شهر رجینا با U of R همکاری می کند تا با تجزیه و تحلیل مدفوع به پیش بینی موارد COVID-19 کمک کند

شهر رجینا می گوید برای تجزیه و تحلیل مواد زائد انسانی به عنوان راهی برای پیش بینی تعداد موارد COVID-19 در این شهر با دانشگاه رجینا همکاری می کند.

کیم اونرایت ، مدیر اجرایی خدمات شهروندی شهر رجینا ، در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر گفت که این شهر با استفاده از نمونه های زباله U-R را تهیه می کند. محققان نمونه ها را تجزیه و تحلیل می کنند و نتایج به اداره بهداشت ساسکاچوان ارسال می شود.

Tzu-Chiao Chao ، محقق U U ، گفت که افراد از طریق مدفوع ردپای ویروس را می ریزند.

تیم وی از چند ماه پیش ضمن ایجاد روش آزمایش ، تجزیه و تحلیل نمونه ها را آغاز کرد. نتایج Chaosaidearly بسیار نزدیک به تعداد موارد گزارش شده در Regina است.

با این حال ، دقت آزمایش به میزان ویروس موجود در نمونه بستگی دارد.

وی گفت: “در این مرحله می توان گفت كه اگر فقط یك نفر در شهر تحت تأثیر قرار گیرد ، بعید است بتوانیم آن را تشخیص دهیم.”

“ما به یک مقدار مشخصی از افراد نیاز داریم که مقدار مشخصی از ذرات ویروسی را ریخته تا به موضوع برسیم [when] در واقع می توان سیگنالی را در سیستم فاضلاب نشان داد که “.

پیش بینی ها هنوز در راه نیست

چائو گفت که روش آزمایش قبل از اینکه بتواند پیش بینی کند ، نیاز به کمی تغییر دارد.

وی گفت: “در حال حاضر محدودیت هایی در زنجیره های تأمین مواد خاص وجود دارد. افراد زیادی در حال انجام آزمایش هستند و ما در حال بررسی این موضوع هستیم که آیا ممکن است بتوانیم از برخی روش های جایگزین استفاده کنیم.” ضمن اینکه از وضعیت گلوگاه اجتناب می کند.

مطلب جدید جذاب
متا سیستم تایید پولی را برای کاربران کانادایی راه اندازی کرد

چائو گفت که با تکامل روش آزمایش ، این روش نه تنها می تواند ابزاری م forثر برای پیش بینی موارد COVID-19 باشد ، بلکه می تواند روزی به پیش بینی شدت ویروس های دیگر و حتی روشن کردن سایر جنبه های موثر بر سلامت جامعه مانند طولانی مدت کمک کند. قرار گرفتن در معرض آلودگی.

وی گفت: “همه گیری های بیشتری وجود خواهد داشت. شیوع بیشتری خواهد داشت. بیماری های بیشتری وجود خواهد داشت.”

“اساساً آنچه ما امیدواریم انجام دهیم این است که ببینیم آیا می توانیم جعبه ابزار خود را بهبود ببخشیم تا در آینده آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به این نوع موارد داشته باشیم ، ایده آل قبل از وقوع آنها یا حداقل در مرحله اولیه آنها.”

محققان دانشگاه ساسکاچوان از استراتژی مشابهی در ساسکاتون استفاده می کنند. آنها در 19 نوامبر افزایش 100 تا 150 مورد جدید COVID-19 در روز را پیش بینی کردند. از آن زمان ، بر اساس تعداد 4 دسامبر ، تعداد کل موارد مثبت در ساسکاتون 1،200 افزایش یافته است.