مدیر عامل شرکت می گوید ، پروژه توسعه Trans Mountain منطقه ای بدون COVID بوده است

خط لوله Trans Mountain متعلق به دولت می گوید توانسته با بیش از 1 میلیون دلار نیروی کار خود را بدون COVID حفظ کند.

هنگامی که بیماری همه گیر آغاز شد ، بسیاری از این بیم داشتند که پروژه های مهم منابع مانند گسترش کوه ترانس می توانند به ویروس کرونا ویروس جدید در جوامع دوردست و بومی تبدیل شوند.

در به روزرسانی عمومی این هفته ، رئیس و مدیرعامل Trans Mountain ، ایان اندرسون گفت که ، تا پایان ماه سپتامبر ، این شرکت 1.2 میلیون دلار اضافی برای اقدامات ایمنی همه گیر مانند بررسی درجه حرارت نامنظم ، تجهیزات محافظتی شخصی ، روشهای جدید بهداشت و محل کار برای تنظیم هزینه کرده است برای فاصله فیزیکی

وی گفت ، تاکنون این اقدامات نتیجه داده است.

اندرسون گفت: “من خوشحالم که گزارش می کنم که ما در پروژه یا شرکت هیچ آلودگی COVID-19 در محل کار منتقل نکرده ایم.”

کوه ترنس برای مردم در مجمع عمومی عادی سالانه روز سه شنبه از شرکت توسعه و سرمایه گذاری کانادا (CDEV). CDEV سرمایه گذاری های شرکتی دولت کانادا مانند Trans Mountain را مدیریت می کند.

دولت فدرال پس از چندین چالش دادگاه و مخالفت شدید با پروژه توسعه خط لوله ، این شرکت مستقر در تگزاس را متلاشی کرد ، خط لوله را از Kinder Morgan در سال 2018 به مبلغ 4.5 میلیارد دلار خریداری کرد.

شرکت تاجگذاری تازه تأسیس در فوریه اعلام کرد که هزینه ساختبه 12.6 میلیارد دلار افزایش یافته بودروز سه شنبه ، اندرسون گفت که این پروژه هنوز در بودجه خود قرار دارد و در دسامبر 2022 آماده ساخت است.

اندرسون گفت: “علی رغم چالش بی سابقه این بیماری همه گیر در سراسر جهان ، هزینه های پروژه و برنامه توسعه Trans Mountain همچنان سالم است.”

نگرانی های شفافیت

به طور معمول ، این جلسات فرصتی برای CDEV و نهادهای سازمانی آن است تا بتوانند مستقیماً به س questionsالات مردم پاسخ دهند. به دلیل همه گیری ، CDEV ترجیح داد قبل از این س questionsالات را درخواست کند و بارگذاری کند عبارات از پیش ضبط شده از روسای سه شرکت تابعه آن.

اما پیتر جولیان ، منتقد مالی NDP روز چهارشنبه به سی بی سی نیوز گفت که او هنوز در مورد هزینه های ساخت و ساز بی پاسخ است.

وی به سی بی سی نیوز گفت: “ما پاسخی دریافت نکردیم. آنها پاسخی دریافت نکرده اند.” “عدم شفافیت کامل یک نگرانی اساسی است.”

یوجین کونگ ، وکیل دادگستری با قانون محیط زیست West Coast ، گفت که این جلسه مجازی پاسخ های معنی داری در مورد پروژه چند میلیارد دلاری ارائه نکرده است.

كونگ گفت: “آنچه ما دیدیم برخی از اظهارات آماده و نوشته شده بود.” “این به خصوص آنچه ما می دانستیم در Trans Mountain نوری نمی تاباند.”

کونگ گفت ، Trans Mountain باید پیش بینی اقتصادی به روز شده ای را در اختیار مردم قرار دهد که نشان دهد آیا به دنبال تغییرات اخیر بازار ، خط لوله هنوز زنده است یا خیر.

کونگ گفت که “بسیار عصبانی و حیرت انگیز” است که به دست آوردن اطلاعات در مورد Trans Mountain هنگامی که متعلق به یک شرکت بخش خصوصی بود ، آسان تر بود.

رئیس کوه ترانس ، ایان اندرسون ، هنگام سخنرانی در جریان مجمع سالانه انرژی بزرگ هیئت تجارت ونکوور ، در ونکوور ، پنجشنبه ، 30 نوامبر 2017 ، مکث کرد. (داریل دایک / مطبوعات کانادایی)

رئیس هیئت مدیره CDEV ، استیو سوفیلد ، در جلسه عمومی سالانه روز سه شنبه گفت که تعداد زیادی سquesال و نظر از طرف مردم ارائه شده است.

سوفیلد گفت: “ما ایمیل های زیادی دریافت کردیم كه تقریباً همه آنها اظهارات یا نظرات مخالف و موافق پروژه توسعه Trans Mountain بود.”

وی گفت: CDEV با پاسخ دادن به پیام ، “سوالات خاص” را پیگیری كرد.

CDEV پنجشنبه شب در بیانیه ای به سی بی سی نیوز گفت که Trans Mountain س’sالات جولیان را دریافت نکرده است. همكار CDEV مت مكی افزود كه در مورد این پروژه آزاد بوده و به طور معمول گزارشات فصلی را ارائه می دهد كه كانادایی ها و نمایندگان پارلمان را در مورد امور مالی خود به روز می كند.

وی گفت: “دولت كانادا قصد ندارد مالك بلند مدت شركت Trans Mountain باشد اما به مسئولیت پذیری و شفافیت متعهد است.”

توسعه 16٪ کامل است

پروژه توسعه کوه ترانس 16.2 درصد در سپتامبر کامل بود. اندرسون گفت ، 30 نفر تقریباً 4200 نفر را مشغول به كار كرد. وی گفت ، پیش بینی می شود ساخت و ساز در سال 2021 به اوج خود برسد و این امر باعث ایجاد مهمترین عامل بهبود اقتصادی سال قبل از میلاد مسیح و آلبرتا می شود.

اگرچه Trans Mountain آخرین نتایج مالی خود را منتشر نکرده است ، اما اندرسون گفت که 880 میلیون دلار در هزینه های سرمایه ای سه ماهه گذشته برای ساخت این توسعه هزینه کرده است. به گفته وی ، در نه ماه اول سال 2020 مبلغ 2.1 میلیارد دلار برای ساخت و ساز هزینه شده است.

Trans Mountain در سه ماهه سوم 325000 بشکه نفت حمل کرده است که بیش از پیش بینی خود در سال 2019 است316000 بشکه در روز. اما برای کل سال تاکنون ، خط لوله عملکرد کمتری دارد و به طور متوسط ​​305000 بشکه در روز است.

دوقلو سازی خط لوله Trans Mountain به طول 1150 کیلومتر تقریباً ظرفیت آن را سه برابر می کند و به 890،000 بشکه در روز می رسد و میزان ترافیک در ساحل BCs را از تقریباً 5 تانکر به 34 تانکر در ماه افزایش می دهد. (اخبار CBC)

پس از اتمام ، پروژه توسعه کوهستان ترنس خط آلبرتا به بریتیش کلمبیا را دو برابر کرده و ظرفیت خط لوله را از حدود 300000 به 890،000 بشکه در روز افزایش می دهد.

خط لوله توسعه یافته به طور مستقیم سالانه 400000 تن گازهای گلخانه ای تولید می کند که در اهداف انتشار کانادا بررسی شده است.

اگرچه محاسبه میزان انتشار غیرمستقیم کار دشواری است ، اما محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا بر اساس محاسبات سال 2015 انتشار بالادست 21 و 26 مگاتن دی اکسید کربن در سال را تخمین می زند. Thosenbers به ​​هیچ وجه تغییر در استفاده از زمین و برق یا سایر سوختهای مورد استفاده در جاهای دیگر را نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *