متا سیستم تایید پولی را برای کاربران کانادایی راه اندازی کرد

متا، مالک فیس‌بوک و اینستاگرام، در حال آزمایش یک سیستم تأیید جدید در کانادا است، سیستمی که برای نسخه‌ای از این برنامه که دارای ویژگی‌های پیشرفته است، تا ۱۹.۹۹ دلار در ماه هزینه دارد.

این شرکت می‌گوید که از هم‌اکنون، آنچه را که «بسته اشتراک» می‌نامد را برای هر دو برنامه آزمایش می‌کند که نه تنها هویت کاربر را از طریق شناسه دولتی تأیید می‌کند، بلکه خدمات پشتیبانی مختلفی را برای سازندگان نیز باز می‌کند.

هر کسی که یک حساب اینستاگرام یا فیس بوک دارد واجد شرایط ثبت نام است، اما باید بالای 18 سال داشته باشد و مشاغل معاف هستند. هزینه نسخه مبتنی بر برنامه 19.99 دلار در ماه خواهد بود، در حالی که نسخه مبتنی بر وب کمی کمتر و 15.99 دلار است.

کانادا آخرین کشوری است که به این سرویس اضافه شده است، زیرا در ماه فوریه در استرالیا و نیوزیلند راه اندازی شد و پس از آن در ایالات متحده در ماه مارس و کاربران بریتانیا در اوایل این ماه قرار گرفتند.

علاوه بر محافظت در برابر جعل هویت، خدمات پشتیبانی بیشتر و سایر موارد زیانبار، هر کسی که در این سرویس ثبت نام کند، نشان “تأیید شده” در نمایه خود دریافت می کند.

مشابه تغییرات توییتر

این علامت تمایز یادآور نشان آبی “چک” است که توییتر مدت‌هاست از آن استفاده می‌کند. قبل از اینکه توسط ایلان ماسک خریداری شود، توییتر برای تأیید صحت اکانت‌های خاص، علامت‌های آبی انتخاب می‌کرد، اگرچه الزامات دقیق همیشه مبهم بود.

تماشا | پرداخت هزینه برای تایید در رسانه های اجتماعی چه تاثیری روی شما خواهد داشت؟

فرآیند تأیید رسانه های اجتماعی پولی چه تأثیری بر شما خواهد داشت؟ | در مورد آن

تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در حال تغییر روشی که کاربران را تأیید می‌کنند، با حرکتی که آنها را مجبور به پرداخت برای نشان‌ها می‌کنند. درباره آن تهیه‌کننده، کایران اودشورن، با انیس حیدری، گزارشگر ارشد تجاری CBC، درباره اینکه چرا می‌تواند بر نحوه تعامل کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان به‌صورت آنلاین تأثیر بگذارد، صحبت می‌کند.

مطلب جدید جذاب
قیمت هدرز نیازپرداز - انجین آرتز

ماه گذشته، ماسک به تهدید خود مبنی بر شروع هزینه برای این سرویس عمل کرد، و وضعیت را از حساب‌های به اصطلاح «میراثی» حذف کرد که با پرداخت 8 دلار آمریکا برای تأیید موافقت نکردند، که با مزایای مختلفی بالاتر و فراتر از آنچه رایگان است. نسخه ارائه می دهد.

مشابه توییتر، Metaalready برخی از کاربران یا سازمان‌های پرمخاطب را تأیید می‌کند و انتظار نمی‌رود که سرویس جدید تغییرات فوری در حساب‌هایی که قبلاً از این طریق تأیید شده‌اند ایجاد کند. اما ممکن است تغییر کند.

متا گفت: «درازمدت، ما می‌خواهیم یک پیشنهاد اشتراک بسازیم که برای مشترکین پولی، از جمله سازندگان و کسب‌وکارها ارزشمند باشد. “به عنوان بخشی از این چشم انداز، ما در حال تغییر معنای حساب های تایید شده در برنامه های خود هستیم تا بتوانیم دسترسی به تایید را گسترش دهیم و افراد بیشتری بتوانند به حساب هایی که با آنها تعامل دارند اعتماد کنند.”