مرکز هوشیاری وعده داده شده مدت طولانی می تواند به معنای تعداد کمتری از افراد مست در سلولهای زندان تامپسون ، من باشد

شهر تامپسون ، من. ، سالها به بازداشت افراد مست در زندان پرداخته است زیرا جای دیگری برای زندانی کردن آنها وجود نداشت ، اما ایجاد یک مرکز سم زدایی با قول مدت طولانی می تواند گزینه های بیشتری برای پلیس و امنیت بیشترین آسیب پذیر برای شهر فراهم کند.

این مرکز یک مکان 24 ساعته 7 روزه است که در آن پلیس و گروه های اجتماعی می توانند یک فرد مست را به جای فرستادن آنها به گروه RCMP ، که مجبور به خوابیدن در سلول زندان می شوند ، یک شب بکشند.

سیاستمداران محلی بیش از یک دهه است که یک مورد را درخواست می کنند ، اما اکنون کالین اسموک ، شهردار شهر شمال مانیتوبا ، می گوید که انتظار به زودی پایان می یابد.

وی به سی بی سی نیوز گفت: “پول آنجاست. این فقط یک تعهد نیست. این یک وعده نیست. آنجاست.”

“همه از سیلوهای خود بیرون آمده اند و بسیار خوب در حال همکاری با یکدیگر هستند تا این کار را ادامه دهند ، زیرا تشخیص داده شده است که این یک نیاز قطعی در تامپسون و منطقه است.”

مشابه واحد مراقبت های محافظتی پروژه اصلی خیابان در وینیپگ ، امید دیرینه این است که “Main Street North” پیشنهادی تامپسون نیز ردپای آن را دنبال کند.

کالین اسموک ، شهردار تامپسون ، من ، گفت که این شهر در حال یافتن مکانی برای مرکز هشدار خود است. (Ramraajh Sharvendiran / CBC)

در وینیپگ ، واحد محافظ از سال 1988 وجود داشته است و سالانه بیش از 11000 نفر را که افسران پلیس و صلح آورده می شوند ، به طور بالقوه می تواند آنها را از گذراندن شب در زندان نجات دهد.

در اوایل سال جاری ، كیف كالن ، وزیر دادگستری گفت كه دولت استان به تامپسون 2.8 میلیون دلار برای مركز خود می دهد.

این بودجه با توصیه یک تحقیق 2015 که خواستار ایجاد یک مرکز هوشیاری در تامپسون ، که حدود 13000 نفر جمعیت دارد ، می شود.

در تحقیق مشخص شد که مرگ جفری ری مالت ، که در سال 2008 پس از بازداشت به دلیل مستی درگذشت ، درگذشت.

اعتقاد بر این است که وی قبل از کشف جسد وی توسط ماموران RCMP تا 10 ساعت درگذشته بود.

تحقیقات CBC نشان داد که افراد در شمال مانیتوبا هنگام نوشیدن مسمومیت عمومی توسط پلیس شش برابر بیشتر از وینیپگ بازداشت می شوند.

گروه تامسون RCMP جایی است که تقریباً نیمی از بازداشت شدگان در شمال ، تحت قانون بازداشت افراد مسموم در استان ، شب را سپری می کنند.

و این جایی است که سلین ساموئل ، 44 ساله ، آخر ماه فوریه درگذشت و آنجا بود که ژنستا گارسون ، 19 ساله ، در سال 2018 توسط یک افسر ایمنی جامعه بیهوش شد. هر دو به جرم مستی بازداشت شدند.

دنیس مک کی ، مدیر اجرایی این مرکز گفت ، اگر هر یک از زنیان در Yellowknife انتخاب شده بودند ، می توانستند آنها را در مرکز روز شهر و مرکز سوگیری اخراج کنند.

مک کی گفت: “مرکز هوشیاری ، کاهش آسیب غیرقضائی ، رویکرد مراقبت با آگاهی از تروما برای حمایت از افراد مست یا تحت تأثیر داروهای غیرمجاز یا غیرمجاز است.”

مرکز هوشیاری ، درست در مرکز شهر Yellowknife ، در سال 2018 افتتاح شد و بیش از 8000 بازدیدکننده سال دارد.

وی گفت که RCMP برای افتتاح مرکز لابی کرد.

تماشا کنید | فیلم حادثه گارسون. (هشدار: فیلم شامل تصاویر گرافیکی و آزار دهنده است.)

جنستا گارسون در گروه RCMP در تامپسون ، من بازداشت شد. در تاریخ 6 ژانویه 2018 پس از آنکه مأموران به او مست بودن مشکوک شدند. این فیلم امنیتی است که از آن شب گرفته شده است و نشان می دهد یک افسر وی را بیهوش می کند. 1:49

RCMP “نیاز داشت تا از این فضای دروازه بانی افراد مست و مستقل حرکت کند [them] وی گفت: “در سلول ها برای آوردن آنها به فضایی که بتوانند آنجا را بخوابند و سپس زندانی نخواهند شد.”

مک کی گفت که این تغییر دور شدن از “این درب مداوم چرخان سیستم عدالت است که به طور نامتناسبی توسط مردم بومی اشغال شده است.”

بر اساس گزارش سالانه آن ، صدها نفر از افرادی که از این مرکز استفاده می کنند توسط RCMP کنار گذاشته شده و حتی بیشتر در آن راه می روند.

همانند مانیتوبا ، قانون مشروبات الکلی سرزمین های شمال غربی به افسران صلح اجازه می دهد شخصی را که گمان می رود در ملا public عام مست شده است ، بدون اتهام وی بازداشت کنند.

مک کی گفت: قبل از اینکه مرکز دزدکی Yellowknife باز شود ، افراد سلولهای RCMP را ارائه می دهند زیرا جایی برای رفتن ندارند.

دنیس مک کی مدیر اجرایی مرکز هشدار در Yellowknife است. وی می گوید این مرکز در هنگام مستی به مردم مکان امنی برای رفتن می دهد و آنها را از سلول های زندان دور نگه می دارد. (گابریلا پانزا-بلترندی / CBC)

وی گفت: “و این در واقع پاسخی برای این مسئله نیست. این فقط نوعی مشكل بزرگتر و طولانی مدت در راه بهبود ایجاد می كند.”

“آنها مغایرتی با قانون جزا ندارند. آنها مست هستند.”

جایگزین کوین لوئیس ، فرمانده منطقه شمال برای Manitoba RCMP ، از ایده مرکز تامپسون پشتیبانی می کند.

وی گفت ، اجرای قانون اغلب برای رسیدگی به مهمترین مسائل اجتماعی موجود در شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

وی گفت: “من فکر می کنم این اولین قدم اصلی در پرداختن به برخی از مسائل اجتماعی است که شمال را در اینجا آزار می دهد.”

اسموک گفت که این شهر در حال جستجو برای یافتن مرکز برای یافتن مرکز است. انتظار نمی رود که شهرداران قبل از سال آینده از زمان افتتاح آن مطلع شوند.

اما او اطمینان دارد که ساخته می شود.

“من امیدوارم که این یک تحول عظیم در جامعه ایجاد کند.”

جایگزین کوین لوئیس ، فرمانده منطقه شمالی برای مانیتوبا RCMP ، گفت که یک مرکز هوشیاری به افسران اجازه می دهد تا زمان بیشتری را روی پلیس متمرکز کنند ، نه بر روی مسائل اجتماعی. (جری هبرت)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>