مقامات از تورنتونی ها التماس می کنند که معاشرت با افرادی را که در خانه خود نیستند از جمله خارج از منزل متوقف کنند

پارک معلق می ماند ، به ملاقات خم می شوید ، با دوستان خود قدم می زنید و می دوید ، همه اینها متوقف می شود.

این همان چیزی است که مسئولان بهداشت عمومی شهر درخواست می کنند: پایان کامل معاشرت از هر نوع با افراد خارج از خانه شما ، در خانه یا بیرون.

شهردار جان توری روز پنجشنبه گفت: “پیام من امروز وقتی صحبت از COVID-19 می شود بسیار صریح و ساده است: لطفا در خانه بمانید.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی که منتظر قوانین سختگیرانه آخر هفته در شهر بود ، دکتر آیلین دی ویلا ، مسئول بهداشت و پزشکی ، نمونه های بسیار خاصی از موارد دلسرد کننده آنها ارائه داد.

دی ویلا گفت: “ناهار خوری در فضای باز؟ بله. با دوستان ، به جای اعضای خانواده ای که با آنها زندگی می کنید؟ نه”.

همچنین به طور خاص به عنوان ممنوع الکاری نامگذاری شده است: جلسات در فضای باز ، ورزش با شریک زندگی معمول خود در حال دویدن یا پیاده روی ، و بازدید از حیاط خانه با اعضای خانواده که با آنها زندگی نمی کنید.

با توجه به تعداد زیاد در انتاریو و اینجا در تورنتو ، شهردار جان توری از مردم می خواهد تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند. او همچنین از مردم می خواهد كه از گردهمایی های حیاط خانه خودداری كنند و افرادی را كه می خواهند در مراسم مذهبی شركت كنند تشویق می كند تا این كار را بصورت آنلاین انجام دهند. 1:31

تنهایی یک مسئله مداوم است

اگرچه این اولین باری نیست که به تورنتونی ها در مورد تماس با افراد خارج از خانه خود هشدار داده می شود ، اما تمرکز بر روی دلسردی از معاشرت هنوز هم برای افرادی که به دیدارهای بیرون از منزل اعتماد می کنند به عنوان یک روش ایمن برای دیدن خانواده و دوستانشان ، دلسرد خواهد شد.

اما توری ، روز جمعه در رادیو CBC صحبت می کرد صبح مترو، گفت: خطر نزدیک شدن بیش از حد افراد در خارج از خانه بسیار ساده است.

توری گفت: “شما می دانید چه اتفاقی می افتد: دو خانواده برای پیاده روی بیرون می روند.” “به ناچار ، بچه ها و بزرگترها در پیاده رو خیلی به هم نزدیک می شوند.”

خطرات نزدیک شدن در هنگام معاشرت در خارج از منزل در اواخر ماه مه در ترینیتی بلوودز به طور کامل نشان داده شد. این عکسها موجب محکومیت گسترده ای شد و منجر به نقاشی “محافل فاصله اجتماعی” در پارک شد. (لورا هاولز / CBC)

وی اذعان داشت که یک فاصله سه متری یا 10 فوت در خارج از خانه ایمن است ، اما با توجه به دشواری در حفظ آن ، گفت که این شهر ترجیح می دهد مردم شانسی نداشته باشند.

در مورد کسانی که تنها زندگی می کردند و قبلاً چراغ سبز برای پیوستن به یک خانوار دیگر داشتند ، برگه قانون جدید شهر به برخی از اتاق های تکان دادن “یک یا دو تکیه گاه اساسی” می دهد.

توری در رادیو CBC گفت: “من فقط از نظر فرضی نگران آن نیستم.” صبح مترو هنگامی که در مورد چگونگی وضع زندگی افراد مجرد سوال شد “ما می دانیم که فشار روانی روی سیستم بهداشت روان چیست.”

توری خانواده ها و دوستان را تشویق می کند تا با افرادی که تنها هستند تماس بگیرند و بار دیگر به تماس های تلفنی و ویدئویی تکیه کنند. او همچنین می گوید کسانی که به کمک فوری نیاز دارند می توانند با 2-1-1 تماس بگیرند و با کسی در ارتباط باشند تا با آنها صحبت کنند.

ناهار خوری در محیط داخلی هنوز مجاز نیست ، اما برخی از نرمش ها برای سالن های ورزشی مجاز است

جدیدترین دسته قوانین شهر از ساعت 12:01 بامداد شنبه اعمال می شود. در آن مرحله ، تورنتو رسماً در “منطقه قرمز” چارچوب کدگذاری شده با رنگ استان قرار خواهد گرفت و محدودیت های محلی شدیدتری نیز به آن اضافه خواهد شد.

این شهر به منع غذاخوری در فضای داخلی ادامه خواهد داد و نیاز دارد که مکان های اجتماعات و رویدادها ، از جمله سالن های یکنوع بازی شبیه لوتو ، کازینوها و سایر مراکز ، بسته باشد. کلاسهای تناسب اندام گروهی داخل سالن نیز مجاز نیست ، اگرچه سالنهای ورزشی می توانند در مجموع 10 نفر در آن حضور داشته باشند.

اگر خود را گیج کرده اید ، تنها نیستید.

توری روز پنجشنبه اذعان کرد که چند هفته سخت است که صحبت از تغییر قوانین و چارچوب ها می شود.

وی گفت: “کنار گذاشتن رنگها و اعداد و مراحل … لطفا فقط این را بخاطر بسپارید.”

“اگر مجبورید به محل کار یا مدرسه بروید ، لطفاً مستقیماً به آنجا بروید و برگردید. فاصله خود را حفظ کنید و ماسک بزنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *