مأموریت نظامی در خانه های مراقبت طولانی مدت که توسط COVID مورد حمله قرار گرفته است حدود 53 میلیون دلار برای مودیان هزینه دارد

بر اساس ارقام به دست آمده توسط سی بی سی نیوز از وزارت دفاع ملی (DND) ، اعزام سربازان کانادایی به خانه های مراقبت طولانی مدت که توسط ویروس جدید کرونا در انتاریو و کبک غرق شده است ، تقریباً 53 میلیون دلار برای دولت فدرال هزینه داشت.

افسران ارشد نظامی امروز به کمیته مجلس عوام گفتند که از استقرار در 54 خانه مراقبت طولانی مدت در هر دو استان تعداد زیادی درس آموخته شده است ، زیرا در صورت انجام مأموریت های بعدی در موج دوم ، مفید نخواهد بود.

اعضای کمیته دفاع تقاضای تخمین هزینه آن عملیات را کردند. Trevor Cadieu قول داد که نمایندگان مجلس را با پاسخ کتبی ارائه دهد.

سرلشکر ترور کادیو می گوید سربازانی که در عملیات های همه گیر آتی شرکت می کنند ، از “درس های سخت آموخته شده توسط هم تیمی هایشان” بهره مند خواهند شد. (Phil LaPlante / CBC)

با این وجود CBC News قبلاً برای جلسه قبل از جلسه کمیته درخواست و تقسیم شده بود.

ارقام مربوط به اعزام مراقبت های طولانی مدت به درخواست اخیر بودجه تکمیلی که توسط DND در مجلس ارائه شد ، ارائه شد.

پاسخ کلی همه گیر ارتش (معروف به عملیات لیزر) 463 میلیون دلار هزینه در بر داشته است از جمله 207.8 میلیون دلار هزار تومانی که هزاران نفر از نیروهای منظم و ذخیره را خرج کرده و برای مراقبت در خانه های طولانی مدت هزینه کرده است.

ارقام از اواخر ماه اوت جریان دارند.

عبرت های آموخته شده

منتقد دفاعی دموکرات جدید ، رندال گاریسون گفت که ، به عنوان یک کانادایی ، از این واقعیت که وضعیت در خانه های مراقبت طولانی مدت به اندازه کافی وخیم است و برای اقدام نظامی لازم نیست ، “شرمنده” شد.

او و دیگر اعضای کمیته بارها از نمایندگان ارتش بخاطر تثبیت اوضاع در این مراکز مراقبت طولانی مدت و مستند کردن شرایط وحشتناک بسیاری از ساکنان و کارمندان در بحران همه گیری ، تشکر کردند.

این گزارش ها دولت لیبرال را وادار به درخواست استانداردهای بین المللی برای خانه های مراقبت طولانی مدت کرد.

سرلشکر ژنرال ارتش گفت: پنجاه و پنج عضو ارتش در حالی که در این مراکز مشغول خدمت بودند ، با COVID-19 مبتلا شدند. مارک بیلودو. او اضافه کرد که همه سربازان بهبود یافته و هیچ یک از آنها به بیمارستان بستری نشده اند.

Bilodeausaidin Frenchin در پاسخ به س fromال یکی از اعضای کمیته گفت: “ما سعی می کنیم از این تجربه برای افزایش واکنش خود در برابر هر بحران بعدی عبرت بگیریم.”

وی افزود ارتش در حال حاضر بیشتر از ویروس و نحوه انتشار ویروس می فهمد.

کادیو گفت که تجربه خدمت در مراکز مراقبت طولانی مدت در هنگام شیوع همه گیر به سربازان آموزش جدیدی در مواردی مانند استفاده از مهارت های تجهیزات محافظتی شخصی را می دهد که به نیروهای مسلح در مقابله با بحران بعدی کمک می کند.

وی گفت: “این نیروها از برخی درسهای سخت هم تیمی های خود بهره مند خواهند شد.”

به طور جداگانه ، ارتش به آژانس بهداشت عمومی کانادا کمک می کند تا طرح توزیع واکسن خود را نهایی کند.

کدیو به کمیته گفت هنوز تصمیمی در مورد اینکه آیا نیروهای مسلح در حمل و نقل و ذخیره سازی واکسن ها نقش دارند ، اتخاذ نشده است.

وی گفت: “به طور خاص ، نیروهای مسلح كانادا در حال توسعه یك طرح پشتیبانی لجستیك برای عرضه واكسن هستند.” “ما در حال تاسیس یک مرکز عملیات ملی هستیم که بر توزیع واکسن نظارت خواهد کرد.”

کادیو افزود ، فرمانده ارشد نظامی کشور هنوز نتوانسته است به دولت مشاوره خاصی در مورد چگونگی کمک نیروهای مسلح به تزریق واکسن در تمام نقاط کشور بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *