و مدیرعامل سازمان بهداشت منطقه ای وینیپگ گفت که این درست نیست.

پس از ابراز نگرانی توسط اتحادیه دستیاران مراقبت های بهداشتی ، Kaminskisaid او شخصاً تحقیق كرد و از Revera خواست نام افرادی را كه مشغول انجام وظیفه هستند و در چه ساعاتی كار می كنند ارائه دهد.

این نشان داد که پس از ساعت 7:30 بعد از ظهر تنها هفت دستیار بهداشتی مشغول خدمت بودند

کامینسکی گفت که او بسیار نگران است که اطلاعات “ارائه شده توسط Revera” دقیق تر از حد “نباشد و مقامات بهداشتی پیگیری خواهند کرد تا در مورد وضعیت وخیم در خانه مراقبت بدانند و چه زمانی آنها این موضوع را می دانند.

CBC News برای اظهار نظر با Revera تماس گرفته است و منتظر پاسخ است.

در اوایل روز ، لین گفت که نمی تواند درمورد اینکه کارکنان خانه مراقبت بیش از حد زیاد است اظهارنظر کند ، اما او گفت که پزشکان مجبور به تزریق IV و اکسیژن به برخی از بیماران می شوند.

“در موارد دیگر ، [the care]در تشویق آنها به خوردن و آشامیدن بسیار بیشتر حمایت می کرد. “

تماشا کنید | شهردار وینیپگ در مورد مرگ COVID-19 در خانه مراقبت طولانی مدت Maples:

برایان بومن ، شهردار وینیپگ از دولت استان می خواهد تا پس از مرگ هشت نفر از ساکنان یک مرکز در آخر هفته ، در جلوگیری از شیوع COVID-19 در خانه های مراقبت طولانی مدت اقدامات بیشتری انجام دهد. 1:09:29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *