مایک ها در مزرعه در دره فریزر در سال قبل از میلاد آزمایش ویروس کرونا مثبت اند

پنج نمونه از راسوها در اواسط در Fraser Valley از نظر آزمایشگاهی برای SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 در انسان می شود ، مثبت است و باعث ایجاد جهش های جدید احتمالی ویروس کرونا می شود.

وزارت زراعت استان می گوید که نتایج پس از مثبت شدن نتیجه آزمایش هشت کارگر در مزرعه در آخر هفته گذشته انتظار می رفت.

مقامات بهداشتی نمونه های گوشت مخلوط را به مرکز ملی بیماری حیوانات خارجی در وینیپگ ارسال کردند. سازمان جهانی بهداشت حیوانات (OIE) از نتایج تحت الزامات گزارشگری بین المللی مطلع نشده است.

سمور یا راسوها حیواناتی شبیه گل مروارید هستند که در سراسر دنیا به دلیل پوست خود پرورش می یابند. از سال 2017 ، بیش از 200 مزرعه در سراسر کانادا وجود دارد.

ماه گذشته ، دولت دانمارک پس از دریافت 12 نفر توسط یک ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس ویروس کرونا ویروس آلوده به COVID-19 که از انسان به یک راسو منتقل شده و سپس به انسان بازمی گردد ، دستور لغو همه مایک های پرورشی را صادر کرد.

دکتر لورن آدلمن ، دامپزشک در متخصصان دامپزشکی کانادا وست ، بزرگترین بیمارستان حیوانات ونکوور ، در اوایل این هفته گفت که احتمالاً افرادی که در مزرعه کار می کنند منبع اصلی قرار گرفتن در معرض خطر هستند.

اگر مایک ها آلوده شوند ، احتمال جهش ویروس در جمعیت راسوها وجود دارد ، که در جاهای دیگر دیده شده است.

آدلمن گفت: “بسیاری از جهش هایی كه آنها در حال یافتن هستند به طور بالقوه مربوط به آن پروتئین سنبله هستند ، كه بدیهی است نگران كننده است زیرا این هدف واكسنی است كه در حال تولید است.”

این استان می گوید نمونه ها برای تعیین توالی ژنوم و سویه ویروس در حال آزمایش هستند. انتظار می رود نتایج در اواخر این هفته انجام شود.

رئیس دامپزشکی پیش از میلاد مزرعه را تحت قرنطینه قرار داده و جابجایی حیوانات و مواد را از این ملک ممنوع کرده است.

این ولایت می گوید که طرحی برای تأمین خوراک و مراقبت از راسوها در هنگام شیوع تهیه شده است.

این گزارش می گوید شیوع در مزرعه برای ده مزارع دیگر راسو در منطقه خطر سلامتی ندارد.

سازمان بهداشت جهانی تاکنون شش کشور را شناسایی کرده است که گزارش کرده است SARS-CoV-2 راسو های پرورش یافته: دانمارک ، هلند ، اسپانیا ، سوئد ، ایتالیا و ایالات متحده.