مطالعه هشدار می دهد ، سلامت روانی کودکان می تواند “به طور قابل توجهی” تحت تأثیر همه گیری قرار گیرد

یک مطالعه جدید نشان داده است که سلامت روان کودکان “به طور قابل توجهی” تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار دارد و این نگرانی است که والدین بی شماری از ماه مارس تاکنون احساس کرده اند و به سیاست گذاران فشار می آورند تا کمک بیشتری کنند تا کودکان علائم بیماری را نداشته باشند. تا بزرگسالی

بررسی تحقیق منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که اضطراب ، افسردگی ، مشکلات رفتاری و استرس پس از سانحه می تواند در کودکان هم در طی همه گیری و هم در عواقب آن بسیار شیوع یابد. در مورد كودكانی كه به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند ، علائم می توانند “تا ده برابر” افزایش یابند.

در این مقاله آمده است:

در این مطالعه که به سفارش نماینده کودکان و جوانان قبل از میلاد انجام شده است ، همچنین گفته شده است که نابرابری های طولانی مدت اجتماعی و اقتصادی در جامعه ، تأثیرات بهداشت روان در همه گیر را تشدید می کند.

نویسندگان بلایای “سلامتی” را با بلایای طبیعی مقایسه می کنند

نویسندگان آن در پنج گزارش دانشگاهی تحقیق کردند که در مورد روش “بلایای بهداشتی” قبلی تحت تأثیر “بیماریهای همه گیر” در مقایسه با “بلایای طبیعی” مانند زمین لرزه ها و سونامی ها تأثیر گذاشته است.

مطالعه One2009 نشان داد که 30 درصد از کودکان که در نتیجه H1N1 ، SARS یا آنفولانزای مرغی جدا شده یا قرنطینه شده بودند ، علائم استرس پس از سانحه (PTSD) را ایجاد کردند.

در همین حال ، بر اساس چندین گزارش منتشر شده بین سالهای 2010 و 2018 ، فقط 5-11 درصد از کودکانی که تحت تأثیر زمین لرزه ، آتش سوزی ، سیل یا طوفان قرار گرفته اند ، علائم PTSD را نشان می دهند.

در کنار هم ، مطالعات نشان می دهد که کودکان پس از یک بیماری همه گیر ، بیش از یک فاجعه طبیعی ، به PTSD مبتلا می شوند.

آنها گفتند ، نویسندگان گفتند كه هیچ مطالعه ای در مورد تأثیر كودكان COVID-19 به طور مستقیم در مورد كودكان پیدا نمی كنند ، آنها گفتند ، زیرا همه گیری هنوز نسبتاً جدید است و بسیار فراتر از تئوری بوتین است ، تأثیر COVID-19 نسبت به گذشته بدتر خواهد بود همه گیری ها از آنجا که تأثیر آن در زندگی روزمره بسیار بدتر و طولانی تر بوده است.

شارلوت ودل ، محقق تحقیق و مدیر سیاست گذاری بهداشت کودکان ، از دانشگاه سایمون فریزر ، گفت: “ما می توانیم انتظار داشته باشیم که برخی از مشکلات بهداشت روانی کودکان ، به ویژه در اضطراب ، افسردگی ، علائم استرس پس از سانحه و حتی چالش های رفتاری ، به طور قابل توجهی افزایش یابد.”

در حال حاضر ، در حالی که این استان به نهمین ماه همه گیری خود پیش می رود ، Kids Help Phone از افزایش 51 درصدی متن کودکان از جستجوی کمک خبر داده است. در مورد تماس های تلفنی ، خدمات مشاوره 24/7 شاهد افزایش 70 درصدی از ماه مه هستیم.

نابرابری خطر سلامت روان را افزایش می دهد

نابرابری های اقتصادی و اجتماعی طولانی مدت در جامعه بیش از تأثیر ویروس مشاهده شده است ، و بر تأثیرگذاری بر روابط خانوادگی و پویایی در خانه و سطح کمکی که آنها می توانند داشته باشند ، بر سلامت روان کودکان تأثیر متناسب می گذارد.

این بررسی نشان می دهد کودکانی که قبلاً نگرانی های بهداشت روانی قبل از همه گیری ، به ویژه اضطراب و افسردگی داشتند ، بسیار آسیب پذیر هستند. به عنوان مثال ، کودکانی که از قبل مضطرب بودند ، بطور فزاینده ای ناپایدار خواهند بود و کنار آمدن با این افسردگی دشوارتر خواهد بود.

طبق گفته وادل ، حدود 95000 کودک قبل از میلاد قبل از اینکه کسی حتی در مورد COVID-19 شنیده باشد ، نیازهای بهداشت روانی بالایی داشتند و کمتر از نیمی از این کودکان به خدمات پشتیبانی دسترسی داشتند.

یک داوطلب در 21 اکتبر با دفتر مرکز بحران BC در ونکوور تماس می گیرد. (بن نلمز / سی بی سی)

اگر والدینشان با از دست دادن شغل روبرو شوند یا مسئولیت والدین را از دست بدهند و از راه دور کار کنند ، کودکان در خانه نیز تنش می گیرند.

برای خانواده های کم درآمد ، کودکانی که به برنامه های غذایی مانند حمایت از مدرسه اعتماد می کردند هنگام تعطیلی مدارس با مشکل روبرو می شوند. دیگران ممکن است از نظر مالی یا جغرافیایی در موقعیت دسترسی به خدمات درمانی یا مشاوره نباشند.

ودل به سی بی سی گفت نسخه اولیهدر روز پنجشنبه حدود 30 درصد از خانواده های قبل از میلاد به تجهیزات یا اتصال اینترنتی برای دسترسی کودکان به آموزش آنلاین یا مشاوره دسترسی ندارند.

وی گفت: “ما باید چیزهای اضافی را برای آن دسته از بچه ها كه به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند ، قرار دهیم.”

این مطالعه نشان داد که نژادپرستی احتمالاً به COVID-19 که تأثیر نامتناسبی بر سلامت روان دارد کمک خواهد کرد ، و خاطرنشان کرد: شعله ور شدن نژادپرستی ضد آسیایی از زمان شیوع ویروس در سراسر استان دیده می شود.

نویسندگان همچنین گفتند که کودکان بومی “همچنین به ویژه از نظر اقتصادی” محروم هستند ، که با نژادپرستی سیستمیک ، دسترسی ناکافی به مراقبت های بهداشتی و سایر معایب ناشی از استعمار روبرو هستند.

دانش آموزان در خارج از خانه با پروتکل های فاصله فیزیکی در محل Lynn Valley Elementary در North Vancouver ، BC ، در تاریخ 1 ژوئن بازی می کنند. (بن نلمز / سی بی سی)

فرصتی در بحران

با این حال ، نویسندگان ادامه دادند که استان می تواند از جوامع بومی و پاسخ آنها به بیماری همه گیر بیاموزد. این مقاله نشان داد که چگونه جوامع برای کاهش سرعت انتقال COVID-19 در جوامع خود و جلوگیری از تأثیرات سوverse همه گیر تا آنجا که ممکن است ، موفق بوده اند.

در این گزارش آمده است: “اگر به مرور مشخص شود ، این موفقیت ها فوق العاده خواهد بود.”

نویسندگان می گویند این استان نیاز به درمان و پشتیبانی از کودکان دارد ، ابتدا کمبودهای موجود خدمات را برطرف کرده و سپس سطح مناسب خدمات را حفظ خواهد کرد. آنها می گویند که بودجه باید در اولویت باشد و در برابر کاهش هزینه ها محافظت شود ، زیرا نسل بعدی رشد می کند.

“قصد ما در اینجا این است که بگوییم ما مشکلی داریم [and] ما بسیار نگران هستیم ما در حال حاضر یک سیستم ناکافی و کمبود منابع داریم و موجی از نگرانی های اضافی داریم که در حال افزایش است. “، جنیفر چارلزورث ، نماینده کودکان و نوجوانان قبل از میلاد گفت.

وی گفت: رسیدگی به نابرابری ها و ارائه پشتیبانی های حیاتی اکنون کمک زیادی به کودکان قبل از میلاد در طولانی مدت خواهد کرد.

چارلزورث گفت: “حتی پس از اتفاقات ناگوار برای بچه ها نیز می تواند نتایج خوبی داشته باشد.” “این واقعاً بخشی از یک سیاست اجتماعی گسترده تر است که امیدوارم این دولت ، یعنی دولت آینده ، هنگام حرکت به جلو مورد توجه قرار گیرد.”

برای شنیدن صحبت های شارلوت ودل و جنیفر چارلزورث در مورد مطالعه روی CBC نسخه اولیه، روی پیوند صوتی زیر ضربه بزنید:

نسخه اولیه13:43نماینده کودکان و جوانان قبل از میلاد از دولت استان می خواهد کودکان را در واکنش همه گیر فراموش نکند

جنیفر چارلزورث و استاد SFU در دانشکده علوم بهداشتی ، شارلوت ودل ، با استفان کوین در مورد تأثیر Covid-19 بر جوانان در سال قبل از میلاد و اینکه چرا مدارس باید باز بمانند صحبت می کنند. 13:43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *