“ما هنوز در اوج نیستیم”: دکتر با رشد موج 2 هشدار می دهد فرسودگی شایع در همه گیر است

دکتر Neeja Bakshi در اواخر یک روز طاقت فرسا در بخش COVID-19 در بیمارستان سلطنتی الکساندرا ادمونتون بود ، بینی او از تنظیم چندین ماسک مختلف N95 که می خواسته بود برای مقابله با بیماران هنگامی که بد شروع می شود ، خسته می شود خیلی بدتر.

“ما بیمارانی داشتیم که صبح خیلی خیلی زود تصادف می کردند [who] او به مراقبت سریع ICU احتیاج داشت. ” خانه. “همانطور که روز می گذشت ، بیماران در بخش تصادف می کردند ، بعضی از آنها کاملاً به مراقبت ICU احتیاج نداشتند ، اما به مراقبت های پرستاری تشدید و مراقبت های درمانی تنفسی را تشدید می کردند.”

باکشی در راه اندازی واحد COVID بیمارستان در بهار کمک کرد. اکنون ، او و سایر کادر پزشکی که در شیفت های نه تا 10 ساعته کار می کنند ، در حال ملاقات با بیمارانی هستند که نسبت به بهار بیمارتر هستند و سلامتی آنها با سرعت بیشتری رو به وخامت است و نیاز به مداخلات فشرده تری دارند.

خستگی کوویید ، به گفته وی ، به شدت بر کارکنان بیمارستان سنگینی می کند که اولین خطوط بین بهبودی و مرگ هستند.

اخبار CBC: مجلس13:05درد و خستگی در خط مقدم جبهه در آلبرتا

دکتر Neeja Bakshi در مورد خستگی عاطفی کارگران بیمارستان که در ادمونتون با آن روبرو هستند صحبت می کند و خانواده های آلبرتایی ها در خانه های مراقبت طولانی مدت ناامیدی خود را با چالش های مداوم توصیف می کنند. 13:05

“عواقب اشتباهات … کاملاً وحشتناک است”

وی گفت: “می دانید ، ما به اندازه ماه مارس تازه نیستیم.” “و من فکر می کنم این چیزی است که در دو هفته گذشته ، حداقل در ادمونتون ، به خوبی نشان داده شده است این است که ، ما می دانیم که وقتی خسته می شوید ، آن وقت است که ممکن است اشتباهاتی رخ دهد و بنابراین ما مطمئناً نمی خواهیم این اتفاق بیفتد.

“عواقب رخ دادن اشتباهات کاملاً وحشتناک است. ما مطمئناً شیوع بیماری را نمی خواهیم. ما نمی خواهیم مردم و کارکنان مراقبت های بهداشتی خود با COVID قرارداد بگیرند.”

پرونده های COVID-19 به سرعت در سراسر کشور در حال افزایش هستند ، وضعیتی که نخست وزیر جاستین ترودو را در روز جمعه برگزار کرد و اولین جلسه مطبوعاتی خود را در خارج از کلبه Rideau از زمان موج اول ویروس در تابستان برگزار کرد.

تماشا کنید: نخست وزیر جاستین ترودو در مورد افزایش بار پرونده COVID

نخست وزیر جاستین ترودو به پله های Rideau Cottage بازگشت و در آنجا با التماس فراوان از کانادایی ها خواست تا سرعت گسترش ویروس COVID را کاهش دهند. 2:37

نخست وزیر گفت: “هر مورد جدید COVID-19 ، هر هفته اضافی که با موارد بیشتری ادامه یابد ، کارگران خط مقدم و کارکنان سیستم مراقبت های بهداشتی ما را تحت فشار قرار می دهد.”

“پزشکان ، پرستاران ، کارمندان پشتیبانی شخصی ، نظم دهندگان ، کارکنان بیمارستان ، آنها تقریباً 10 ماه است که در جبهه هستند و ساعات بسیار طولانی را سپری می کنند. آنها قهرمان بوده اند ، آنها فراتر از هر چیزی که داشته اند رفته اند فکر کردیم که آنها در حال ثبت نام هستند. ما باید به آنها کمک کنیم ، باید به آنها استراحت بدهیم ، و باید این موارد را در موارد متوقف کنیم. “

آلبرتا یکی از بدترین تأثیرات را در موج دوم کانادا تجربه می کند.

این استان گزارش داد که بالاترین سطح یک روزه خود را 1105 مورد جدید در روز پنجشنبه گزارش کرده است. تقریباً نیمی از موارد فعال استان در منطقه ادمونتون است.

نخست وزیر آلبرتا ، جیسون کنی ، خواستار محاصره در سطح استان است. (فیس بوک)

هفته گذشته نخست وزیر جیسون کنی محدودیت های جدیدی را وضع کرد که تا آخر هفته آینده به حالت تعلیق در می آید ، برنامه های تناسب اندام گروه داخل سالن و ورزش های تیمی را به حالت تعلیق درآورده و می توانید بارها و رستوران ها را باز نگه دارید

وی از آن زمان هشدار داده است كه اقدامات بیشتری می تواند انجام شود ، اما در برابر درخواست گروه 70 نفره پزشك برای تحمیل قفل در سطح استان برای محافظت از فشار بیش از حد سیستم های مراقبت حاد ، مقاومت كرده است.

یک روند ناپایدار

دکتر باکشی گفت که تعداد موارد و تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در رویال الکساندرا دارند قابل ادامه نیست. او نگران است که بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان او تحت فشار قرار بگیرد و کادر پزشکی بیشتری به این بیماری آلوده شوند.

وی گفت: “ما هنوز در اوج نیستیم.” “قرار است تا چند ماه آینده چگونه باشد؟ و چگونه اطمینان حاصل کنیم که در مجموع بهترین افراد را در این کار داریم و مردمی که نمی سوزند؟ “

اما بیمارستان های آلبرتا تنها موسساتی نیستند که کنار آمدن با موارد COVID-19 دشوارتر هستند. مراکز مراقبت طولانی مدت نیز هستند.

بیش از 30 نفر از ساکنان مرکز مراقبت مداوم عمومی ادمونتون درگذشتند و حداقل 60 نفر از کارکنان در حال حاضر آلوده هستند.

تری تراچان از Grande Prairie گفت خانه این تاثیری در سطح مراقبت از مادر 82 ساله وی داشته است. او می خواهد نخست وزیر بازی کند.

وی گفت: “من پیامی برای نخست وزیر كنی خواهم داشت كه با دلخراشی از این كار دست بكشد.” “بیایید به مدت دو یا سه هفته یک قفل سخت انجام دهیم ، اطمینان حاصل کنید که منحنی صاف می شود و سپس بیایید دوباره آرام آرام شروع به باز شدن کنیم. دروازه های سیل را مانند او در تابستان باز نکنید.”

جگمیت سینگ ، رهبر فدرال NDP روز جمعه گفت که “غیرقابل توجیه” است که مرکز مراقبت طولانی مدت از بین بدترین منابع عفونت باشد.

لیبرالها در سخنرانی تاج و تخت سپتامبر قول دادند که با استانها و مناطق برای ایجاد استانداردهای ملی برای مراقبت طولانی مدت همکاری کنند.

سینگ گفت: “و من تقصیر را به گردن دولت ها ، به ویژه دولت لیبرال انداختم. نخست وزیر ترودو می دانست كه این مشكلی است و برای نجات سالخوردگان ما اقدامی انجام نداده است. افرادی كه در خانه های مراقبت طولانی مدت زندگی می كنند ، فوراً به كمك نیاز دارند.”

منابع به سی بی سی نیوز گفتند که انتظار می رود به روزرسانی اقتصادی در ماه دسامبر شامل پول برای بهبود کنترل عفونت در خانه های مراقبت طولانی مدت باشد. اما این برای افرادی که از قبل تحت مراقبت از خانواده هستند ، این سردی است.

پدر نیکول ماری در مرکز مراقبت های مداوم تراس جنوبی در ادمونتون است ، جایی که تقریباً از همه 90 نفر از ساکنان حداقل 85 نفر آزمایش COVID-19 مثبت دارند. Ittoois در حال حاضر تعطیل شده است ، به این معنی که او و مادرش نمی توانند هیچگونه آرامشی به پدرش بدهند ، که آزمایش مثبت داشت اما تاکنون علائمی نشان نداده است.

“برای مادر و من ، شما می دانید که ما نمی توانیم پدرم را به خانه بیاوریم. اگر می توانستیم پدرم را به خانه بیاوریم ، مدتها پیش او را به خانه آورده بودیم.”

اکنون ، مانند بسیاری دیگر از کانادایی ها ، کاری که ماری می تواند انجام دهد این است که به بهترین ها امیدوار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *