صابون شیر خر برای چی خوبه؟ 10 خواص صابون شیر الاغ

10 مزیت برتر صابون شیر الاغ

بر کسی پوشیده نمی باشد که صابون شیر الاغ در دنیایی مالامال از آلودگی، هوا، آب و خاک هستیم فراوان اثر گذار است.

 

موارد فوق به جهت پوست ما زیاد مضر هستند. بدین ترتیب یافتن روش هایی برای محافظت درخشندگی و درخشندگی پوست تا زمانی که می توانیم اهمیت است. خیر فقط به جهت اینکه قشنگ به لحاظ برسید بلکه احساس زیبایی و اعتماد به نفس از باطن به بیرون داشته باشید. در همین در بین صابون گوگرد نیز خاصیت بسیار مطلوب دارد.

 

شیر الاغ توسط گذشتگان به عنوان اکسیر عمر طولانی، معالجه کننده اشکال عناصر و یک مقوی توانمند که قادر به جوانسازی پوست است، گزینه استقبال قرار می گرفت.

 

کلئوپاترا حمام های شیر الاغ خود را دوست داشت

 

همانطور که به یاد دارید زیبایی پوست کلئوپاترا از حمام های پر اسم و رسم شیر الاغ او ناشی شد. گفته می شود که او همیشه 700 الاغ را اساسی خویش حمل می کرد تا از مزایای شیر آن ها بهره مند شود.

این نوشته دارای عنوان

10 top benefits of handmade soap made with donkey milk

ترجمه شده است.

شیر الاغ مجدد به تیتر ستاره اسباب و اثاث آرایشی ظواهر می شود و نوید فواید خوب و نتایج خارق العاده را می دهد.

 

تجزیه و بررسی علمی خواص غذایی شگفت انگیز شیر الاغ را واضح کرده است.

 

شیر الاغ سرشار از ویتامین E، اسیدهای آمینه، ویتامین های A، B1، B6، C، D، E، امگا 3 و 6 است. حاوی مقادیر متعددی کلسیم و 4 برابر چربی کاهش است. علاوه بر این، به طور طبیعی حاوی رتینول میباشد که به شما اجازه می دهد برنا تر به حیث برسید.

مطلب جدید جذاب
خواص و مضرات گلاب ، 11 مورد از خواص و عوارض مصرف گلاب

 

ویتامین های الاغ

 

در ادامه درباره فواید صابون دست ساز تنظیم شده حساس شیر الاغ اکثر بخوانید.

 

فواید صابون شیر الاغ

کف کرمی خوبی دارد. شیر الاغ به صابون وضعیت خامه ای می دهد و قندهای موجود در شیر کف حباب دار می افزایند.

پوست را آبرسانی و قابل انعطاف می کند. شیر الاغ اساسی مرحله pH زیاد نزدیک به مرحله pH پوست انسان است، به مرطوب نمودن و متعادل نگه داشتن چربی پوست یاری می کند.

تحریکات پوستی را کمتر می دهد. به خصوص سرشار از ویتامین A است که در ترمیم بافت آسیب چشم پوست و مراقبت سلامت پوست بسیار کلیدی است.

چین و چروک های پوست را از میان می برد. همین متاع حیاتی اثر ضد چین و چروک تایید شده است، چین و چروک ها را از دربین می پیروزی و از ظواهر شدن همین چروک ها جلوگیری می کند متاع گذر دوران در پوست، رخ و گردن.

پوست را بنا می کند. صابون شیر الاغ به عامل سطوح بالای پروتئین، فسفولیپیدها و سرامیدها برای پوست احیا کننده است که به نوبه خویش منجر التیام و بنا آن می شود.

یک حفظ طبیعی ضد پیری پوست را ارائه می دهد. مخلوط غنی شیر الاغ مهم سطوح بالای پروتئین فسفولیپیدها و ویتامین های A، B، C، D و E آن را برای ضد پیری، معالجه چین و چروک، مرمت و مرمت صورت حیاتی نتیجه های عالی خوب می کند.

از خطر همیشگی عفونت های باکتریایی محافظت می کند

به اشخاص در گیر به اگزما، نورودرماتیت یا این که پسوریازیس کمک می کند.

مطلب جدید جذاب
بیمارستان‌های انتاریو برای چالش‌های کارکنان اورژانس تابستانی آماده و آماده می‌شوند

این به افراد یانگ در گیر به حساسیت پوستی یا آکنه امداد می کند. آکنه به جهت افراد یانگ یک کابوس است، اما آنگاه از استفاده از صابون های شیر الاغ دیگر نه.

جایگزین شیر گاو برای کودکانی که به پروتئین شیر آلرژی دارند. اخیراً، مطالعات نشان می دهد که شیر الاغ می تواند به تیتر جایگزینی به جهت شیر گاو برای کودکان دچار به آلرژی به پروتئین شیر باشد.