مقامات بهداشتی اعلام کردند 46 فرد بی سابقه در آخر هفته بر اثر بیماری COVID-19 در سال قبل از میلاد جان خود را از دست دادند

دکتر بانی هنری روز دوشنبه اعلام کرد ، در سه روز گذشته 46 نفر در سال قبل از میلاد در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، زیرا بیش از 2000 مورد جدید بیماری تأیید شده است.

از آخر هفته در مجموع 2354 مورد به کل استان تا به امروز اضافه شده است که شامل 277 مورد تاریخی است که قبلاً به دلیل خطای گزارش داده در منطقه Fraser Health از دست رفته بودند.

در حال حاضر تعداد 316 بیمار در بیمارستان با بیماری ناشی از ویروس کرونا ویروس ، از جمله 75 بیمار تحت مراقبت های ویژه ، از جمله 8885 مورد فعال که بالاترین کل بیماران تاکنون است ، در بیمارستان ثبت شده است.

هنری خاطرنشان کرد که تعداد کشته شدگان این آخر هفته “بالاترین رقمی است که ما تاکنون داشته ایم” زیرا او به کسانی که از دست رفته اند و خانواده و دوستانشان را که ترک کرده اند ادای احترام احساسی کرده است.

وی گفت: “همه ما فقدان شما را احساس می کنیم و با شما عزادار هستیم.”

وی گفت که اکثر کسانی که حدود 80 درصد جان خود را از دست دادند ، ساکنان مراقبت طولانی مدت بودند. پیرترین فرد 103 ساله بود.

تاکنون 441 نفر بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند.

هنری گفت: “این افراد چهره دارند ، اسم دارند ، داستان دارند. این فاجعه همه تراژدی ماست.” “اگر فکر می کنید که ممکن است رعایت قوانین مناسب نباشد ، لطفاً بخاطر بسپارید که این ویروس جان افراد را می گیرد. هنگام خطر کردن ، نزدیک ترین زندگی به ما است که بیشتر در معرض خطر هستند.”

33238 مورد تایید شده COVID-19 در سال قبل از میلاد وجود داشته است. هم اکنون 10139 نفر در سراسر استان به دلیل تماس با موارد شناخته شده ویروس در انزوا هستند.

به روزرسانی روز دوشنبه شامل پنج شیوع جدید در سیستم مراقبت های بهداشتی است. در حال حاضر ، 57 شیوع فعال در مراقبت های طولانی مدت و کمک به زندگی و پنج مورد در بیمارستان ها وجود دارد.

‘ایمان یک ساختمان نیست’

هنری درمورد مسئولیت همه انگلیس کلمبیایی ها در پیروی از دستورات بهداشت عمومی صحبت کرد که در حال حاضر همه اجتماعات اجتماعی از هر اندازه و رویدادهای عمومی و عمومی را ممنوع می کند.

این دستورات مجالس مبتنی بر ایمان را شامل می شود ، از جمله خدمات در کلیساها ، کنیسه ها ، گوردوارها ، مساجد یا معابد ، و هنری گفت که اکثریت قریب به اتفاق رهبران ایمان وظیفه خود را انجام داده اند.

اما این آخر هفته ، achurch در لانگلی به دلیل سرپیچی از دستورات هنری و انجام خدمات حضوری 2300 دلار جریمه شد.

هنری روز دوشنبه گفت: “ایمان یک ساختمان نیست.” این مربوط به صبح یکشنبه نیست ، بلکه مربوط به هر روز است. این مربوط به حقوق نیست ، بلکه در مورد جامعه است. این در مورد مسئولیت در قبال همشهریان ما است. “

با وجود علامت گذاری مجدد آخر هفته دیگری که ثبت سوابق ناخوشایند برای این همه گیری است ، هنری خاطرنشان کرد که با وجود نوید واکسن موثر ، نوری در افق وجود دارد.

وی گفت ، تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، همه باید وظیفه خود را برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد در زندگی و اجتماعات خود انجام دهند.

هنری گفت: “ما با طوفان مهمی روبرو هستیم. ما باید دوباره گرد هم آییم.” “اگر شک دارید ، به یاد داشته باشید که در فداکاری خود تنها نیستید. بیشتر مردم ماسک زده اند. بیشتر مردم به خانه های خود چسبیده اند.”