ماسک غیرقابل استفاده ، وعده های غذایی سیر شده ، انجام مجدد رنوس: وزیر بهداشت قبل از میلاد دستور بازبینی هزینه های PHSA را صادر کرد

وزیر بهداشت بریتیش کلمبیا دستور بررسی فوری سو immediateاستفاده های ادعا شده توسط سازمان خدمات بهداشتی استانی (PHSA) در بحران COVID-19 را صادر کرده است.

این دستور پس از آن مطرح شد که CBC News نگرانی های مطرح شده توسط چندین منبع با دانش صمیمی از عملیات در PHSA را که متهم به اطمینان از دسترسی به یک شبکه استانی از خدمات بهداشتی است ، مطرح کرد.

افشاگران ، مركز بهداشتي مرکز BC را متهم كردند كه 7 ميليون دلار خريد ماسك هاي صورت غير قابل استفاده از چين را هدر داده است. صدها هزار دلار بابت نوسازی غیرضروری به دفاتر اجرایی آن و ده ها هزار دلار برای وعده های غذایی عالی برای مدیران و کارکنان آنها.

خودی ها می گویند ، علی رغم دستورات وزارت بهداشت برای پایان دادن به هزینه های اختیاری و هدایت هر دلار به کارگران خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر ، هزینه ها افزایش یافته است.

یک منبع گفت: “من شوکه شدم و احساس کردم این کار کاملاً بی عاطفه است.”

CBC News موافقت کرده است که از هویت خبرچین محافظت کند زیرا آنها از پیامدهای حرفه ای هراس دارند.

یکی دیگر از افراد داخلی گفت: “به عنوان یک مالیات دهنده ، این بیماری مرا بیمار می کند. این کار بیهوده است.”

وزیر بهداشت ، آدریان دیکس پس از نشان دادن نگرانی هایشان ، به سرعت حرکت کرد.

دیکس در بیانیه ای به سی بی سی نیوز گفت: “من از این ادعاها که به من مطرح شده قدردانی می کنم.” “من به معاون وزیر بهداشت راهنمایی کرده ام تا تصمیمات و عملکرد PHSA را ارزیابی کند … و به من توصیه و توصیه کند.”

رئیس جمهور جدید ، هزینه های جدید

افشاگران ادعا می كنند كه هزینه نادرست اندكی پس از 3 فوریه ، هنگامی كه هیئت مدیره PHSA رئیس و مدیر عامل جدید مونترال ، بنوئت مورین را استخدام كرد ، آغاز شد.

سالانه 352000 دلار به مورین پرداخت می شود و محل اقامت و اتومبیل وی بخشی از بسته جابجایی وی است.

Benoit Morin ، رئیس و مدیر عامل PHSA ، سالانه 352000 دلار درآمد دارد و محل اقامت و اتومبیل وی نیز بخشی از بسته جابجایی وی از مونترال است. (سارا لیویت / CBC)

PHSA و Morin هر دو از مصاحبه خودداری کردند و اظهار داشتند که وزیر از طرف آنها پاسخ داده است.

اعلامیه کتبی دیکس درباره بازنگری شامل پاسخ ارسالی مقام بهداشت به وی در تأیید برخی ادعاها در حالی که برخی دیگر را رد می کند.

وزیر بهداشت اظهار داشت که پاسخ های PHSA مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

ماسک هایی به ارزش 7 میلیون دلار غیرقابل استفاده تلقی می شود

گرانترین اشتباه توسط PHSA خرید ماسکهای صورت غیر قابل استفاده در روزهای ابتدایی بیماری همه گیر COVID-19 بود.

مقام بهداشت ، در پاسخ به دیکس ، تأیید می کند که مورین “در اوایل بیماری همه گیر” شخصاً به دنبال تهیه کننده در استان کبک محل تولد خود است.

از 11.5 میلیون دلار پرداخت شده به تأمین کننده ، تقریبا 7 میلیون دلار ماسک آورده شده از چین “مشکل” و غیر قابل استفاده در بخش بهداشت شناخته شده است.

منابع گفتند که ماسکهای KN95 (استاندارد چینی) به جای N95 (استاندارد آمریکای شمالی) بوده و در تستهای مناسب موفق نبودند ، در حالی که ماسکهای دیگر تقلبی شناخته می شدند.

عکسی که توسط مرکز کنترل بیماری ایالات متحده توزیع شده است نمونه ای از ماسک تقلبی را نشان می دهد که در سراسر جهان فروخته شده است. ماسک های مشابه توسط PHSA خریداری شده است. (مراکز کنترل بیماری)

PHSA اذعان می کند که سرانجام 6.7 میلیون دلار از هزینه را در پایان ماه مارس نوشت ، اما گفت که هیچ ضرر اضافی احتمالی وارد شده در این سال مالی ندارد.

افراد داخلی گفتند که این اشتباه از دید عموم گرفته نشده است.

برای مقایسه ، دولت فدرال اعتراف کرد که ماسک های صورت غیر قابل استفاده را از طریق یک تامین کننده مونترال در ماه مه خریداری کرده است. به طور علنی قول داد که هزینه حمل و نقل را پرداخت نمی کند.

مشخص نیست که آیا BC از همان واسطه مستقر در مونترال استفاده کرده است یا خیر.

PHSA گفت: تصمیم گرفت که پیگیری قضایی علیه تأمین کننده را دنبال نکند زیرا “این هزینه … بیشتر از بازده بالقوه خواهد بود.”

این مقام بهداشت گفت که از زمان نامشخص بودن ماسک صورت ، وزارت بهداشت اقدامات سفارش را سخت تر کرده است ، “اطمینان از انجام مراقبت های لازم قبل از خرید نهایی”.

انجام مجدد اقدام به دفاتر اجرایی

منابع همچنین از بازسازی هایی که برای جابجایی موررنو استفاده شده انتقاد می کنند.

پس از اینکه بیش از 17 میلیون دلار پیش از این در مرمت و بازسازی مقر جدید ونکوور سازمان بهداشت در 1333 غرب برادوی هزینه شده بود ، PHSA اعتراف می کند که تغییرات در طبقه 14 دستور داده شده است.

افراد داخلی PHSA ادعا می كنند كه مورین می خواست دفتر وی به گوشه شمال غربی ساختمان منتقل شود تا این طبقه از طبقه 14 را كه در اوایل این ماه نشان داده شده است ، به او ارائه دهد. اما PHSA در این مورد اختلاف نظر دارد و می گوید دفتر جدید “کوچکتر است و اتاق جلساتی را که قبلاً وجود داشته است در خود جای داده است و می تواند حریم خصوصی بیشتری را ایجاد کند.” (اریک رانکین / CBC)

این گزارش می گوید هزینه کل “بازسازی” ، که در حال انجام است ، تقریباً 400،000 دلار است که شامل 60،000 دلار مربوط به “ارتقا technology فناوری” است.

Whistleblowersallege که تغییرات ایجاد شده برای ایجاد دید بهتر مورین در مرکز شهر ونکوور و کوههای شمال ساحل است.

اما PHSA “منتقل شده است که دفتر مدیر عامل برای بهبود دیدگاه منتقل شده است. دفتر مدیر عامل جدید کوچکتر است و دارای اتاق جلساتی است که قبلاً وجود داشته و باعث می شود حریم خصوصی بیشتری فراهم شود.”

همچنین گفته می شود که این بازسازی ها فضای اداری اضافی ، امکانات مجهز به بزرگنمایی و یک منطقه پذیرایی برای “بهبود امنیت در کف” ایجاد کرده اند.

منتقدان می گویند این چرخش است و به هر دلیلی که باشد ، پول می توانست خیلی بهتر خرج شود.

یکی از افشاگران گفت: “در اوج بیماری همه گیر ، صرف 400،000 دلار برای تجدید هزینه در مقابل قرار دادن این پول برای … اسکنرهای MRI یا CT یا ونتیلاتورها ، این غیر قابل توجیه است”.

PHSA گفت این پول از بودجه سرمایه داخلی آن تأمین شده است.

مواد ساختمانی در خارج از دفاتر اجرایی PHSA انباشته شده است. (اریک رانکین / CBC)

سالاد نیکوایز و نان تست آووکادو تهیه شده

افراد داخلی همچنین در مورد وعده های غذایی سیر شده که در مقر PHSA تهیه شده اند ، مشکلاتی را پشت سر می گذارند که از ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 گذشته است.

کارمندان می گویند که آنها صبحانه و ناهار را که در مجموع برای 18 مدیر و دستیارانشان آورده شده بودند مشاهده کردند تقریباً در هر روز کاری تا حدود ماه مه. این فقط به صرف ناهاری که تا ژوئن ادامه یافت ، حتی پس از بازگشایی رستوران های محلی کاهش یافت.

PHSA تعداد و تاریخ ها را تأیید کرد.

گزارش شده است که صبحانه شامل نان تست آووکادو با کرپ توت لیمو ریکوتا بود. در ناهارها سالاد استیک و ماهی قزل آلا با ماهی نیکوئیز و آب گازدار وجود داشت.

سازمان خدمات بهداشتی استان بیشتر طبقه ها را در 1333 West Broadway در ونکوور اشغال می کند. کارمندان می گویند که آنها تقریباً در هر روز کاری تا حدود ماه مه صبحانه و ناهار را که در مجموع برای 18 مدیر و دستیارشان آورده شده مشاهده کردند. (اریک رانکین / CBC)

منابع برآورد می کنند که کل هزینه برای مودیان بین 30،000 تا 40،000 $ بوده است. در همان زمان ، بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم 12 روزه ، اغلب بدون وقفه کافی در وعده های غذایی را تحویل می دادند.

یکی از منابع گفت: “آنچه بیشتر من را آزار می داد این بود که مردم کمترین رنج را متحمل می شدند.” “و مردم بیشترین هزینه را از آن خود کردند.”

PHSA اصرار دارد که مدیران آن شبانه روز کار می کردند ، جلساتی را در همه ساعت برگزار می کردند و سعی داشتند “حباب های خود را کوچک” نگه دارند.

افراد داخلی اصرار دارند که فقط در هفته های ابتدایی همه گیری اتفاق افتاده است.

دیکس ، وزیر بهداشت پیش از میلاد ، گفت که یکی از جنبه های بررسی وی “ارزیابی سیاست ها ، راهنمایی ها و دستورالعمل های هزینه … [for]وعده های غذایی سیر شده. “

اهداف “مقرون به صرفه” در تضاد با هزینه های ادعایی

با بودجه سالانه 3.7 میلیارد دلار ، PHSA خدمات را با مقامات بهداشت منطقه ای BC تنظیم می کند ، استانداردهای بهداشتی در سراسر کشور را تعیین می کند و خدمات آمبولانس BC را از دیگر مسئولیت ها اداره می کند.

در وب سایت آن آمده است که “منجر به … مقرون به صرفه” شده است.

اما خودیها گفتند كه مدیران ارشد كلیدی كه زمانی نظارت بر هزینه های سازمان بهداشت داشتند ، دیگر شغل خود را ندارند.

پس از آنکه ادعاهای مربوط به سوpending مصرف در اداره بهداشت به آدریان دیکس ، وزیر بهداشت قبل از میلاد ، در ماه مه نشان داده شد ، وی معاون وزیر خود را “برای ارزیابی تصمیمات و اقدامات PHSA … و ارائه مشاوره و توصیه به من”. (مایک مک آرتور / CBC)

آنها شامل بازرس اصلی داخلی ، دفتر مالی اصلی و معاون اجرایی خدمات بازرگانی و تدارکات هستند.

علاوه بر این ، مدیر عامل باسابقه PHSA نشان داده است که او در حال بازنشستگی است.

منابع می گویند هر چهار مدیر عامل قبل از اعلام عزیمت ، نگرانی های خود را در مورد هزینه ها مطرح كرده بودند.

یکی از افراد داخلی گفت: “دیگر هیچ کس در داخل صحبت نخواهد کرد.” “همه ما دیده ایم که برای برخی از معتبرترین رهبران ما که قبلاً تلاش کرده اند چه اتفاقی افتاده است.”

مقامات بهداشتی هیئت مدیره خود مدیر عامل جدیدی را برای تغییر سازمان سازمانی استخدام کردند و تغییرات ایجاد شده در تیم رهبری ارشد توسط هیئت مدیره PHSA پشتیبانی شد.

افشاگران خواستار تحقیق گسترده تر هستند

در حالی که افشاگرانی که با CBC News صحبت می کردند از بررسی هزینه هایی که به دستور وزیر بهداشت پیش از میلاد انجام شده استقبال می کنند ، آنها می خواهند تحقیقات عمیق تری انجام شود.

یکی از منابع گفت: “این وزارتخانه باید تحقیق کند که چگونه ممکن است چنین چیزی اتفاق افتاده باشد و چرا تعدادی از سیگنال های هشدار دهنده از دست رفته یا نادیده گرفته شده اند.”

بازاری دیگر از دبیر کل BC می خواهد تصمیمات مربوط به هزینه ها را بررسی کند.

خودی گفت: “این بودجه عمومی است و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی و بیماران ما باید به ویژه در هنگام شیوع بیماری در اولویت باشند.” این غیرمسئولانه است … و باید متوقف شود.

در مورد توجیهات PHSA ارائه شده به وزیر بهداشت ، یک افشاگر سخنان خود را جمع نمی کند: “من فکر می کنم مودیان قبل از میلاد به اندازه کافی باهوش هستند و می توانند همه چیزهایی را که می توانند تشخیص دهند وقتی کسی در تلاش است رژ لب خود را به یک خوک بزند”.

تیم تأثیرگذار CBC ونکوور در مورد داستانهایی که مردم جامعه محلی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد تحقیق می کند و گزارش می دهد و تلاش می کند افراد ، م institutionsسسات و سازمانها را از آنها بازخواست کند. اگر برای ما داستانی دارید ، به ایمیل [email protected] ایمیل بزنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>