محدودیت های جدید “شگفت انگیز” همه گیر مانیتوبا برای اثبات اثر به زمان نیاز دارد: دکتر ترزا تام

مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا می گوید محدودیت هایی مانند مجموعه گسترده اقدامات جدید کنترل همه گیر که از روز جمعه در مانیتوبا اجرا شد ، گامی در مسیر درست است ، اما مدتی طول می کشد تا مشخص شود که چقدر موثر بوده اند.

دکتر ترزا تام روز جمعه اظهار امیدواری کرد که قوانینی مانند ممنوعیت اخیر مانیتوبا در تقریباً همه اجتماعات بین خانوارها به کند شدن گسترش COVID-19 کمک خواهد کرد.

تام در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما شاهد افزایش مقداری اقدامات بوده ایم ، و من به مانیتوبا اشاره می کنم فقط به این دلیل که آنها اقدامات بسیار محدودتری را انجام داده اند.”

“البته این کار کمی وقت می برد تا ببینیم تاثیری دارد یا نه.

“و من انتظار دارم که چنین شود ، زیرا اگر شما به کشورهای اروپایی نگاه می کردید ، ما می دانیم که چگونه این ویروس پخش می شود: از طریق تعاملات. هنگامی که شروع به محدود کردن آنها می کنید ، انتظار دارم که برخی از آن منحنی ها شروع به خم شدن کنند.”

جدیدترین ترفندهای استان همچنین فقط به فروشگاه ها اجازه می دهد تا کالاهایی را که برای خریدهای شخصی ضروری تلقی می شود ، بفروشند ، اگرچه کالاهای غیر ضروری هنوز برای تحویل یا وانت حاشیه در دسترس هستند.

آخرین محدودیت ها در حالی مطرح شد که پزشک ارشد مانیتوبا درخواست خود را برای تغییر رفتار مردم تکرار کرد.

دکتر برنت روسین ، مدیر ارشد بهداشت عمومی مانیتوبا به مارسی مارکوزا در CBC گفت: “ما می توانیم مرتباً شاهد پرونده های خودمان هر دو هفته یا حدودا باشیم ، اگر رویکرد خود را تغییر ندهیم.” رادیو اطلاعاتجمعه صبح.

“ما واقعاً باید این تغییر چشمگیر را ایجاد کنیم ، مثل بهار ، فقط تماس های خود را کاهش دهیم.”

تماشا کنید | دکتر ترزا تام درباره اقدامات جدید کنترل همه گیر صحبت می کند:

دکتر ترزا تام ، رئیس بهداشت عمومی کانادا ، می گوید که مدتی طول می کشد تا محدودیت در اجتماعات اجتماعی تأثیر بگذارد ، اما او خوش بین است. 1:19

روسین گفت که او تعجب کرده است که همه در مانیتوبا همانند اوایل سال جاری که این استان اقدامات گسترده خاموش کردن خود را انجام داد ، همانند و توصیه های بهداشت عمومی پیروی نمی کنند.

وی گفت: “احتمالاً اکثر مانیتوبان ها از همان ابتدا هواپیما بوده اند.”

“اما هنگامی که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم فریاد می کشند و می گویند که بیمارستان های آنها پر است یا ICU ها پر می شوند ، و پس از آن ما می بینیم که جعبه های بزرگ فروشگاه بسته شده در آخر هفته پس از قرمز شدن شدید ، کاملا هشدار دهنده است. “

منیتوبا همچنان دارای بالاترین سرانه موارد COVID-19 در کانادا است و 438 مورد دیگر در روز جمعه اعلام شده است. همچنین 9 مورد مرگ ناشی از COVID-19 اعلام شد که باعث افزایش کل استان از ابتدای شیوع همه گیر به 207 نفر می شود.

روسین اظهار داشت: یکی از تأثیراتی که مسئولان بهداشت عمومی امیدوارند در نتیجه این قوانین جدید ببینند ، پایین آمدن 5 روزه مثبت بودن آزمایش است. این در روز جمعه در مانیتوبا 13.7 درصد بود که از رکورد 14.2 درصدی در روز چهارشنبه کمی پایین تر بود.

“قطعا، [it needs to be] بسیار کمتر از 13 ، 14 درصدی که اکنون شاهد آن هستیم ، “.

“ما چاره ای جز محدودیت های گسترده و گسترده نداریم که فقط مخاطبین همه را کاهش می دهد.”

روسین گفت: قوانینی که این هفته در مانیتوبا وضع شد باید ثابت بمانند تا زمانی که نشانه های روشنی وجود داشته باشد که نشان می دهد احساساتی که تام آنها را انعکاس داده است.

وی گفت: “ما دیدیم برخی از حوزه های قضایی برخی ترمزها را بسته اند.”

“اما ما نمی توانیم به سرعت ترمزها را آزاد کنیم ، مگر اینکه اطمینان کامل داشته باشیم که اقدامات دیگری نیز برای کنترل یا محدود کردن گسترش اعمال شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *