فورد بین انتاریایی هایی که اجتماعات و مراکز خصوصی را برگزار می کنند و از قوانین COVID-19 سرپیچی می کنند تفاوت قائل می شود

نخست وزیر داگ فورد تمایزی بین آنتاریایی ها قائل شد که اقدامات بهداشت عمومی را از طریق اجتماعات و م establishسسات خصوصی که آشکارا قوانین COVID-19 استان را نادیده می گیرند ، سه شنبه ، نادیده بگیرند.

این اظهارات در پاسخ به س questionsالاتی در مورد صاحب رستوران باربیکیوی تورنتو که علناً قول داد درهای خود را در میان قفل استان برای شهر باز نگه دارد ، ابراز شد.

وی در کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت: “آنها باید از قوانین پیروی کنند. برای یک گروه نمی توان قوانینی وضع کرد ، نه برای گروه دیگر” ، در سایر کنفرانس های خبری که نخست وزیر در مقابل افرادی که مهمانی ها یا عروسی های بزرگ برگزار می کنند ، با شدت کمتری انجام می شود ، مثلا.

فورد گفت: “وقتی صحبت از مهمانی های خصوصی می شود ، این گلوله ای متفاوت از موم است.” “من نمی خواهم اینجا بلند شوم و شروع به کوبیدن صاحب مشاغل کوچک کنم وقتی پسر ناخن های انگشتش را نگه دارد. من بین شخصی که در خانه بی احتیاط است و داشتن 100 نفر بیش از حد و مهمانی و اجاره یک مکان ذخیره عمومی فرق می گذارم .. این بی پروا است

“من تأیید نمی کنم که او گشوده شود اما احساس وحشت می کنم. قلبم برای این بچه ها می شکند … این صاحبان مشاغل ، باور کن.” اما لطفاً ، با گفتن همه اینها ، باید پروتکل ها را دنبال کنید و رهنمودها “

تماشا کنید | فورد درباره رستوران BBQ تورنتو اظهار نظر کرد که در حین قفل COVID-19 باز بماند:

داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو ، می گوید صاحب یک رستوران BBQ در تورنتو که برخلاف دستورات قفل استانی برای غذاخوری در داخل خانه گشوده است ، باید از این قوانین پیروی کند و او می گوید “دلش برای کسب و کارهای کوچک” شکسته است. 1:12

مقامات این شهر در بیانیه ای اعلام کردند سرانجام دستور داده شد که رستوران توسط شهر تورنتو خاموش شود.

آزمایش سریع آغاز می شود ، حسابرس كل قرار است گزارش را منتشر كند

این استان همچنین روز سه شنبه اعلام کرد استقرار سریع در خانه های مراقبت طولانی مدت ، مناطق روستایی و دورافتاده را آغاز کرده است ، چیزی که نخست وزیر “بازیگر” نامیده می شود.

مطلب جدید جذاب
لیست بک لینک رایگان قوی ۱۴۰۰ همراه با آموزش گام به گام

آزمایشات سریع ، که می تواند در عرض چند دقیقه و نه چند روز نتیجه داشته باشد ، به 36 خانه مراقبت طولانی مدت و 27 خانه بازنشستگی و همچنین برخی بیمارستان ها ارسال شده است.

این کیت های آزمایشی برای 22 بیمارستان در نظر گرفته شده است ، از جمله دو بیمارستان که از آنها استفاده نمی شود و همچنین از راه دور
دولت گفت که جوامع و برخی مناطق شیوع در مناطق داغ.

استان گفت: برخی از آنها همچنین به شرکت هایی مانند Air Canada وOntarioPower Generation ارسال می شوند ، در حالی که برخی دیگر طی چند ماه در یک پروژه آزمایشی شامل کارفرمایان بخش خصوصی ، دولتی و غیر انتفاعی مورد استفاده قرار می گیرد تا ارزش آزمایش آنتی ژن را برای کارگران بدون علامت اندازه گیری کند. .

اوتاوا اواخر ماه گذشته حمل کیت های آزمایشی را به استان ها آغاز کرد ، اما فهمیدن نحوه استفاده بهینه از آنها مدتی طول کشیده است و بیشتر حوزه های قضایی نیز در حال بررسی نتایج آزمایشات سریع با یک آزمایش آزمایشگاهی هستند.

تست های COVID-19 “استاندارد طلا” باید در آزمایشگاه پردازش شوند ، که حداقل یک روز طول می کشد. تست های سریع می توانند در جایی که بیمار آزمایش می شود نتیجه خوبی داشته باشند اما به طور کلی نسبت به آزمایش های آزمایشگاهی قابل اعتماد نیستند.

یک نوع آزمایش سریع ، به عنوان نسخه آزمایشی سنتی ، مواد ژنتیکی ویروس کرونا را جستجو می کند. مورد دیگر برای مارکرهای خاصی است که ویروس در خارج از سلول باقی می گذارد ، معروف به آنتی ژن ها.

فورد گفت این استان به استقرار 98000 ID Nowtests و 1.2 میلیون تست Panbio که از دولت فدرال دریافت کرده است در هفته های آینده ادامه خواهد داد. وزیر بهداشت ، کریستین الیوت گفت که انتظار می رود 1.5 میلیون پانبیوتست دیگر در ماه انتاریون وارد شود.

این اعلامیه در حالی منتشر می شود که خطای آداتا در روز سه شنبه به طور مصنوعی کم ، روزانه 1009 مورد جدید COVID-19 کاهش یافته است.

مطلب جدید جذاب
بهترین موتور برق بنزینی چی بخریم؟

این گزارش فقط یک روز قبل از آن است که دادرس کل دادگستری استان گزارش سه بخشی را در مورد آمادگی اضطراری همه گیر استان و پاسخ آن به COVID-19 ، شامل آزمایش آزمایشگاه ، مدیریت پرونده و ردیابی تماس ، صادر کند.

سخنگوی وزیر بهداشت ، کریستین الیوت گفت که رقم روز گذشته 1589 مورد (که به نظر می رسید یک رکورد بالا باشد) به طور ناخواسته شامل هشت ساعت و نیم ساعت اضافی از 22 نوامبر است ، به این معنی که تعداد کل تورم شده است. تعداد را برای اشتباه تنظیم می کند.

موارد جدید شامل 497 مورد در تورنتو ، 175 مورد در منطقه Peel و 118 مورد در منطقه York است. میانگین هفت روزه اکنون 1395 است.

سایر واحدهای بهداشت عمومی که افزایش دو رقمی داشته اند عبارتند از:

  • منطقه واترلو: 40
  • ویندزور: 31
  • سیمکو مسکوکا: 25
  • اتاوا: 19
  • منطقه نیاگارا: 19
  • منطقه دورهام: 16
  • ولینگتون-دافرین-گلف: 16
  • همیلتون: 10
  • خلیج تندر: 14

[Note: All of the figures used in this story are found onthe Ministry of Health’s COVID-19 dashboard or in itsDaily Epidemiologic Summary. The number of cases for any regionmay differ from what is reported by the local public health unit, because local units report figures at different times.]

آزمایش تقریباً به نیمی از ظرفیت می رسد

موارد اضافی امروز شامل 270 مورد مربوط به مدارس است: 223 دانش آموز و 47 کارمند. وزارت معارف در بیانیه ای گفت که این رقم یک روز افزایش ندارد. بلکه مواردی را نشان می دهد که از ساعت 2 بعد از ظهر جمعه گذشته تا 2 بعد از ظهر دیروز در مدارس شناسایی شده است و همچنین برخی دیگر که جمعه گزارش نشده است به دلیل روزهای یادگیری حرفه ای در برخی هیئت ها ، از جمله هیئت های عمومی و کاتولیک تورنتو.

در حال حاضر 703 مدرسه با بودجه عمومی در انتاریو وجود دارد ، یا حدود 14.6 درصد ، با حداقل یک مورد گزارش شده از COVID-19. چهار مدرسه به دلیل بیماری تعطیل است ، از جمله یک مدرسه در ویندزور با 39 مورد ، بزرگترین شیوع مدرسه در استان است.

مطلب جدید جذاب
داروی عمومی اچ آی وی برای نوزادان که در آفریقا در سال 2021 عرضه می شود

هم اکنون 12 هزار و 917 مورد فعال و فعال این بیماری در سطح استان وجود دارد که نسبت به دیروز اندکی افت داشته است ، زیرا 1082 مورد امروز حل و فصل شده اند.

به روزرسانی بیشتر عفونت ها در حالی انجام می شود که شبکه آزمایشگاه های انتاریو فقط 27.053 نمونه آزمایش ویروس کرونا را پردازش کرده و 29316 مورد را به صف تکمیل کرده است. در حال حاضر ظرفیت روزانه حداکثر 50،000 آزمایش در سیستم وجود دارد. در همین حال ، استان میزان مثبت بودن آزمایش را 5.8 درصد گزارش کرده است.

آمار رسمی COVID-19 با 14 نفر افزایش به 3،519 نفر رسید. در این ماه تاکنون 374 فرد مبتلا به COVID-19 در انتاریو جان خود را از دست داده اند.

بستری شدن در افراد مبتلا به COVID-19 نیز 27 تا 534 مورد افزایش یافته است. از این تعداد ، 159 نفر تحت مراقبتهای ویژه و 91 نفر با ونتیلاتور تحت درمان هستند. مقامات بهداشت عمومی 150 بیمار را در ICU به عنوان آستانه احتمال جراحی و اقدامات غیرمستقیم شناسایی کرده اند. به دلیل فشارهای سنگین بر روی بیمارستان

در همین حال ، گروهی از مهندسان ، پزشکان و سایر متخصصان روز سه شنبه نامه ای سرگشاده به استان صادر کردند و خواستار به روزرسانی دستورالعمل های COVID-19 شدند که بر اهمیت تهویه هنگام جلوگیری از خطر انتشار ویروس تأکید می کند.

در این نامه آمده است: “با نزدیک شدن به فصل زمستان ، فعالیت های ما به داخل خانه منتقل می شود و بنابراین ضروری است که م institutionsسسات عمومی ، محل های کار و افراد خطر انتقال آئروسل و همچنین اقدامات لازم برای مقابله با آن را درک کنند.”

با پشتیبانی 36 متخصص ، این استان همچنین از استانداردها می خواهد تا ارزیابی تهویه و به روزرسانی تنظیماتی مانند مدارس و خانه های مراقبت طولانی مدت را تعیین کرده و استانداردهای تهویه را برای بازگشایی ، از جمله اقدامات دیگر ، ایجاد کند.