ماسک قبل از میلاد یک چهره تقریباً واقعی را در استانی که برای تکرار موفقیت در موج 1 خود تلاش می کند ، ضروری می کند

“سفارش استفاده از ماسک جهانی در همه شرایط ، چالش های غیر ضروری را با اعمال قانون و ایجاد انگ به وجود می آورد.”

این سخنان افسر بهداشت استان دکتر بانی هنری بود. و نه در آوریل یا سپتامبر بلکه دو روز پیش در نامه ای که در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است.

اما آن سه شنبه بود و این پنج شنبه است.

و پس از ماهها بحث و بررسی و پرونده های زیاد ، سرانجام هنری شیشه آتش خاموش را برای مقابله با مأموریت COVID BC شکست.

ماسک ها اکنون تقریباً در همه فضاهای عمومی اجباری هستند و مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل های دیگر نیز وجود دارد.

هنری ، در آغاز یک کنفرانس خبری که در مورد چند ده سناریوی فرضی که در مورد این مرحله از همه گیر شدن مردم تعجب می کنند ، مشاوره داد ، گفت: “در حال حاضر ، همه ما باید تلاش خود را روی کاهش سرعت گسترش متمرکز کنیم.”

هدف این است که از تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستانها که سایر مراجع قضایی با اولین پاسخهای شدید ، طعمه آنها شده اند ، جلوگیری شود.

از بسیاری جهات ، رویکرد BC به بیماری همه گیر هنوز همان روش قبلی است: رهنمودها بهتر از قوانین هستند ، مدارس و مشاغل باید باز بمانند ، آرام بودن و ایمنی مهمتر از بزرگ و سخت بودن است.

هنوز روشن است که صبر مردم ضعیف است و گرچه برخی از اینها تقصیر دولت استانی نیست ، بعضی از آنها این تقصیر است.

تغییر لازم بود

هنری در همان نامه نوشت: “ما فقط باید نرخ انتقال COVID-19 را در سایر حوزه های قضایی كه سعی در استفاده از چنین دستوراتی داشته اند ، بررسی كنیم تا ببینیم كه این دستورات به خودی خود چه سود چندانی نداشته اند.”

درست است ماسک ها یک گلوله نقره ای نیستند. همچنین درست است قبل از میلاد مسیح حاوی شیوع ویروس بدون آنها در مارس و آوریل بود.

دکتر بانی هنری ، مأمور بهداشت استان ، دستور استفاده ماسک را در فضاهای عمومی داخلی در 19 نوامبر سال 2020 صادر کرد. (مایکل مک آرتور / سی بی سی)

و اگر چشمانتان را کوتاه کنید ، می توانید تأثیرات دستورات اولیه قفل ابتدای ماه نوامبر را مشاهده کنید: موارد روزانه در کنار تعداد افراد تحت نظارت فعال ، اندکی کاهش یافت.

اما با کشیدن ردیابی تماس و فشارهای واقعی در بیمارستان ها ، دفاع از رویکرد کلی خود برای دولت دشوارتر می شد.

یک تغییر لازم بود ، و یک دستور اجباری ماسک پیام روشنی را برای مردم فراهم می کند بدون اینکه بر دو اصل دیگر دولت تأثیر بگذارد: باز نگه داشتن مدارس و مشاغل.

“ما پیش بینی می کردیم که این [might]در آغاز کنفرانس خبری روز پنجشنبه ، هنری با اشاره به افزایش پرونده ها گفت: “

اگر چنین بود ، منصفانه است که بپرسیم این استان در ماه سپتامبر و اکتبر چه کاری می توانست برای تلاش برای جلوگیری مجدد از آن انجام دهد.

س questionsالات بیشتری پیش رو دارید

و توجه به این نکته مهم است که تصمیمات روز پنجشنبه ذهن افرادی را که معتقدند قوانین بیشتری و اختیارات بیشتری لازم است تغییر نمی دهد: س toالات از هنری شامل این است که چرا توصیه های سفر دستور نیست ، چرا در مدارس هیچ نقابی وجود ندارد و به افراد داده نمی شود؟ اگر آنها نتوانند ماسک بزنند ، یک نشان ویژه دارند.

هنری در بخشی از سخنان خود با تأكید بر فلسفه ای كه قدمت مسیحی را در این همه گیری راهنمایی می كند ، گفت: “ما به مردم اعتماد داریم كه اقدامات درست را انجام دهند.

این فلسفه شامل این اعتقاد است که انتقال ویروس به صفر برای بریتیش کلمبیا غیرممکن است و تا زمانی که واکسن یافت نشود ، بهترین روش است.

تقریباً هر کشوری که در موج اول ویروس ضربه سختی می بیند ، فلسفه یکسانی دارد. تعداد کمی در حال حاضر موفق می شوند.

هنری گفت: “علی رغم موقعیتی که امروز می توانیم داشته باشیم ، من اعتماد به نفس خود را حفظ می کنم.”

یکی امیدوار است که اعتماد او به اقدامات جمعی مردم بریتیش کلمبیا کاملاً مناسب باشد. در غیر این صورت ، تاریخچه واکنش استان به این بیماری همه گیر می تواند به سرعت و دوباره نوشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *